#111Zittend naakt met hoed en spiegel. Bronzen beeldje.
#44“Personage”. Een ingekleurde studie op papier. Draagt handtekening ‘Willy Sluiter’. (1873 - 1949)
#395Een diep bord van Chinees porselein, gedecoreerd met een vis in het plat.
#74“Dorpsgezicht”. Olieverf op doek.
#82“Compositie op wit veld”. Olieverf op doek.
#301“Een nieuw begin”. Bronzen groepje van een man en een vrouw.
#92“Bergdorp”. Gemengde techniek. Gemerkt LC67.
#305Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten en diamant baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,79 ct. en een centrale briljant van +- 0,20 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants et de baguettes de diamants d'un poids combiné de + - 0,79 ct. Et d'un diamant central de + - 0,20 ct.No longer availableDim. 4,54 gEstimate: € 900 / 1000 -
#88Boch Frères KeramisArt deco vaas van aardewerk met reliëfdecor. Gemerkt BFK, decor D3022, reliëfmerk 15 A/D.
Vase Art Déco en faïence à décor en relief. Marqué BFK, décor D3022, marque en relief 15 A / D.No longer availableDim. H. 26,5 cmEstimate: € 50 / 80