#461Een bronzen beeldje van een danseres.
A bronze sculpted figurine of a dancer.No longer availableDim. 52 x 35 cmEstimate: € 225 / 275 -
#406Een ovaal houten salontafel met onderschap.
#584N. Vermeer“Naakte vrouw op stoel”. Een schilderij, gouache op papier, onderaan gesigneerd “N. Vermeer”.
#220Een 18 karaats witgouden ring bezet met witte en zwarte briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2,08 ct.
An 18 karat white gold ring set with white and black brilliants with a combined weight of approx. 2.08 ct.No longer availableDim. 11,95 gEstimate: € 1700 / 1800 -
#451Een Chinees porseleinen vaas met groen decor van concentrische cirkels en galopperende paarden naar Perzisch voorbeeld. Gemerkt met een artemisia blad onderaan.
A Chinese porcelain vase with a green decor of concentric circles and galloping horses after a Persian example. Marked with an artemisia leaf at the bottom.No longer availableDim. h 40 cmEstimate: € 200 / 240 -
#119Hiëronymus HopferPeriod: 1500-1550“Het Parisoordeel, naar Lucas Cranach”. Gravure. Met monogram in de plaat en genummerd 36. Toegeschreven aan.
#166Eikenhouten secretaire-bibliotheek gefineerd met wortelhout, ingelegd met een fruithouten motief. Holland, XVIIIde eeuw. Onderaan klapblad, waar achter zes laden, en drie laden, bovenaan twee beglaasde deuren.
#616Een houten vierkante salontafel, Aziatische vormgeving.
#41Een zittend naakt van roodbruin gepatineerd metaal. Op een marmeren sokkel. Gemerkt.
A seated nude of red-brown patinated metal. On a marble base. Marked.No longer availableDim. H. 27 cmEstimate: € 100 / 120 -
#518“Exelmans” en “Lafayette”. Twee veelkleurige beeldjes van Saksisch porselein met voorstelling van beide generaals. Onderaan gemerkt.
“Exelmans” and “Lafayette”. Two multicolored figurines of Saxon porcelain depicting both generals. Marked at the bottom.No longer availableDim. H. 24 cmEstimate: € 50 / 100 -
“Roses”. A painting, oil on canvas. Signed "Gerard Roosen".No longer availableDim. 79 x 60 cmEstimate: € 325 / 375