Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Koeien bij de drenkplaats”. Lavis en aquarel op papier. Gesigneerd linksonder.
Jean Baptiste De Roy

“Koeien bij de drenkplaats”. Lavis en aquarel op papier. Gesigneerd linksonder.

"Cows at the watering place". Lavis and watercolor on paper. Signed lower left.
Dim. 32 x 48 cm
SKU: 1804230172.
Auction day: 18 April 2023 19:00
Catalogue #172
Estimate: € 200 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #508

    Een gevarieerd lot postzegels en aanverwante. Vijf in-folio albums met varia en één met oude Belgische reeksen. Drie kleine albums met varia (één oude). Vijf lege albums (o.a. voorgedrukte Davo), een sigarendoosje met losse zegels en drie oude Belgische catalogi.

    Un lot varié de timbres et d’accessoires. Cinq albums (varia, unn avec vieilles séries belges), trois petits albums (dont un vieux), cinq albums vides (dont un DAVO), une petite boîte à cigares avec des timbres dépareillés, trois vieux catalogues belges.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #442
    Toshihide
    Period: 1863 - 1925.

    “De verbazing over de kracht van de krijger Benke als kind”. Een Japanse houtsnede, triptiek. Gesigneerd en gedateerd 1908.

    "L'émerveillement devant la force du guerrier Benké dans son enfance". Une gravure sur bois japonaise, triptyque. Signée et datée 1908.
    No longer available
    Dim. 35x70cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #223
    Limoges

    Een set van polychroom porselein, handgeschilderd: een coupe en bonbonnière met deksel. De coupe is een replica van een voorbeeld uit de collectie van Versailles.

    A set of polychrome porcelain, hand-painted: a coupe and bonbonnière with lid. The coupe is a replica of an example from the Versailles collection.
    No longer available
    Dim. 23 x 39 & 7 x 19 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #527

    Een lot van zeven Oosterse dolken in diverse uitvoeringen.

    Un lot de sept poignards orientaux de différents modèles.
    No longer available
    Dim. L: 25-43 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #659

    Een gesculpteerde houten Louis XV stoel met armleuning en gestoffeerde zitting.

    A wood sculpted Louis XV chair with armrest and upholstered seat.
    No longer available
    Dim. 88 x 60 x 49 cm
    Estimate: € 75 / 150
  • #356

    Een Engels houten bijzettafeltje met gedraaide poten.

    An English wooden side table with turned legs.
    No longer available
    Dim. 72 x 59 x 41cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #23

    Een geglazuurd aardewerken bierpul met tinnen deksel en handvat. Gedecoreerd met blauw geglazuurde ruiten.

    A glazed earthenware beer mug with pewter lid and handle. Decorated with blue glazed windows.
    No longer available
    Dim. h 15 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #370

    Een halssnoer met witte zoetwaterparels en met zilveren slot.

    A necklace with white freshwater pearls and a silver clasp.
    No longer available
    Dim. l: 23 cm
    Estimate: € 180 / 220
  • #261

    Val Saint-Lambert. Een geslepen kristallen vaas met blauw en fluogroen decor.

    A vsl cut crystal vase with blue and fluorescent green decor.
    No longer available
    Dim. h 19,5 cm
    Estimate: € 120 / 160
  • #206

    Een lange bank van gebeitst hout in Lodewijk XVI -stijl op acht poten. Oorspronkelijk Zweden, einde XIXde eeuw. (AID4109).

    A long stained wood bench in Louis XVI style on eight legs. Originally Sweden, end of the XIXth century. (AID4109).
    No longer available
    Dim. 94 x 218 x 73 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #399

    “Abstract expressionisme”. Een schilderij, inkt op papier. Onderaan gesigneerd en genummerd.

    “Abstract expressionism”. A painting, ink on paper. Signed and numbered at the bottom.
    No longer available
    Dim. 49 x 38 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #520

    Een zilveren ketting en hanger bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en email.

    A silver chain and pendant set with old cut diamonds with a combined weight of +- 0.20 ct and enamel.
    No longer available
    Dim. 19,30 g
    Estimate: € 220 / 260
View all auction items ›

Veiling van 18 & 19 april 2023

Veiling volledig: 702 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 14 & Zaterdag 15 April van 10.00 tot 17.00

18 April 2023 19:00
19 April 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 18 April 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More