#644Jan Bosschaert“Duivels vandalisme.” Litho, buiten de plaat gesigneerd. Genummerd 132/150.
“Devilish vandalism.” Lithograph, signed outside the plate. Numbered 132/150.No longer availableDim. 47,5 x 47,5 cmEstimate: € 75 / 100 -
#79Frans Van Genesen“Gezicht in het Begijnhof”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“View in the Begijnhof”. Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 61 x 51cmEstimate: € 120 / 200 -
#666Een Louis XV zeteltje met gestoffeerde bekleding.
#94Een schilderij van een oude hoeve met watermolen getekend Gilain J.
#345Een houten haltafeltje met marmeren blad en 1 lade.
#297Een lot van 3 boeken uit de bibliotheek van de Red Star Line.
#483Een paar blauw-wit Chinees porseleinen dekselvazen met floraal decor.
#83HergéLes Avontures de Tintin. “Les Cigares du Pharaon”. Hard cover. Ed. Casterman 1955, eerste Franse uitgave in kleur. Uitstekende staat.
Les Avontures de Tintin. “Les Cigares du Pharaon”. hard cover. Ed. Casterman 1955, first French edition in colour. Excellent condition.No longer availableEstimate: € 200 / 220 -
#622Een Art Deco spiegel met bewerkt metalen lijst.
#662Een lot kunstreproducties, een grote affiche van Antwerpen, een ets van Heymans en een tekening van Fons Thijsen.
A lot of art reproductions, a large poster of Antwerp, an etching by Heymans and a drawing by Fons Thijsen.No longer availableEstimate: € 40 / 60