#249Paul Tuerlinckx“International 51 - Te Mechelen.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
#544Een metalen luchter met kristallen pendeloques en kapjes.
#456Een mahoniehouten opklapbaar kaarttafeltje met vilten cirkel op het tafelblad. En met gedraaide poot gesteund op 3 gesculpteerde leeuwenpoten.
A mahogany folding card table with felt circle on the table top. And with turned leg supported on 3 sculpted lion's feet.No longer availableDim. 78 x 40 x 20(+20)cmEstimate: € 100 / 120 -
#330Een paar Art Deco hallantaarns met kunstbronzen frame en telkens 3 lichtpunten.
A pair of Art Deco hall lanterns with an artificial bronze frame and each with 3 light points.No longer availableDim. 50 x Ø23cmEstimate: € 200 / 300 -
#439“Desolaat Landschap met Naakt”. Olieverf op doek. Getekend Mon Gelper ‘79 .
#520ChanelEen paar vergulde oorclips, gemerkt Chanel.
#667Een lot van 9 gevarieerde borden.
A lot of 9 varied porcelain plates.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#639Een blauw-wit Chinees porseleinen schotel met Wanli-decor.
#394“Spirituwheel.” Pastel op paneel.
“Spirituwheel.” Pastel on panel.No longer availableDim. 54 x 38 cmEstimate: € 60 / 80 -
#631Een paar polychroom aardewerken schotels. Achteraan gemerkt.
A pair of polychrome earthenware dishes. Marked on the back.No longer availableDim. Ø 34 cmEstimate: € 40 / 50