#227Royal Dux
Een asbak van meerkleurig porselein in de vorm van een jongetje bij een mand. Onderaan gemerkt.
Cendrier en porcelaine polychrome en forme d’un gamin près d’un panier. Marque sous la base.No longer availableOnline onlyActive bid: 25.00 €Dim. h: 12 cmEstimate: € 20 / 25 -
#139
Twee boorden van zwarte machinale zwarte kant.
Deux bordures en dentelle machinale noire.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 230 x 9 en 520 x 9 cmEstimate: € 50 / 100 -
#137
Een Mariabeeld met kind van kunststof onder stolp.
#276Ferdinand De PrinsPeriod: Brecht 1859 - Reet 1908
“Winters landschap met meer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#104
Een kleine houten schouwpendule, versierd met sober inlegwerk.
Petite pendule en bois aux incrustations.No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Estimate: € 40 / 60 -
#56
Balustervaas van Cantonporselein. Begin XXste eeuw.
Vase balustre en porcelaine du Canton. Début XXe siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 28.00 €Dim. H. 46 cmEstimate: € 300 / 400 -
#69
Deux bougeoirs T’ang en grès. L’un bleu, l’autre vert et jaune.No longer availableOnline onlyActive bid: 88.00 €Dim. h: 13,5 & 17,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#79
Une coupelle en cristal de Bohème taillé et coloré vert dans la masse. Nous ajoutons un milieu de table en verre.No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Estimate: € 30 / 50 -
#109
Vaas van Vlaams aardewerk met meerkleurig disteldecor in reliëf op bruine fond.
#292Lode Keustermans
“Compositie”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Composition”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. 55 x 73 cmEstimate: € 30 / 50 -
#249Tia PeltzPeriod: 1923 - 1999
“Femmes effrayées”. Huile sur papier. Signée et datée 1989.No longer availableOnline onlyActive bid: 6.00 €Dim. 50 x 35 cmEstimate: € 300 / 500 -
#353
Twee beelden van gebeeldhouwd hout. Laos.
Deux statues en bois sculpté. Laos.No longer availableOnline onlyDim. h: 54 & 56 cmEstimate: € 120 / 200