Other lots in this auction
-
#455Een metalen luchter met kristallen pendeloques en kapjes.
Lustre en métal avec pendeloques et abat-jour en cristal.No longer availableDim. H: 90 cmEstimate: € 100 / 150 -
#480Een 18 karaats wit en geelgouden ring bezet met briljanten witte en gele met een gezamenlijk gewicht van +- 0,76 ct. en een parel.
An 18 carat white and yellow gold ring set with white and yellow brilliants with a combined weight of +- 0.76 ct. and a pearl.No longer availableDim. 6,35 gEstimate: € 800 / 900 -
#390Een 18 karaats witgouden ketting met hanger bezet met een centrale briljant van +-0,22 ct en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,66 ct.
An 18 carat white gold necklace with a pendant set with a central brilliant of +-0.22 ct and brilliants with a combined weight of +- 0.66 ct.No longer availableDim. 2,70 gEstimate: € 700 / 800 -
#24J. Dewilde“Meisje met bloem”. Een houtsnede op papier, onderaan gesigneerd “J Dewilde 1981” - “102/175”.
"Girl with flower". A woodcut on paper, signed at the bottom “J Dewilde 1981” - “102/175”.No longer availableDim. 40 x 55 cmEstimate: € 30 / 35 -
#442ToshihidePeriod: 1863 - 1925.“De verbazing over de kracht van de krijger Benke als kind”. Een Japanse houtsnede, triptiek. Gesigneerd en gedateerd 1908.
"L'émerveillement devant la force du guerrier Benké dans son enfance". Une gravure sur bois japonaise, triptyque. Signée et datée 1908.No longer availableDim. 35x70cmEstimate: € 200 / 250 -
#15“Guangxu”. Houten beeldje van een oude man met perziken. Chinees werk.
Guangxu. Wooden figurine of an old man with peaches. Chinese work.No longer availableDim. H. 17 cmEstimate: € 40 / 50 -
#344Een paar wandlampen van gelakt metaal.
A pair of painted metal wall lights.No longer availableDim. H: 38 cmEstimate: € 200 / 220 -
#267Een lot van 4 messen en dolken in schede met diverse origine, vorm en afmetingen.
A lot of 4 knives and daggers in sheaths of various origins, shapes and sizes.No longer availableDim. 45cmEstimate: € 75 / 125 -
#119Hiëronymus HopferPeriod: 1500-1550“Het Parisoordeel, naar Lucas Cranach”. Gravure. Met monogram in de plaat en genummerd 36. Toegeschreven aan.
“Le jugement de Paris d’après Lucas Cranach”. Gravure. Avec monogramme dans la planche et numéro 36. Attribuée à.No longer availableDim. 29 x 22 cmEstimate: € 400 / 600 -
#609Een Afrikaans hardhouten beeld. Beschadiging bovenaan. Kongolees werk.
Une statue africaine en bois dur. Dégât vers le haut. Travail congolais.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 100 / 120 -
#686Een houten telefoonmeubel met 2 boekenstanden.
A wooden telephone table with 2 book stands.No longer availableDim. 74 cmEstimate: € 25 / 35 -
#623blauw ImariTwee blauw porseleinen Imari borden. Versierd met divers decor, patrijzen, waaier.
Two blue porcelain Imari plates. Decorated with various decor, partridges, fan.No longer availableDim. Ø 31 cmEstimate: € 30 / 50

