Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een zwartgelakte houten wandelstok met een handvat van gesculpteerd ivoor, versierd met een wapenschild? XIXe eeuw.
Een zwartgelakte houten wandelstok met een handvat van gesculpteerd ivoor, versierd met een wapenschild? XIXe eeuw.

Een zwartgelakte houten wandelstok met een handvat van gesculpteerd ivoor, versierd met een wapenschild. XIXe eeuw.

Canne en bois laqué noir et à pommeau en ivoire sculpté présentant un écusson. XIXe siècle.
Dim. l: 94 cm
SKU: 2808180083.
Category: ivoor.
Auction day: 28 August 2018 19:00
Catalogue #83
Estimate: € 200 / 250
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #479

    Een reeks van vier Indische miniaturen op ivoor.

    Suite de quatre miniatures indiennes en ivoire.
    No longer available
    Dim. 10 x 7,5 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #685

    Een japans kortzwaardje met benen handvat en schede, versierd met gesculpteerde personages en een draak. Met houten sokkeltje.

    Une épée courte du Japon avec un manche et fourreau en os, décoration de dragons sculptés. Avec un socle en bois.
    No longer available
    Dim. l: 34 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #558

    “Chinese wijze”. Een beeldje van gesculpteerd en deels gepolychromeerd ivoor op een ingelegd houten voetstukje. Onderaan gesigneerd.

    “Sage chinois”. Sculpture en ivoire partiellement polychromé sur base en bois incrusté. Signée sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 350 / 450
  • #29

    “Dame met hoed”, “Franse dame” & “De bekoring van Sint Antonius”. Drie miniatuurtjes in ivoren kadertjes. Allen gesigneerd.

    ”Femme inconnue”, “Femme française” et “St. Antoine”. Trois miniatures avec encadrements en ivoire.
    No longer available
    Dim. 6,5 x 5,5 & 9,5 x 8,5 cm
    Estimate: € 120 / 150
  • #563

    “Chinese wijze met kom”. Een beeldje van gesculpteerd en deels gepolychromeerd ivoor op een ingelegd houten voetstukje. Onderaan gesigneerd.

    “Sage chinois au bol”. Statuette en ivoire sculpté et partiellement polychromé sur base en bois incrusté. Signée sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 350 / 450
  • #523

    “Kaligraaf”. Een beeldje van gesculpteerd en deels gepolychromeerd ivoor op een houten voetstukje.

    “Calligraphe”. Statuette en ivoire sculpté partiellement polychromé et sur base en bois.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #698

    Een doosje van gesculpteerd en deels gepolychromeerd been met een decor van tijgers.

    Une petite boîte sculptée et partiellement en os polychrome, décor de tigres.
    No longer available
    Dim. b: 8 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #561

    Een concentrische bal met staander van fijn gesculpteerd Chinees ivoor.

    Une balle concentrique et son montant en ivoire fine de Chine sculptée.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 360 / 380
  • #607

    Een gesculpteerde slagtand in de vorm van een rij van zeven olifantjes. Chinees werk. Met gesculpteerd ijzerhouten sokkel.

    Une défense sculptée en forme de sept éléphants alignés. Travail Chinois. Sur socle en bois et fer sculpté.
    No longer available
    Dim. l: 50 cm
    Estimate: € 320 / 400
  • #588

    Een koro van gesculpteerd Chinees ivoor, versierd met draken en met fohonden op het deksel. Gesigneerd.

    Un koro en ivoire de Chine sculptée, décoré de dragons et chiens Fo sur le couvercle.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 320 / 400
  • #448

    Een lot van zeven stuks gesculpteerd Afrikaans ivoor. Eerste helft XXe eeuw.

    Un lot de sept objets en ivoire africaine sculptée. première partie XXième siècle.
    No longer available
    Dim. h: 7 - 20 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #578

    Twee figuren van fijn gesculpteerd Japans ivoor, onderaan gemerkt met zg. ‘red seal’.

    Deux figures sculptées en ivoire du Japon, portent une marque sous la base, tampon ‘red seal’.
    No longer available
    Dim. h: 18 & 22 cm
    Estimate: € 650 / 750
  • #597

    Een gesculpteerde slagtand in de vorm van een rij van zeven olifantjes. Chinees werk. Met gesculpteerd ijzerhouten sokkel.

    Une défense sculptée en forme de sept éléphants alignés. Travail Chinois. Avec socle en bois et fer sculpté.
    No longer available
    Dim. l: 50 cm
    Estimate: € 320 / 360
  • #637

    Een katana met handvat en schede van gesculpteerd been en messing, versierd met personages.

    Un katana avec manche et fourreau en os sculpté et laiton, décor de personnages.
    No longer available
    Dim. l: 84 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #111

    Een kistje, versierd met fijn inlegwerk van hout, ivoor en messing. Binnenin twee grote en een smalle flacon en een dekseldoosje van kleurloos glas. (twee met schilfers).

    Petit coffre en bois finement incrusté d’ivoire, de laiton et de bois rares. Intérieur à deux grands carafons et d’un flacon étroit et à une boîte couverte en verre incolore. Deux éclats.
    No longer available
    Dim. b: 31 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #543

    “Chinese wijze met kom”. Een beeldje van gesculpteerd en deels gepolychromeerd ivoor op een ingelegd houten voetstukje. Onderaan gesigneerd.

