#58
No longer availableOnline onlyActive bid: 20.00 €Dim. b: 33 & 47 cm -
#39
#91
#41
Een eikenhouten gatelegtafel.
#36
#77
Een grote verzilverd messingen kandelaar, gemonteerd als staande lamp.
No longer availableOnline onlyActive bid: 7.00 €Dim. h: 157 cm -
#11
Een Engelse tafel met twee klapbladen.
#42
Armoire de mariée en chêne à deux portes moulurées. Dessus et bas endommagés. XIXème siècle.No longer availableOnline onlyActive bid: 45.00 €Dim. 207 x 152 x 56 cmEstimate: € 120/200 -
#84
Een gefineerd ovaal bijzetmeubeltje met een deurtje, een lade en een marmeren blad.
No longer availableOnline onlyActive bid: 15.00 €Dim. 83 x 47 x 34 cm -
#72
Een verstelbare houten schildersezel.
No longer availableOnline onlyActive bid: 50.00 €Dim. h: 163 cm -
#27
Un buffet en acajou avec deux portes à panneaux et un tiroir, décoré de motifs sculptés.No longer availableOnline onlyActive bid: 10.00 €Dim. 97 x 102 x 42 cmEstimate: € 50/80 -
#74
Een zwartgelakte Japanse salontafel met vergulde motieven.
No longer availableOnline onlyActive bid: 12.00 €Dim. 100 x 100 cm