#455Een metalen luchter met kristallen pendeloques en kapjes.
#15“Guangxu”. Houten beeldje van een oude man met perziken. Chinees werk.
#306Een Engels eiken houten stoel met armleuning, wieltjes en witte stoffering.
#54Roger Borgluw(?)“CMB - Mer-de Ville.” Karikatuur - Potlood op papier. Gesigneerd, gedateerd 1974.
#133“L’age d’airain”. Een bronzen beeld van een staande naakte man op marmeren voet, naar Rodin.
“The age of Bronze”. A bronze sculpture of a standing naked man on a marble base, after Rodin.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 325 / 375 -
#331GoudaEen vaas en een jardinière van Gouds plateel met hoogglanzend glazuur. Onderaan gemerkt. Beide met een randschilfer.
#62Jef Van Leemputten“Hoevezicht na de regenval.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#461Een bronzen beeldje van een danseres.
A bronze sculpted figurine of a dancer.No longer availableDim. 52 x 35 cmEstimate: € 225 / 275 -
#156Een mahoniehouten chest-on-chest met 9 laden, Georgian circa 1720. (AID3383)
A 9-drawer mahogany chest-on-chest, Georgian circa 1720. (AID3383)No longer availableDim. 185 x 103 x 52 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#61Een zilveren kelkvaasje met glazen binnenvaas en gedreven zilveren pillendoosje met plantendecor.
A silver chalice vase with glass inner vase and hammered silver pill box with plant decor.No longer availableDim. 112,45 g - 800‰ - h 15 & Ø 5,5 cmEstimate: € 80 / 120