Other lots in this auction
-
#708Een paar zeshoekige dekselvazen van Imariporselein, getooid met Fo-honden.
Une paire de vases hexagonaux en porcelaine Imari, au décor de chiens Fo.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 200 / 240 -
#675Een schaaltje op voet van Chinees porselein in gelobde ruitvorm met een famille rosedecor van personages in een landschap. Onderaan gemerkt.
Une coupelle sur pied en porcelaine de Chine, motifs de losanges lobés et famille-rose décor de personnages dans un paysage.No longer availableDim. 28 x 22 cmEstimate: € 120 / 140 -
#517Twee gesculpteerde Afrikaanse slagtanden in de vorm van een dubbele rij olifantjes. Begin XXste eeuw.
Deux défenses africaines sculptées formant des queues d’éléphants. Début du XXe siècle.No longer availableDim. l: 73 cmEstimate: € 200 / 300 -
#820Een sobere langgerekte houten buffettafel. Beschadiging aan het fineer van het blad.
Une table à buffet allongée en bois sobre. Dégât sur la tablette en bois de placage.No longer availableDim. 250 x 60 cmEstimate: € 200 / 240 -
#440Een eikenhouten hangvitrine met twee deurtjes. Eén glas gebroken.
Une vitrine à suspendre à deux portes. Un verre est cassé.No longer availableDim. h: 98 cmEstimate: € 120 / 200 -
#180Een paar 18 karaats roze gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,25 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or rose 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,25 ct.No longer availableDim. 2,80 gEstimate: € 550 / 650 -
#521“Hoornblazer met aapje en rat”. Netsuké van gebeeldhouwd ivoor. Japan, eerste kwart XXste eeuw. Onderaan gemerkt.
“Musicien jouant une corne accompagné d’un singe et d’un rat”. Netsuké en ivoire sculpté. Japon, premier quart du XXe siècle. Marque en dessous.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 120 / 160 -
#403Herend, HungaryEen vaasje, een eivormig dekseldoosje en een schelpvormig schaaltje met meerkleurige bloemendecors. Allen gemerkt onderaan.
Un petit vase, une petite boite à couvercle en forme d’oeuf et une coupelle en forme de coquillage à décors de fleurs.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 30 / 50 -
#236J. Joseph Hancet, JodoigneEen staande klok met eikenhouten kast en het werk met wijzerplaat van tin en messing. Compleet met slinger en gewichten. Brabant, XVIIIe eeuw.
Horloge de vestibule en chêne. Cadran en laiton et étain. Avec balancier et poids. Brabant, XVIIIe siècle.No longer availableDim. h: 247 cmEstimate: € 300 / 400 -
#205Een 14 karaats wit gouden ring bezet met een centrale natuurlijke diamant van ± 1,36 ct. SI 1. en twee saffiertjes.
Une bague en or jaune et blanc 14 ct sertie d’un diamant central naturel de ± 1,36 ct SI 1. et de deux saphirs.No longer availableDim. 2,77 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#429Chinese tekening.
Dessin chinois.No longer availableDim. 45 x 35 cmEstimate: € 20 / 30 -
#587Een zittende Boeddha van verguld brons op losse sokkel.
Un Bouddha assis en bronze doré sur socle détaché.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 320 / 400

