Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Koeien bij de drenkplaats”. Lavis en aquarel op papier. Gesigneerd linksonder.
Jean Baptiste De Roy

“Koeien bij de drenkplaats”. Lavis en aquarel op papier. Gesigneerd linksonder.

"Cows at the watering place". Lavis and watercolor on paper. Signed lower left.
Dim. 32 x 48 cm
SKU: 1804230172.
Auction day: 18 April 2023 19:00
Catalogue #172
Estimate: € 200 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #132

    “Abraham offert Isaak”. Een eikenhouten hoogreliëf. Een meubelpaneel uit de XVIIde eeuw.

    Abraham sacrifie Isaac. Un haut-relief en chêne. Un panneau de meuble du XVIIe siècle.
    No longer available
    Dim. 35 x 22,5 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #344

    Een paar wandlampen van gelakt metaal.

    A pair of painted metal wall lights.
    No longer available
    Dim. H: 38 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #331
    Gouda

    Een vaas en een jardinière van Gouds plateel met hoogglanzend glazuur. Onderaan gemerkt. Beide met een randschilfer.

    A vase and a jardinière of Gouda pottery with high-gloss glaze. Marked at the bottom. Both with an edge flake.
    No longer available
    Dim. H: 18-24 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #685

    Een paar antieke stoelen met lier in de rug. Tijdperk Empire.

    Une paire de chaises anciennes avec lyre à l'arrière. Epoque Empire.
    No longer available
    Dim. h: 93 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #295

    Twee klarinetten in etui van J. Dessaert. - Eén van Jacques Albert et Fils Bruxelles. - Eén van Kohlert Winnenden.

    Two clarinets in case by J. Dessaert. - One of Jacques Albert et Fils Bruxelles. - One of Kohlert Winnenden.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #371
    Polish Ocean Lines

    Een geblazen licht-bruine kristallen vaas met geëtst bloemdecor. Gemerkt.

    A blown light brown crystal vase with etched floral decoration. Marked.
    No longer available
    Dim. h 29 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #193

    Een lot zilveren sierlepeltjes, gemerkt. We voegen er twee grote verzilverde lepels aan toe.

    A lot of silver decorative spoons, marked. We add two large silver-plated spoons to it.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #152
    Louis Thevenet
    Period: 1874 - 1930

    “Interieur met doorkijk”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1924 rechtsonder, achteraan een rond monogram TL. Kleine restauratie.

    "Interior with a view". Oil on canvas. Signed and dated 1924 lower right, on the back a round monogram TL. Small restoration.
    No longer available
    Dim. 75 x 59 cm
    Estimate: € 1000 / 1500
  • #164
    Gérard Roosen
    Period: Leueven 1869 - 1935

    “Rozen”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd “Gerard Roosen”.

    “Roses”. A painting, oil on canvas. Signed "Gerard Roosen".
    No longer available
    Dim. 79 x 60 cm
    Estimate: € 325 / 375
  • #452
    Shunsai Toshimasa

    “Great battle at Pyongyang”. Een scène uit de Japans-Koreaanse oorlog. Een ingekleurde Japanse houtsnede, een triptiek. Tijperk Meji, 1894.

    Grande bataille à Pyongyang. Une scène de la guerre nippo-coréenne. Une gravure sur bois japonaise colorée, un triptyque. Temps Meji, 1894.
    No longer available
    Dim. 36x71cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #249
    C Dratz

    “Winters landschap bij volle maan”. Een schilderij, olieverf op paneel. Onderaan gesigneerd.

    "Winter landscape at full moon". A painting, oil on panel. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 23 x 31 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #253
    La Meridiana

    Een glazen vaas met verzilverd voetstuk met organisch reliëf. Onderaan gemerkt “La Meridiana”.

    A glass vase with a silver-plated base with organic relief. Marked on the bottom "La Meridiana".
    No longer available
    Dim. 32 x Ø13cm
    Estimate: € 80 / 100
View all auction items ›

Veiling van 18 & 19 april 2023

Veiling volledig: 702 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 14 & Zaterdag 15 April van 10.00 tot 17.00

18 April 2023 19:00
19 April 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 18 April 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More