#476Een eikenhouten meubel met gesculpteerde versieringen in en rond de twee deuren.
#249C Dratz“Winters landschap bij volle maan”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.
"Winter landscape at full moon". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.No longer availableDim. 23 x 31 cmEstimate: € 100 / 120 -
#480Een 18 karaats wit en geelgouden ring bezet met briljanten witte en gele met een gezamenlijk gewicht van +- 0,76 ct. en een parel.
An 18 carat white and yellow gold ring set with white and yellow brilliants with a combined weight of +- 0.76 ct. and a pearl.No longer availableDim. 6,35 gEstimate: € 800 / 900 -
#372Een groen glazen vaas met 3 ronde uitstulpingen.
#356Een Engels houten bijzettafeltje met gedraaide poten.
An English wooden side table with turned legs.No longer availableDim. 72 x 59 x 41cmEstimate: € 20 / 25 -
#578Val Saint-LambertEen coupe op voet van geslepen en deels rood gekleurd kristal. Met label en onderaan gemerkt.
#680Een koperen gesculptuurde lampadaire met lampekap, 3-potig.
#328Een geribde glazen coupe met verzilverde rand en voet. Ouderdomslijtage. Onderaan onleesbaar gemerkt.
A ribbed glass coupe with silver-plated rim and base. Age wear. Marked illegibly at the bottom.No longer availableDim. h 13,5 cm Ø 23 cmEstimate: € 40 / 50 -
#426Een hoekkast met gebogen glazen deur, en messingen monturen.
A corner cabinet with a curved glass door and brass fittings.No longer availableDim. h 141 cmEstimate: € 180 / 240