#640WindsorEen houten Windsor armchair, 19e eeuws.
#667Een lot van 9 gevarieerde borden.
A lot of 9 varied porcelain plates.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#552Een metalen luchter met 6 lichtpunten, satijnglazen kapjes.
#648Een paar Empire vaasjes met polychroom romantisch decor. Kleine beschadiging aan een handvat.
#569Rik SlabbinckPeriod: 1914-1991“Lentebloesem”. Litho. Gesigneerd buiten de plaat.
"Spring Blossom". Lithograph. Signed outside the plate.No longer availableDim. 55 x 71 cmEstimate: € 100 / 120 -
#491Betty WachsstockEen bronzen beeld van 2 dames rug tegen rug zittend en gesigneerd B. Wachsstoch ‘89 , 3/7 .
A bronze sculpture of 2 ladies sitting back to back and signed B. Wachsstoch '89, 3/7.No longer availableDim. 22 x 51 x 25 cmEstimate: € 250 / 350 -
#306Een set van 2 bijzettafeltjes met namaak marmeren bladen .
Two side tables with faux marbre tops.No longer availableDim. 46 x 65 x 32 cmEstimate: € 40 / 45 -
#444Vic Gentils“Twee naakten in de natuur.” & “Industrieel abstract.” Een paar lithos genummerd 46/60, gesigneerd buiten de plaat. Vochtschade aan de passe-partout .
“Two nudes in nature.” & “Industrial Abstract.” A pair of lithographs numbered 46/60, signed outside the plate. Moisture damage to the passe-partout.No longer availableDim. 43 x 31 cm x 2Estimate: € 100 / 120 -
#592Elisabeth Nagels“Stilleven met kartonnen doos.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
#114Felix Eyskens“Begijnenhof.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Beguinage.” Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 80 x 65 cmEstimate: € 100 / 150 -
#150Een 18 karaats witgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct.
An 18 carat white gold ring set with old cut diamonds with a combined weight of +- 0.80 ct.No longer availableDim. 4,20 gEstimate: € 400 / 500