#687Ercuis, ParisEen Art Deco verzilverde theeset, gemerkt “Ercuis”, bestaande uit koffie en theekan, suikerpot en melkkannetje.
#315SèvresEen geslepen kristallen vaas. Onderaan gemerkt.
A cut crystal vase. Marked at the bottom.No longer availableDim. h 24 cmEstimate: € 50 / 70 -
#310Een gietijzeren tuinvaas.
#647Een lot van vijf dolken en krissen, Aziatisch werk. Vermoedelijk 19de eeuws.
A lot of five daggers and krisses, Asian work. Presumably 19th century.No longer availableDim. L: 28-45 cmEstimate: € 120 / 200 -
#273Een wandelstok van een veehandelaar uit Chassepierre van hout en hoorn.
A walking stick of a cattle dealer from Chassepierre, made of wood and horn.No longer availableDim. L: 85 cmEstimate: € 60 / 80 -
#115Acht diverse goudgewichten van brons. Ashanti. Diverse afmetingen en voorstellingen van dieren en mensen. Ivoorkust.
#506Een lange glazen eettafel met chroom onderstel en bijzettafeltje.
#303S.J. HiegentlichDrie kaarten met knopen uit het begin van de jaren zestig. Haute Couture.
Three cards with buttons from the early 1960s. Haute Couture.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#406Een ovaal houten salontafel met onderschap.
#488Ovale tafel met uitschuifbaar tafelblad in mahoniehout.
#650Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en een turkooiscabochon van ± 10 ct.
Une bague en or blanc 18 ct. sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct. et une turquoise cabochon de ± 10 ct.No longer availableDim. 6.97 gEstimate: € 1300 / 1400