#579Agostino Pezotta“Nacht over de stad”. Olieverf op doek. Gesigneerd en “Bergamo”.
#86Een Georgian hoekbibliotheek van mahoniehout. Bovenaan twee beglaasde deuren met latwerk (twee ruitjes gebarsten), onderaan twee paneeldeuren. Messingen aanslaglijsten en uitgewerkte kroonlijst. XIXde eeuw.
#46Een houten krantenstandaard met 5 houders.
#304Een antieke aardewerken tegel met een geglazuurd decor van een leeuw. Bijgevoegd een uitgave van “De Vlaamsche leeuw” uit 1914.
An antique earthenware tile with a glazed decoration of a lion. Attached is an edition of “De Vlaamsche Leeuw” from 1914.No longer availableDim. Tegel: 15x15 cmEstimate: € 60 / 100 -
#410Een halssnoer met natuurparels met zilveren slot. En een ras de cou met gekleurde parel. Neue Goldsmiede Augsburg.
#5Een lot van 9 cloisonne eitjes op houten sokkel met divers decor versierd en grootte.
#642Drie diverse bolle vazen van Chinees aardewerk.
Three various convex vases of Chinese pottery.No longer availableDim. H. ca 12,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#543Een polychroom houten gesculpteerd hobbelpaard.
#58Een Wiskeman sauskom (gemerkt onderaan) en een zilveren taartschep (gemerkt 835‰)
A Wiskeman sauce boat (marked at the bottom) and a silver cake server (marked 835‰)No longer availableDim. l 26 - 24 cmEstimate: € 50 / 70 -
#316Een notenhouten korinthische zuil. Eind 19de eeuw. Met sporen van verguldsel.
A walnut Corinthian column. Late 19th century. With traces of gilding.No longer availableDim. h 184 cmEstimate: € 220 / 280