Similar lots by type
-
#227“Napoleon Bonaparte”. Een bronzen beeldje op arduinen sokkel naar een werk van Henri Guillemin.
Napoléon Bonaparte . Une statuette en bronze sur un socle en pierre bleue d'après une œuvre d'Henri Guillemin.No longer availableDim. h: 30,5 cmEstimate: € 130 / 150 -
#186“Diana met honden”. Een bronzen groepje op marmeren sokkel naar een werk van Josef Lorenzl.
Diane aux chiens . Une croissance en bronze sur un socle en marbre d'après une œuvre de Josef Lorenzl.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 80 / 100 -
#234Een paar girandoles met zes lichtpunten, versierd met kristallen pegels en pendeloques. Gemonteerd op elektriciteit.
Paire de girandoles à six points lumineux, décorées de gouttes de cristal et de pendeloques. Montées à l'électricité.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 200 / 220 -
#302Een Afrikaans bronzen mannenhoofd.
Une tête d'homme en bronze africain.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 60 / 80 -
#268Een gepolychromeerd houten beeld van de god Ganesh.
Une statue en bois polychromé du dieu Ganesh.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 60 / 100 -
#228Een bronzen gestileerd hoofd in hoogreliëf naar een werk van Modigliani.
Une tête en bronze stylisé en haut relief d’après une oeuvre par Modigliani.No longer availableDim. 26 x 14 cmEstimate: € 150 / 180 -
#158“De bakkersvrouw”. een houten beeldhouwwerk.
La boulangère . Une sculpture en bois.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 120 / 140 -
#221“Scholier met vogelnestje”. Een bronzen beeld naar een werk van Emile Bruchon. Op zwart arduinen sokkel. Met bronsgarantiestempel.
Écolier au nid d'oiseau . Une statue en bronze d'après une œuvre d'Emile Bruchon. Sur un socle en pierre bleue noire. Avec cachet de garantie.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 150 / 200 -
#208“jonge vrouw met bloemen op een bankje”. Een gesculpteerd albasten beeldengroep.
Jeune femme avec des fleurs sur un banc . Un groupe en albâtre sculpté.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 400 / 600 -
#222Een bronzen kreeft.
Un homard en bronze.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 190 / 210 -
#171“Danseres”. Een bronzen beeld op zwart marmeren sokkel, naar een werk van Dimitri Chiparus.
Danseur . Une statue en bronze sur un socle en marbre noir, d'après une œuvre de Dimitri Chiparus.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 180 / 240 -
#203“Marianne”. Een bronzen beeld op zwart arduinen sokkel naar een werk van Lafon-Mollo. Met bronsgarantiestempel.
Marianne . Une statue en bronze sur un socle en pierre bleue noire d'après une œuvre de Lafon-Mollo. Avec cachet de garantie.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 120 / 180 -
#213Eutrope BouretPeriod: 1833 - 1906“Le travail”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
Le travail . Une sculpture de bronze patiné brun. Signé.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 600 / 650 -
#212“Aapje met schedel”. Een deels gepolychromeerd bronzen beeldje op arduinen sokkel. Naar een werk van Hugo Reinhold.
Singe au crâne . Une statue en bronze partiellement polychrome sur socle en pierre bleue. D'après une œuvre de Hugo Reinhold.No longer availableDim. h: 14,5 cmEstimate: € 170 / 200 -
#328Een gebeeldhouwd houten zittend Keizersfiguur met sporen van polychromie.
Un empereur assis en bois sculpté avec des traces de polychromie.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 120 / 200 -
#177“Vrouwe Justitia”. Een bronzen beeld op granieten sokkel naar een werk van Alois Mayer.
La Justice. Une statue en bronze sur un socle en granit d'après une œuvre d'Alois Mayer.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 200 / 240 -
#163“Dame met ontblote borst en ruitersstokje” een bronzen beeldje naar een werk van Bruno Zach. Op marmeren sokkel en met bronsgarantiestempel.
Dame à la poitrine nue et bâton de cavalier une statue en bronze d'après une œuvre de Bruno Zach. Sur un socle en marbre et avec un cachet de garantie de broche.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 180 / 220 -
#232Een bronzen hand in V-teken.
Une bronze main faisant le signe V.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 70 / 100 -
#193“Jonge edelman met hond”. Een bronzen beeld op arduinen sokkel naar een werk van Charles Anfrie.
Jeune noble au chien . Une statue en bronze sur socle en pierre bleue d'après une œuvre de Charles Anfrie.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 120 / 180 -
#263“Dame met hoed”. Een gesculpteerd albasten buste op zwart marmeren sokkel. Begin XXe eeuw.
