#508Een gevarieerd lot postzegels en aanverwante. Vijf in-folio albums met varia en één met oude Belgische reeksen. Drie kleine albums met varia (één oude). Vijf lege albums (o.a. voorgedrukte Davo), een sigarendoosje met losse zegels en drie oude Belgische catalogi.
Un lot varié de timbres et d’accessoires. Cinq albums (varia, unn avec vieilles séries belges), trois petits albums (dont un vieux), cinq albums vides (dont un DAVO), une petite boîte à cigares avec des timbres dépareillés, trois vieux catalogues belges.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#442ToshihidePeriod: 1863 - 1925.“De verbazing over de kracht van de krijger Benke als kind”. Een Japanse houtsnede, triptiek. Gesigneerd en gedateerd 1908.
#223LimogesEen set van polychroom porselein, handgeschilderd: een coupe en bonbonnière met deksel. De coupe is een replica van een voorbeeld uit de collectie van Versailles.
#527Een lot van zeven Oosterse dolken in diverse uitvoeringen.
#659Een gesculpteerde houten Louis XV stoel met armleuning en gestoffeerde zitting.
A wood sculpted Louis XV chair with armrest and upholstered seat.No longer availableDim. 88 x 60 x 49 cmEstimate: € 75 / 150 -
#356Een Engels houten bijzettafeltje met gedraaide poten.
An English wooden side table with turned legs.No longer availableDim. 72 x 59 x 41cmEstimate: € 20 / 25 -
#370Een halssnoer met witte zoetwaterparels en met zilveren slot.
A necklace with white freshwater pearls and a silver clasp.No longer availableDim. l: 23 cmEstimate: € 180 / 220 -
#206Een lange bank van gebeitst hout in Lodewijk XVI -stijl op acht poten. Oorspronkelijk Zweden, einde XIXde eeuw. (AID4109).
A long stained wood bench in Louis XVI style on eight legs. Originally Sweden, end of the XIXth century. (AID4109).No longer availableDim. 94 x 218 x 73 cmEstimate: € 400 / 600 -
#520Een zilveren ketting en hanger bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en email.
A silver chain and pendant set with old cut diamonds with a combined weight of +- 0.20 ct and enamel.No longer availableDim. 19,30 gEstimate: € 220 / 260