Similar lots by type
-
#619Een handgeschilderde Chinese scroll met een voorstelling van twee oude mannen bij een meer. Inkt op papier.
Un scroll chinois peint à la main représentant deux vieux hommes auprès d’un lac. Encre sur papier.No longer availableDim. 131,5 x 51 cmEstimate: € 60 / 100 -
#629Een handgeschilderde Chinese scroll met een afbeelding van een bok. Inkt op papier. Vochtvlekken.
Un scroll chinois peint à la main représentant un bouc. Encre sur papier. Tâches d’humidité.No longer availableDim. 131 x 34,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#612Een handgeschilderde Chinese scroll met een voorstelling van vier wijzen en een leeuw. Inkt op papier.
Un scroll chinois peint à la main représentant quatre sages et un lion. Encre sur papier.No longer availableDim. 108 x 41 cmEstimate: € 60 / 80 -
#282P. Kielsing“Bijbels tafereel”. Een potloodstudie op papier. Gesigneerd en gedateerd 1864.
”Scène biblique”. Une étude au crayon sur papier. Signé et daté 1864.No longer availableDim. 23 x 31 cmEstimate: € 80 / 120 -
#704Albert De Deken“Naakt”. Inkt op papier. Gesigneerd.
”Nu”. Encre sur papier. Signé.No longer availableDim. 35 x 26 cmEstimate: € 80 / 120 -
#622Een handgeschilderde Chinese scroll met tekens. Inkt op papier.
Un scroll chinois peint à la main, représentation de signes. Encre sur papier.No longer availableDim. 124 x 62 cmEstimate: € 200 / 240 -
#222Alfred OstPeriod: 1884 - 1945“Huiselijk geluk”. Een inkttekening op papier. Gesigneerd.
”Bonheur domestique”. Encre sur papier. Signé.No longer availableDim. 37 x 54 cmEstimate: € 450 / 550 -
#624Een handgeschilderde Chinese scroll met een landschap en een verhaal. Inkt op papier.
Un scroll chinois peint à la main représentant un paysage et une histoire. Encre sur papier.No longer availableDim. 121 x 54 cmEstimate: € 60 / 100 -
#562Georges DessaucyPeriod: °1954“Voulant la lune, elle se dessécha”. Potlood op papier. Gesigneerd.
”Voulant la lune, elle se dessécha”. Crayon sur papier. Signé.No longer availableDim. 70 x 43 cmEstimate: € 200 / 300
Other lots in this auction
-
#686Een open boekenkast van eikenhout.
Une bibliothèque ouverte en chêne.No longer availableDim. 125 x 123 x 35 cmEstimate: € 30 / 50 -
#696Een ovale eikenhouten gatelegtafel met getorste poten. Engeland, XIXde eeuw.
Table gateleg ovale en chêne aux pieds torsadés. Angleterre, XIXe siècle.No longer availableDim. L. 100 cmEstimate: € 120 / 200 -
#337Een brievenhouder van hout en messing.
Un porte-lettres en bois et laiton.No longer availableDim. l: 66 cmEstimate: € 60 / 100 -
#210Een 18 karaats geel gouden ketting met hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct. en een druppelvormige saffier van ± 1,50 ct.
Une chaîne en or jaune 18 ct. avec un pendentif serti de diamants ayant un poids total de +- 0,60 ct. et un saphir en forme de larme de ± 1,50 ct.No longer availableDim. 7,30 gEstimate: € 850 / 950 -
#56Een sobere eikenhouten salontafel.
Une table de salon en chêne sobre.No longer availableDim. 100 x 50 cmEstimate: € 20 / 30 -
#336Een tweedeurskastje van gebeeldhouwd eikenhout met een compartiment bovenaan.
Petit meuble à deux portes en dessous d’un étagère en chêne sculpté.No longer availableDim. 137 x 87 x 43 cmEstimate: € 50 / 80 -
#520Een Engelse klapsecretaire met drie grote en drie kleine laden.
Un secrétaire avec abattant à trois grands et trois petits tiroirs.No longer availableDim. b: 101 cmEstimate: € 200 / 240 -
#233Een wandelstok met zilveren handgreep in de vorm van een hand met een schedel.
Une canne à manche en argent représentant une main et un crâne.No longer availableDim. l: 88 cmEstimate: € 80 / 120 -
#587Een paar achthoekige tuinstoelen van Chinees porselein met een oranje op wit decor van pioenen en vegetale motieven.
Deux chaises de jardin en porcelaine de Chine, décor de pivoines oranges sur fond blanc et autres motifs végétaux.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 440 / 480 -
#235Een zilveren halssnoer en een hanger van zilver en met amber.
Un collier en argent et pendentif en argent et ambre.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#243Een wandelstok met een gebogen handgreep van zilver.
Une canne à manche en argent courbé.No longer availableDim. l: 86 cmEstimate: € 80 / 120 -
#36Een reeks van zes sobere eikenhouten stoelen, bekleed met rood fluweel.
Suite de six chaises de style Renaissance en chêne, recouvertes de velours rouge.No longer availableDim. h: 118 cmEstimate: € 40 / 60

