”Garçon et dragon”. Un groupe en jade sculpté. Dans sa boîte d’origine. Sans socle.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 80 / 120 -
#580Samarkand
Een handgeknoopt Afghaans wollen tapijt.
#740Puccini
Een mechanisch geknoopte wollen loper. Belgische makelij.
#152Emile Gastemans
“Op Linkeroever”. Technique Mixte. Gemonogrammeerd, achteraan atelierstempel.
“Sur la Rive Gauche”. Technique mixte. Monogrammée et avec cachet d’atelier au verso.No longer availableDim. 46 x 52 cmEstimate: € 100 / 150 -
#143
Une paire de serre-livres en forme de têtes de lévriers en bronze sur socles en pierre de taille.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 80 / 120 -
#797
Een Garuda van gebeeldhouwd hardhout. Zuid-Oost Azië.
Un Garuda en bois dur sculpté. Asie Sud-Est.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 80 / 100 -
#848
Een halluchter van messing met een centrale coupe en drie bloemvormige kapjes.
#832
Een houten kroonluchter met zes lichtpunten.
#697
Twee Chinese figuren met ruyi van meerkleurig porselein.
Deux figures chinoises avec un ruyi en porcelaine polychrome.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 100 / 120 -
#564
”Une paire de compositions”. Techniques mixtes sur papier. Porte la signature: J. Dewasne. Tout deux avec dégâts d’humidité.No longer availableDim. 24 x 36,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#288John Warminck
Een mahoniehouten tafelklok in Engelse stijl. Met sleutel.
#830
Een ronde tafel met bronzen versiering en wit marmeren blad.
Une table ronde, décorations en bronze et tablette en marbre blanc.No longer availableDim. h: 77 cm; Ø: 54 cmEstimate: € 220 / 240