#78“Parelhoen.” Art deco tinnen beeld op marmeren sokkel.
“Guinea fowl.” Art deco pewter statue on marble base.No longer availableDim. h 16,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#118A MoreauEen gepolijst bronzen sculptuur op marmeren sokkel met afgebeeld twee kinderen. Onderaan gemerkt “A. Moreau”.
polished bronze sculpture on a marble plinth depicting two children. Marked on the bottom "A. Moreau”.No longer availableDim. 44 cmEstimate: € 200 / 300 -
#516Een notenhouten tafel met vier verlengbladen tot 3,16m verlengbaar.
#154Edmond De PraterePeriod: 1826-1888“Romantische heuvellandschap met herders en hun vee. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Oude barst onderaan.
#166Eikenhouten secretaire-bibliotheek gefineerd met wortelhout, ingelegd met een fruithouten motief. Holland, XVIIIde eeuw. Onderaan klapblad, waar achter zes laden, en drie laden, bovenaan twee beglaasde deuren.
#125Een bronzen beker met decor van een Bacchanaal. Romeins.
#696Een klein tweedeurskastje met vooraan gelakte versiering van vlinders en bloemen. Chinees werk.
A small two-door cabinet with lacquered decoration of butterflies and flowers on the front. Chinese work.No longer availableDim. H: 60 cmEstimate: € 50 / 60 -
#126Een mahoniehouten vitrinekast met secretaire. 2-delig met 2 lades en 2 glazen deuren.
#283Vijf diverse wandelstokken met zilveren en verzilverd metalen handvaten. Letsels en slijtage.
Five various walking sticks with silver and silver-plated metal handles. Damage and wear.No longer availableDim. L: 85-95 cmEstimate: € 80 / 120 -
#474Jef Sempels“Groen portret”. Een schilderij, gemengde techniek op papier, onderaan gesigneerd “Jef Sempels”.
#617MossiEen Afrikaans masker in gesculpteerd hout. Mossi, Burkina Faso.
An African mask in carved wood. Mossi, Burkina Faso.No longer availableDim. 100 cmEstimate: € 50 / 70