#191Een gedeelte glazenservies van geslepen kristal. 5 bourgogneglazen, 8 bordeauxglazen, 6 punchkopjes, 15 kleurloze en 8 deels groengekleurde wittewijnglazen.
#107François Alphonse Piquemal“Buste van een dame met hoed”. Een brons gepatineerd borstbeeld van een dame met hoed op een marmeren voet. Gesigneerd “Alphonse Piquemal”.
#393Een lot van twee stenen Boeddha hoofden.
A lot of two stone Buddha heads.No longer availableDim. 15 cmEstimate: € 50 / 80 -
#260Een paar 18 karaats witgouden bloemvormige oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
#213Atelier SedapEen paar gesculpteerde gipsen wandlichten in bladvorm, model “Charme” door Atelier Sedap, made in France.
A pair of sculpted plaster wall lights in leaf shape, model "Charme" by Atelier Sedap, made in France.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 200 / 300 -
#539Eugène Flametz“Stilleven met perziken”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1879.
#190Een 14 karaats witgouden schakelarmband bezet met briljanten in drie rijen met een gezamenlijk gewicht van +- 3,20 ct. (1 steentje ontbreekt).
A 14 karat white gold link bracelet set with diamonds in three rows with a combined weight of +- 3.20 ct. (1 stone is missing).No longer availableDim. 14,56 gEstimate: € 1500 / 1600 -
#669Capodimonte.“Koets”. Een grote groep van meerkleurig Italiaans kunststof naar ontwerp van Belcari. Meerdere beschadigingen en teugels manco.
#240Een 18 karaats wit en geelgouden hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,50 ct.
An 18 karat white and yellow gold pendant set with diamonds with a combined weight of +- 1.50 ct.No longer availableDim. 2,07 gEstimate: € 800 / 900 -
#474Jef Sempels“Groen portret”. Een schilderij, gemengde techniek op papier, onderaan gesigneerd “Jef Sempels”.
Green Portrait. A painting, mixed media on paper, signed on the bottom "Jef Sempels".No longer availableDim. 34 x 25 cmEstimate: € 80 / 100