Other lots by Van Gucht
#521Kaiser, GermanyEen Duits porseleinen servies. Onderaan gemerkt, serie Domino Aalborg.
A German porcelain Kaiser service. Marked at the bottom, Domino Aalborg series.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#163Een bronzen beeld van een dansende dame in art-deco stijl op zwart marmeren voet. Draagt handtekening.
A bronze sculpture of a dancing lady in art-deco style on a black marble base. It bears a signature.No longer availableDim. h 55 cmEstimate: € 400 / 500 -
#110Le MondeEen 18 kt geelgouden dameshorloge met 18 kt geelgouden polsband.
An 18 kt yellow gold ladies' watch with an 18 kt yellow gold bracelet.No longer availableDim. 41.25 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#144Romain SteppePeriod: 1859 - 1927“Vissersboot bij avondval”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd. Verso label.
"Fishermen's Boat at Dusk". A painting, oil on panel. Signed at the bottom. Label on the back.No longer availableDim. 23,5 x 15,5cmEstimate: € 200 / 300 -
Een paar 18 kt geelgouden oorbellen bezet met twee zirkonen.
No longer availableDim. 3,74 gEstimate: € 200 / 250 -
#381Een Chinees porseleinen kom, famille rose met diverse figuren en floraal in het decor en reliëf. Onderaan gemerkt.
A Chinese porcelain bowl, famille rose with various figures and floral decoration in relief. Marked on the bottom.No longer availableDim. 11,5 x 25,cmEstimate: € 40 / 60 -
#323Een gevarieerd lot van 9 oude borden met diverse voorstellingen, Maastricht, Jemappes en Nimy.
A varied lot of 9 antique plates with various designs, Maastricht, Jemappes and Nimy.No longer availableDim. Ø 24.5 cmEstimate: € 25 / 50 -
#451Een bronzen beeld van een minstreel met luit en degen op marmeren voet, getekend Deweyer.
#461Een grote keramische wandsculptuur van Perignem/Amphora in abstracte vormgeving.
A large ceramic wall sculpture by Perignem/Amphora in abstract design.No longer availableDim. 35 x 90 cmEstimate: € 200 / 300