#531“Vierspan”. Een Indische bronzen groep.
#450Een 18 karaats witgouden halssnoer bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,54 en saffier en met een gezamenlijk gewicht van +-0,24 ct.
An 18 karat white gold necklace set with brilliants with a combined weight of +- 0.54 and sapphires with a combined weight of +-0.24 ct.No longer availableDim. 16 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#473Gust Gils“Atlas” Bronzen beeld, gesigneerd.
#343Een Frans “Loto” spel in origineel houten kist met handleiding.
#539Eugène Flametz“Stilleven met perziken”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1879.
#271Gouda HollandEen polychrome plateel vaas - ‘Carlos Royal.’
A polychrome earthenware vase - 'Carlos Royal.'No longer availableDim. h 35 cmEstimate: € 35 / 45 -
#630Een 18 K geelgouden ring bezet met twee kleuren briljanten en met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct. en onyx.
Une bague en or jaune 18 carats sertie de deux couleurs de brillants et d'un poids combiné de + - 1 ct. et onyx.No longer availableDim. 9,65 gEstimate: € 1400 / 1600 -
#353NoritakeEen rokerssetje van Japans porselein met verguld decor op blauwe achtergrond met bloemen. 5 stuks.
#543Een polychroom houten gesculpteerd hobbelpaard.
#283Vijf diverse wandelstokken met zilveren en verzilverd metalen handvaten. Letsels en slijtage.
Five various walking sticks with silver and silver-plated metal handles. Damage and wear.No longer availableDim. L: 85-95 cmEstimate: € 80 / 120 -
#79Amedée Leynen“L’arrivée du cirque”. Een litho op papier, onderaan gesigneerd “Am. Leynen 1926”.
“L'arrivee du cirque”. A lithograph on paper, signed at the bottom “Am. Leyne 1926”.No longer availableDim. 30 x 52cmEstimate: € 120 / 200