#398
Een set van 2 Chinese vazen met de afbeelding van 3 jongedames .
#489Elmago
“Picson Ductales Money-Poly.” Gemengde techiek op doek. Gesigneerd voor en achteraan. Gedateerd 2021.
“Picson Ductales Money-Poly.” Mixed technique on canvas. Signed front and back. Dated 2021.No longer availableDim. 60 x 60 cmEstimate: € 1200/1600 -
#587
Een art deco vaas van gekleurd metaal, gemerkt WMF.
#74Pierre HendrixPeriod: °1913
“Dorpszicht in de Ardennen.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#468
Een paar porseleinen Satsuma vazen, onderaan gemerkt.
#356
Een houten set van 3 uitschuifbare bijzettafeltjes.
A nest of tables, 3 pieces.No longer availableDim. 66 x 54 x 35cmEstimate: € 80/120 -
#162
Een gevarieerd lot bestek met zilveren heften.
#488
#557
Een paar bronzen gepatineerde kandelaars met 3 lichtpunten.
A pair of patinated bronze candlesticks with 3 light points.No longer availableDim. 41cmEstimate: € 80/100 -
#345
Een houten haltafeltje met marmeren blad en 1 lade.
#610
Een mahoniehouten tafel met gecontourneerd blad.
#25