Other lots in this auction
-
#143Een wassen Madonna met kind onder glazen stolp.
Une Vierge à l’Enfant en cire sous cloche en verre.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 25 / 35 -
#137WiskemannWiskemann (geen Christofle) Een verzilverd metaal bestek. Waaronder 12 koffielepels, 12 taartvorkjes, 11 messen, 11 vorkjes, 12 lepels, 12 vorken, 12 messen, 6 messen, 6 vismessen, 6 vorken, 6 vorken, 5 lepeltjes en een suikertang. 112 stuks.
Un service à couvert en métal argenté. Comprenant 12 cuillères à café, 12 fourchettes à dessert, 11 couteaux, 11 petites fourchettes, 12 cuillères, 12 fourchettes, 12 couteaux, 6 couteaux, 6 couteaux à poisson, 6 fourchettes, 6 fourchettes 5 petites cuillères et une pince à sucre. 112 pièces.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#576Een eikenhouten klapsecretaire met twee grote en twee kleine laden onder het klapblad. Binnenin acht kleine laden en een secreet. Luik, XIXe eeuw.
Un secrétaire à abattant en chêne à deux grands et deux petits tiroirs sous ta tablette. A l’intérieur se trouvent huit petits tiroirs et un secret.No longer availableDim. b: 146 cmEstimate: € 400 / 600 -
#537Een porseleinen sierlamp met een berglandschap en kraanvogels als decoratie.
Une lampe en porcelaine, décor de grues et paysage de montagnes.No longer availableDim. h: 70 cm met kapEstimate: € 50 / 80 -
#368Twee boeken, uitgegeven door het Mercatorfonds:- “Vincent van Gogh”. Twee boeken in een hoes. - “Van Gogh en zijn weg. Het complete werk”. Jan Hulsker. 1985.
Deux livres, éditions Mercatorfonds:- “Vincent van Gogh”. Deux livres sous housse.- “Van Gogh en zijn weg. Het complete werk”. Jan Hulsker. 1985.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#221Een paar balustervormige siervazen van meerkleurig aardewerk met een bloemendecor in reliëf. Begin XXe eeuw.
Une paire de vases balustre de décoration en faïence polychrome, décor fleuri en relief. Début XXè siècle.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 120 / 200 -
#206Een grote eikenhouten tweedeurs garderobe, versierd met gesculpteerde bloemenmotieven. Maasland, XVIIIe eeuw.
Grande garde-robe en chêne ouvrant à deux portes. Décor de guirlandes de fleurs finement sculptées. Pays Mosan, XVIIIe siècle.No longer availableDim. h: 232 x 182 x 62 cmEstimate: € 400 / 500 -
#188Een groepje met een paar XVIIIe eeuwse lindenhouten engeltjes met resten van polychromie.
Un groupe aux anges en tilleul , XVIIIème siècle, restes de polychromie.No longer availableDim. H 56 cmEstimate: € 440 / 480 -
#614“Twee nimfen en een engeltje”. Een groep van bruingepatineerd brons op een voetstuk van arduin. Naar een werk van Math. Moreau.
“Deux nymphes et un angelot”. Groupe en bronze à patine brune sur socle en pierre de taille. D’après un modèle de Mathurin Moreau.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 300 / 500 -
#489O. Van Rompay“Winkelstraat”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Rue commerçante”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 38 x 45 cmEstimate: € 60 / 100 -
#149Sonia AbeloosPeriod: 1876 - 1969“Le pavillon”. Olieverf op doek. gesigneerd en gedateerd 7-1920.
”Le pavillon”. Huile sur toile. Signée et datée 7-1920.No longer availableDim. 31 x 40 cmEstimate: € 200 / 250 -
#429William de Gouve de Nunques“Veldwegel”. Pastel op papier. Gemonogrammeerd en gedateerd 1923.
”Petit chemin dans les champs”. Pastel sur papier. Monogrammé et daté.No longer availableDim. 14 x 21 cmEstimate: € 300 / 400