Dame au chapeau . Un buste en albâtre sculpté sur un socle en marbre noir. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 200 / 250 -
#308Capodimonte“Zittende jonge vrouw met boek”. Een beeldje van meerkleurig biscuit naar ontwerp van Vittorio Sabadin. Gemerkt.
Jeune femme assise avec livre . Une figurine en biscuit multicolore dessinée par Vittorio Sabadin. Marquée.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 80 / 100 -
#198Emile PicaultPeriod: 1833 - 1915“Escholier 14me siècle”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd.
Escholier 14me siècle . Une statue en bronze patiné. Signé.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 1100 / 1200 -
#357Lladro“De dokter”. Een beeld van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
Le médecin. Une sculpture de porcelaine multicolore. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 36,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#211“Vrouwelijk naakt met hanger, knielend op een kussen”. Een bronzen beeld naar een werk van Paul Ponsard. Op zwart arduinen sokkel.
Nu féminin avec pendentif agenouillé sur un coussin. Statue en bronze d’après Paul Ponsard. Sur socle en pierre noire.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 150 / 200
Other lots in this auction
-
#12“Olifant”. Gouache op zijde. Rajasthan.
Éléphant . Gouache sur soie. Rajasthan.No longer availableDim. 14 x 19 cmEstimate: € 50 / 60 -
#115Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,30 ct.No longer availableDim. 1,48 gEstimate: € 300 / 400 -
#393Drie glaspasta vazen, waarvan één gemerkt Müller Frères, één in de geest van Loetz en één naar Romeins voorbeeld.
Trois vases en pâte de verre, un marqué Müller Frères, un dans l'esprit du Loetz et un d'après l'exemple romain.No longer availableDim. H. 21,5 - 19 - 13 cmEstimate: € 50 / 80 -
#185Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met diamanten oude slijp in zilver gezet met een gezamenlijk gewicht van +- 0,80 ct. en druppelvormige turkoois.
Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats serties de diamants taille ancienne en argent d'un poids combiné de + - 0,80 ct. Et d'une turquoise en forme de larme.No longer availableDim. 11,04 gEstimate: € 650 / 750 -
#23Michael Farr. “Kuifje, Droom en Werkelijkheid”. Ed. Moulinsart 2002. Hard cover. Evenals drie kaarten uit “Zien en weten” in een envelop gefrankeerd 1957-58 en een plastic Kuifje-pennenzak.
Michael Farr. “Kuifje, Droom en Werkelijkheid”. Ed. Moulinsart 2002. Hard cover. Ainsi que trois cartes de “Voir et savoir” dans une enveloppe de 1957-58 et une trousse Tintin en plastique.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#392Een gebeeldhouwde eikenhouten spiegel, tijdperk Napoléon III. Kuif versierd met rozenguirlandes en muziekinstrumenten.
Un miroir en chêne sculpté, époque Napoléon III. Crête décorée de guirlandes de roses et d'instruments de musique.No longer availableDim. H. 141 cmEstimate: € 200 / 300 -
#319Peter Van Goethem“Wajangpop”. Pastelkrijt op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘81.
Poupée Wayang . Pastel sur papier. Signé et daté 81.No longer availableDim. 24 x 13 cmEstimate: € 30 / 50 -
#338Een paar sierkannen van Torhouts aardewerk, versierd met rozen en vogels in reliëf. Enkele beschadigingen, één voet niet origineel.
Une paire de pots décoratifs en poterie de Torhout, décorés de roses et d'oiseaux en relief. Quelques dommages, une base non d'origine.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 60 / 100 -
#10Een groot lot fantasiejuwelen waaronder armbanden, halssnoeren, broches, horloge. e.a.
Un grand nombre de bijoux fantaisie comprenant des bracelets, des colliers, des broches, une montre. Et d'autresNo longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#197Cornelius Hazart - Kerckelycke Historie vande Gheheele Wereldt. Ed. Michiel Cnobbaert, Antwerpen 1665 (Historie van Neder-landt & Historie van Enghelandt). Recente lederen band (XIXe?), bijgesneden, diverse platen en pagina’s hersteld. Illustraties o.m. door Gaspar Bouttats.
Cornelius Hazart - Kerckelycke History vande Gheheele Wereldt. Ed. Michiel Cnobbaert, Anvers 1665 (Histoire des Pays-Bas & Histoire d'Enghelandt). Reliure récente en cuir (XIXe?), Garniture, diverses planches pages restaurées. Illustrations de Gaspar Bouttats.No longer availableEstimate: € 350 / 500 -
#122Franz De VadderPeriod: 1862 - 1936“Hoeve”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Ferme . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 20 cmEstimate: € 100 / 150 -
#37Een lot van veertig decoraties, overwegend W.O. I.
Lot de quarante décorations, principalementde la Première Guerre mondiale.No longer availableEstimate: € 150 / 200




