#271Gouda HollandEen polychrome plateel vaas - ‘Carlos Royal.’
A polychrome earthenware vase - 'Carlos Royal.'No longer availableDim. h 35 cmEstimate: € 35 / 45 -
#397Een Chinees porseleinen vaasje met polychroom meerkleurig decor, naar famille rose. Onderaan gemerkt.
#71Een bronzen beeldje van een liggende hond.
#600Een 18 karaats geelgouden armband bezet met kleine briljantjes en robijnen met een gezamenlijk gewicht van +- 4 ct.
An 18 karat yellow gold bracelet set with small brilliants and rubies with a combined weight of +- 4 ct.No longer availableDim. 9,80 gEstimate: € 750 / 850 -
#682Een rustiek eikenhouten bijzetstoeltje met gedraaide poten en dwarsverbinding. XVIII de eeuw.
#265Een decreet en een medaille van Sint-Helena, verstrekt aan Guillaume Roeykens voor zijn dienst onder Napleon I van 1792 tot 1815. De medaille werd uitgebracht onder Napoleon III in 1857.
A decree and medal of Saint Helena, issued to Guillaume Roeykens for his service under Napoleon I from 1792 to 1815. The medal was issued under Napoleon III in 1857.No longer availableDim. 18 x 27 cmEstimate: € 50 / 75 -
#500Een 18 karaats witgouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,52 ct.
An 18 carat white gold necklace with a pendant set with diamonds with a combined weight of +- 1.52 ct.No longer availableDim. 16,20 gEstimate: € 2400 / 2500 -
#532“Portret van een Gentleman uit Southdown House”. Olieverf op doek (herdoekt). Engelse School omstreeks 1700. (AID1731).
#319Een lot van zeven karaffen, waaronder drie voor wijn, drie voor sterke drank en één met groen glas en verzilverd montuur.
A lot of seven decanters, including three for wine, three for spirits and one with green glass and silver-plated mounting.No longer availableDim. H: 22-32 cmEstimate: € 70 / 100 -
#293Vijf diverse wandelstokken met handvaten van hoorn, been, koper e.a.
Five various walking sticks with handles of horn, bone, copper and others.No longer availableDim. L: 80-95 cmEstimate: € 80 / 120 -
#669Capodimonte.“Koets”. Een grote groep van meerkleurig Italiaans kunststof naar ontwerp van Belcari. Meerdere beschadigingen en teugels manco.
"Le chariot". Un grand groupe de plastique italien, multicolore conçu par Belcari. Plusieurs dommages et rênes manquantes.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 60 / 80