#617MossiEen Afrikaans masker in gesculpteerd hout. Mossi, Burkina Faso.
An African mask in carved wood. Mossi, Burkina Faso.No longer availableDim. 100 cmEstimate: € 50 / 70 -
#566Recammier bank van mahoniehout. Omstreeks 1860.
#118A MoreauEen gepolijst bronzen sculptuur op marmeren sokkel met afgebeeld twee kinderen. Onderaan gemerkt “A. Moreau”.
polished bronze sculpture on a marble plinth depicting two children. Marked on the bottom "A. Moreau”.No longer availableDim. 44 cmEstimate: € 200 / 300 -
#194Charel CambréEen paar karikatuurschetsen in potlood en viltstift. Gesigneerd en gedateerd ‘92.
A pair of caricature sketches in pencil and felt-tip pen. Signed and dated '92.No longer availableDim. 30 x 23 & 28 x 24 cmEstimate: € 40 / 60 -
#641Willy Vandersteen“Laat Snoek Maar Los.” & “Snoek Heeft Ambras.” resp. Tweede en eerste druk. Twee stripalbums.
“Laat Snoek Maar Los.” & “Snoek Heeft Ambras.” resp. Second and first printing. Two comic books.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#477Hattakitkosol SomchaiPeriod: 1934-2000“Dancer with ball.” Bronzen beeld, met witmarmeren sokkel. In de voet getekend en genummerd 44/100.
Danseur avec ballon. Statue en bronze, avec socle en marbre blanc. Signé dans le pied et numéroté 44/100.No longer availableDim. h 63 cmEstimate: € 250 / 350 -
#687Ercuis, ParisEen Art Deco verzilverde theeset, gemerkt “Ercuis”, bestaande uit koffie en theekan, suikerpot en melkkannetje.
#403Een Chinees porseleinen vaas met famille rose decor.
A Chinese porcelain vase with famille rose decor.No longer availableDim. h 34 cmEstimate: € 120 / 200 -
#286Een recente drieladenkast naar Lodewijk XV voorbeeld.
A recent three drawer cabinet after Louis XV example.No longer availableDim. 80 x 39 x 94 cmEstimate: € 200 / 240 -
#250Een 18 karaats witgouden ring bezet met een centrale diamant van +- 0,56 ct. FSI2. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct FVS1.
An 18 carat white gold ring set with a central diamond of +- 0.56 ct. FSI2. and brilliants with a combined weight of +- 0.40 ct FVS1.No longer availableDim. 4,80 gEstimate: € 1550 / 1700 -
#603Een Afrikaans houtsculptuur met divers decor in reliëf.
An African wood sculpture with various decor in relief.No longer availableDim. 51 cmEstimate: € 40 / 50