Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Koeien bij de drenkplaats”. Lavis en aquarel op papier. Gesigneerd linksonder.
Jean Baptiste De Roy

“Koeien bij de drenkplaats”. Lavis en aquarel op papier. Gesigneerd linksonder.

"Cows at the watering place". Lavis and watercolor on paper. Signed lower left.
Dim. 32 x 48 cm
SKU: 1804230172.
Auction day: 18 April 2023 19:00
Catalogue #172
Estimate: € 200 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #579
    Agostino Pezotta

    “Nacht over de stad”. Olieverf op doek. Gesigneerd en “Bergamo”.

    "Night over the city". Oil on canvas. Signed and "Bergamo".
    No longer available
    Dim. 66,5 x 76,5 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #86

    Een Georgian hoekbibliotheek van mahoniehout. Bovenaan twee beglaasde deuren met latwerk (twee ruitjes gebarsten), onderaan twee paneeldeuren. Messingen aanslaglijsten en uitgewerkte kroonlijst. XIXde eeuw.

    A Georgian mahogany corner library. At the top two glazed doors with latticework (two panes cracked), at the bottom two panel doors. Brass stop moldings and elaborate cornice. XIXth century.
    No longer available
    Dim. 226 x 89 x 45 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #46

    Een houten krantenstandaard met 5 houders.

    A wooden newspaper stand with 5 holders.
    No longer available
    Dim. 167 cm
    Estimate: € 125 / 175
  • #304

    Een antieke aardewerken tegel met een geglazuurd decor van een leeuw. Bijgevoegd een uitgave van “De Vlaamsche leeuw” uit 1914.

    An antique earthenware tile with a glazed decoration of a lion. Attached is an edition of “De Vlaamsche Leeuw” from 1914.
    No longer available
    Dim. Tegel: 15x15 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #410

    Een halssnoer met natuurparels met zilveren slot. En een ras de cou met gekleurde parel. Neue Goldsmiede Augsburg.

    Un collier de perles naturelles avec un fermoir en argent. Et un ras de cou avec perle de couleur. Nouvel orfèvre d'Augsbourg.
    No longer available
    Estimate: € 250 / 300
  • #5

    Een lot van 9 cloisonne eitjes op houten sokkel met divers decor versierd en grootte.

    A lot of 9 cloisonne eggs on a wooden base with various decorations and sizes.
    No longer available
    Dim. 9 cm
    Estimate: € 45 / 50
  • #642

    Drie diverse bolle vazen van Chinees aardewerk.

    Three various convex vases of Chinese pottery.
    No longer available
    Dim. H. ca 12,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #489
    De Vocht

    “Bloemenstilleven met Margrieten”. Een schilderij, olieverf op doek. Gesigneerd “De Vocht”.

    "Flower Still Life Daisies". A painting, oil on canvas. Signed "De Vocht".
    No longer available
    Dim. 59 x 72 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #127

    Een lot van 2 hoornvazen met vergulde details, Ballieux circa 1850.

    A lot of 2 cornet vases with gilded details, Ballieux circa 1850.
    No longer available
    Dim. 44 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #543

    Een polychroom houten gesculpteerd hobbelpaard.

    A polychrome wood sculpted rocking horse.
    No longer available
    Dim. 78 x 124cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #58

    Een Wiskeman sauskom (gemerkt onderaan) en een zilveren taartschep (gemerkt 835‰)

    A Wiskeman sauce boat (marked at the bottom) and a silver cake server (marked 835‰)
    No longer available
    Dim. l 26 - 24 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #316

    Een notenhouten korinthische zuil. Eind 19de eeuw. Met sporen van verguldsel.

    A walnut Corinthian column. Late 19th century. With traces of gilding.
    No longer available
    Dim. h 184 cm
    Estimate: € 220 / 280
View all auction items ›

Veiling van 18 & 19 april 2023

Veiling volledig: 702 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 14 & Zaterdag 15 April van 10.00 tot 17.00

18 April 2023 19:00
19 April 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 18 April 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More