Other lots by Van Gucht
#399Mandael“De geitjes voeren”. Olieverf op doek. Gesigneerd Mandael.
#446Een handgeknoopt Perzisch tapijt met medaillon.
A hand-knotted Persian carpet with medallion.No longer availableDim. 292 x 188 cmEstimate: € 120 / 200 -
#358Chevalier, ParisEen toneelkijker uit messing en parelmoer.
#631Imari JapanEen theeset van Imari porselein met blauw decor met rode en vergulde accenten. Volledig voor 6 personen.
A tea set made of Imari porcelain with blue decoration and red and gilded accents. Fully complete for 6 people.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#400Een 18 kt witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
#296Een gerestaureerde houten armstoel met gestoffeerde zitting met floraal decor en armleuning, en met gecanneerde rug.
A restored wooden armchair with upholstered seat featuring floral decoration and armrests, and with a reeded back.No longer availableDim. 99 x 60 x 60cmEstimate: € 100 / 200 -
#352Leonardo TorfsPeriod: °1927“Kastanjes”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd. Met certificaat, gedateerd 1995.
#315Claude Carbonell“Boerenpaar.” Een paar aardewerken popjes uit de Provence.
"Farm couple." A pair of clay figurines from Provence.No longer availableDim. h 25 & 26 cmEstimate: € 40 / 50 -
#4Jaak Gorus‘Bosrand’, een ets door Jaak Gorus, gesigneerd buiten de plaat .
"Forest edge" - an etching by Jaak Gorus, signed outside the plate.No longer availableDim. h 13 x b 9 cmEstimate: € 60 / 80