Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Jongen met hond en kikker.” Bronzen beeld. Naar Jozef D’Aste.
“Jongen met hond en kikker.” Bronzen beeld. Naar Jozef D’Aste.

“Jongen met hond en kikker.” Bronzen beeld. Naar Jozef D’Aste.

“Boy with dog and frog.” Bronze statue. After Joseph D'Aste.
Dim. h 18,5 cm
SKU: 2305230231.
Auction day: 23 May 2023 19:00
Catalogue #231
Estimate: € 120 / 180
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #512

    Een glazen luchter met 5 lichtpunten.

    Glass chandelier with five lights.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #509
    D’Haese

    “Never give up - abstract met astronaut.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Never give up - abstract with astronaut.” Oil on canvas. Signed.
    No longer available
    Dim. 120 x 120 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #577

    Een aardewerken bonbonnière omstreeks 1940 gemerkt Guérin.

    An earthenware bonbonniere circa 1940, marked Guérin.
    No longer available
    Dim. H. 20 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #427

    Een vaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor met een os en 6 figuren, met haarlijnscheurtje in de rand.

    A Chinese porcelain vase with a multi-coloured design of an ox and 6 figures, with a hairline crack in the rim.
    No longer available
    Dim. h 42 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #526

    Een handgeknoopt wollen Perzisch tapijt.

    A hand-knotted wool Persian rug.
    No longer available
    Dim. 265 x 175 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #673

    Een modernistische doorzichtige vaas van Val Saint Lambert uit de jaren 60 van de vorige eeuw .

    1960s modernist clear vase by Val Saint Lambert.
    No longer available
    Dim. h 28 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #305

    Een lot van 2 vijzels waaronder 1 oude gietijzeren en 1 messing replica .

    A lot of 2 mortars including 1 old cast iron and 1 brass replica.
    No longer available
    Dim. h 22 cm
    Estimate: € 30 / 45
  • #513

    Een set van 6 mosterdpotjes in blauw glas met zilveren houdertjes onderaan gekeurd met duitse merken en 800, verguld. Hierbij gevoegd 2 blauw glazen schaaltjes waarvan 1 op messing voetje.

    A set of six small mustard pots in blue glass and with silver holders, German marks and 800/1000, vermeil. We add two blue glass cups, one of which with brass base.
    No longer available
    Dim. h 11 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #258
    Sylla Eustache & Jac. Debut e.a.

    “Chiffres & Monogrammes dans le Style Moderne”. Ed. Calavas Paris. Vier mappen met monogrammen In-folio (31 bladen). Slijtage aan omslagen. Omstreeks 1900. Evenals: Jan Haring. “Kabinet der Schrijfkunst”. Ed. Van Looy Amsterdam 1906. Map met linnen rug, In-folio oblong (45 bladen).

    “Chiffres & Monogrammes dans le Style Moderne”. Ed. Calavas Paris. Four folders with monograms In-folio (31 sheets). Wear on covers. Around 1900. Also: Jan Haring. "Cabinet of Writing". Ed. Van Looy Amsterdam 1906. Cloth backed folder, In-folio oblong (45 pages).
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #286

    Een gebeeldhouwd houten kamerscherm met vier panelen. Opengewerkt en gepolychromeerd.

    A carved wooden screen decorated with 4 panels. Polychrome painting.
    No longer available
    Dim. 161 x 208 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #473

    “Vrouwenfiguur”. Een modern bronzen beeld op zwart marmeren sokkel, gesigneerd “Milo”.

    "Female Figure". A modern bronze sculpture on a black marble base, signed "Milo".
    No longer available
    Dim. 39 x 22cm
    Estimate: € 225 / 325
  • #23
    Koninklijke Plateelbakkerij Zuid-Holland

    Twee sierkandelaars en een knobbelvaasje van Gouds plateel. Allen gemerkt.

    Two decorative candlesticks and a vase. Marked.
    No longer available
    Dim. h: 26,5 & 36,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling van 23 & 24 mei 2023

Veiling volledig: 705 loten. Tentoonstelling: vr. 19 & zat. 20 mei van 10.00u tot 17.00u

23 May 2023 19:00
24 May 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 23 May 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More