#701Een gevarieerd lot postzegels en antieke ansichtkaarten.
A varied collection of stamps and ancient postcards.No longer availableEstimate: € 200 / 220 -
#514Jef Van Leemputten“De kiekendief.” Olieverf op doek. Gesigneerd. Gerestaureerd door F. Bender in 1978 - Koninklijk museum voor schone kunsten.
“The harrier.” Oil on canvas. Signed. Restored by F. Bender in 1978 - Royal Museum of Fine Arts.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 600 / 800 -
#296Een houten secretaire, replica Louis XVI, 2 laden en met galerij binnenin.
A wooden secretaire, replica Louis XVI, 2 drawers and with gallery inside.No longer availableDim. 98 x 92 x 42 cmEstimate: € 180 / 220 -
#77Een paar cassolettes van zamak, rijkelijk uitgevoerd barok decor met Amor en Psyche. Op arduinen voet.
#98“Madonna en kind.” Een bronzen beeld.
#507Harry SleijserPeriod: 1926-1992“Torso”. Olieverf op doek. Gesigneerd linksonder. Achteraan gesigneerd en getiteld “Gisela”.
"Torso". Oil on canvas. Signed lower left. Signed on the back and titled "Gisela".No longer availableDim. 42 x 33 cmEstimate: € 100 / 120 -
#533Een paar Chinees porseleinen dekselvazen, blauw-wit met flora in het decor.
#223LimogesEen set van polychroom porselein, handgeschilderd: een coupe en bonbonnière met deksel. De coupe is een replica van een voorbeeld uit de collectie van Versailles.
#394“Carnaval.” Aquarel op papier. Onleesbaar gesigneerd.
"Carnival." Watercolor on paper. Illegibly signed.No longer availableDim. 28 x 23 cmEstimate: € 45 / 55 -
#468“Neptune”. Een zijden foulard. Salvador Dali. Maeva 1987.
"Neptune". A silk foulard. Salvador Dali. Maeva 1987.No longer availableDim. 90 x 85 cmEstimate: € 180 / 220