#322RoemerEen lot van 6 Roemer glazen met rood in de massa, circa 1900.
A lot of 6 Roemer glasses with red in the mass, circa 1900.No longer availableDim. 13 cmEstimate: € 50 / 75 -
#682Een rustiek eikenhouten bijzetstoeltje met gedraaide poten en dwarsverbinding. XVIII de eeuw.
#521Een sac-à-perles luchter van kristal en koper met uitwendige lampen. Lodewijk XVI-stijl.
#14WindsorEen houten Windsor rocking chair, 19e eeuws.
#88Dominique Alonzo“Japonaise”. Een tafellamp uit zamak en kunstof op marmeren voet. Afgebeeld een Japanse Geisha met lantaarn. Onderaan gesigneerd “Alonzo”.
"Japanese". A table lamp made of zamak and plastic on a marble base. Depicted a Japanese Geisha with lantern. Signed on the bottom "Alonzo".No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 220 / 300 -
#91“Kastanjeraper”. Een brons gesculpteerd beeldje op houten voet, onderaan gesigneerd “Rancoulet”.
#186Halesworth, SuggateEen staande klok met mahoniehouten kast. Engeland, XIXde eeuw.
#604Een Chinees porseleinen celadon dekselpot.
#688Een metalen luchter met 6 lichtpunten, satijnglazen kapjes.
#556Een rechte, mahoniehouten secretaire met klapblad, onderaan twee deuren, bovenaan een lade “en doucine”. Binnenin kleine laden met benen trekkers. Marmeren blad. Tijdperk Louis-Philippe.
A straight, mahogany secretaire with folding top, two doors at the bottom, a drawer “en doucine” at the top. Inside small drawers with bone pullers. Marble leaf. Era Louis-Philippe.No longer availableDim. 155 x 165 x 45 cmEstimate: € 120 / 200