#180Een 14 karaats witgouden halssnoer bezet met briljanten en diamant baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 3 ct.
A 14 carat white gold necklace set with diamonds and baguettes with a combined weight of +- 3 ct.No longer availableDim. 14,32 gEstimate: € 1500 / 1600 -
#229Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Hoevezicht in de lente.” Olieverf op doek, gesigneerd.
“Farm view in spring.” Oil on canvas, signed.No longer availableDim. 64 x 80 cmEstimate: € 100 / 150 -
#493Een vintage tafellamp van glas in blauw, paars en zwart. (AID5267).
#198Een paar bronzen boeksteunen in de vorm van olifanten.
#585Herman P.P.C.Een vintage bureaulamp - omstreeks 1930. Gemerkt nederl. Octr. nr. 12552.
A vintage desk lamp - around 1930. Marked Dutch. Oct. no. 12552.No longer availableDim. h +- 50 cmEstimate: € 120 / 180 -
#423Een groot Aziatisch bronzen wierookvat. Divers gesculpteerd en twee grote draken afgebeeld. Dunne scheur in naad onderaan de bodemplaat.
A large Asian bronze censer. Variously sculpted and depicted two large dragons. Thin tear in seam at the bottom of the bottom plate.No longer availableDim. 21 x 36cmEstimate: € 75 / 125 -
#574Een groot formaat spiegel met houten omkadering en kroonsculptuur bovenaan.
A large format mirror with wooden frame and crown sculpture at the top.No longer availableDim. 136 x 61cmEstimate: € 200 / 240 -
#280Een paar 18 karaats witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
A pair of 18 karat white gold earrings set with diamonds with a combined weight of +- 0.60 ct.No longer availableDim. 2,75 gEstimate: € 100 / 1200 -
#466Een begin XIXe eeuws Zweeds houten kistje, versterkt met smeedijzeren banden. Binnenin gedateerd 1803.
#81“Christus.” Gedateerd ‘81, Onleesbaar gesigneerd. Bronzen beeld op marmeren voet.
"Formation rocheuse". Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 25 x 30Estimate: € 400 / 600