    “Sage chinois au bol”. Sculpture en ivoire partiellement polychromé sur socle en bois incrusté. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 350 / 450
  • #468

    Twee stuks Afrikaans ivoor, bestaande uit een olifantje bij een boom en een Lievevrouwenbeeldje. Jaren ‘30. Het tweede met restauratie.

    Un petit éléphant et une Sainte-Vierge en ivoire africain. Années 30. Le deuxième avec restauration.
    No longer available
    Dim. h: 25 & 19 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #593

    “Man en vrouw met bloemen”. Een paar beeldjes van gesculpteerd en deels gepolychromeerd ivoor op houten voetstukjes.

    “Homme et femme aux fleurs”. Paire de statuettes en ivoire sculpté partiellement polychromé. Sur socles en bois.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 350 / 400
  • #483

    Een paar Afrikaanse slagtanden, versierd met gesculpteerde olifantjes. Begin XXste eeuw.

    Paire de défenses africaines décorées de petits éléphants sculptés. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. l: 45 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #488

    Een Hotaï van gesculpteerd ivoor. Op houten sokkeltje.

    Hotaï en ivoire sculpté. Sur socle en bois. Travail japonais, début du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 12 + 3 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #517

    Twee gesculpteerde Afrikaanse slagtanden in de vorm van een dubbele rij olifantjes. Begin XXste eeuw.

    Deux défenses africaines sculptées formant des queues d’éléphants. Début du XXe siècle.
    No longer available
    Dim. l: 73 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #24

    “Portret van een adelijke vrouw” & “Portret van Anna Hillmayer naar Stieler”. Twee miniaturen Beide gesigneerd. Het tweede in ivoren kadertje.

    ”Portrait d’une femme de noblesse” & “ Portait de Anna Hillmayer d’après Stieler”. Deux miniatures. Signées. Deuxième avec un encadrement en ivoire.
    No longer available
    Dim. 7 x 5 & 5 x 4 cm
    Estimate: € 100 / 120

Other lots in this auction

  • #43

    Een lot XVIIIe eeuws tin, bestaande uit een koffiekan met getorste ribben, een Mechelse theepot en een zoutvaatje.

    Lot d’étains du XVIIIe siècle comprenant une cafetière aux côtes torses, une théière malinoise et une salière.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 50 / 100
  • #723

    Snuffbottle van gebeeldhouwd ivoor. Erotisch decor in reliëf met een vrijend koppel in een tuin. Japans werk, eerste kwart XXste eeuw. Onderaan gemerkt.

    Flacon tabatière en ivoire sculpté. Décor érotique en relief représentant un couple faisant l’amour dans un jardin. Travail japonais, premier quart du XXe siècle. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. H. 6,5 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #243

    Een art nouveau sierjardinière van monochroom wit biscuit, versierd met een jonge vrouw en twee putti. Onderaan gemerkt.

    Jardinière art nouveau en biscuit monochrome blanc décorée d’une jeune femme et deux putti. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 35 / 60
  • #639

    Een achthoekige koperen hallantaarn met melkglazen ruitjes en een geslepen en gesatineerde bloemvormige coupe. Versierd met vier musicerende putti. Eén ruitje gebroken.

    Lanterne de vestibule octogonale aux vitres en opaline et avec une coupe en forme de fleur taillée et satinée. Ornée de quatre putti musiciens. Une vitre cassée.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #477

    Een buikvaas van Chinees porselein met een blauw en wit decor. XIXe eeuw. Restauratie aan de rand. Met sokkel.

    Vase pansu en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc. XIXe siècle. Restauration au rebord. Avec socle.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #35

    Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.

    Une bague en or jaune 18 ct. sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct.
    No longer available
    Dim. 5,50 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #439

    “Landschap”. Potlood en aquarel. Draagt een handtekening: “Lemmens”.

    ”Paysage”. Crayon et aquarelle. Porte une signature: “Lemmens”.
    No longer available
    Dim. 7 x 18,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #145

    Een 18 karaats art deco geel gouden dameshorloge met 18 karaats geel gouden schakelarmband.

    Une montre pour dames en or jaune 18 ct Art Déco avec un bracelet à maillons en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. bruto: 28,96 g
    Estimate: € 350 / 450
  • #95

    Een 18 karaats wit gouden trouwring bezet met twintig briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct.

    Une alliance en or blanc 18 ct sertie de vingt brillants ayant un poids total de ± 0,80 ct.
    No longer available
    Dim. 3,37 g
    Estimate: € 500 / 600
  • #329
    Leon Lommaert
    Period: 1904-1978

    “Landschap te Schilde”. Houtskool op papier. Gesigneerd en gedateerd 1966.

    “Paysage à Schilde”. Fusain sur papier. Signé et daté 1966.
    No longer available
    Dim. 21,5 x 33 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #294
    Alfred Verwee
    Period: 1838 - 1895

    “Koe in de wei”. Olieverf op paneel. Achteraan toegeschreven.

    “Vache dans le pré”. Huile sur panneau. Attribution au verso.
    No longer available
    Dim. 14 x 23 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #518

    Een bord van Japans porselein met een fijn meerkleurig decor van een bloeiende kerselaar. In fraai etui.

    Assiette en porcelaine du Japon à décor fine d’un cerisier en fleurs. Dans un joli étui.
    No longer available
    Dim. Ø 20 cm
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Veiling van 28 & 29 Augustus 2018

De veiling is volledig - 845 loten. Downloads in pdf en xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

28 August 2018 19:00
29 August 2018 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 August 2018 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More