Other lots in this auction
-
#209Een grote plaquette van Chinees porselein met meerkleurig decor van een bloeiende pioenenstruik en vlinders. Gemerkt.
Une grande plaque en porcelaine de Chine à décor multicolore d'un buisson de pivoines en fleurs et de papillons. Marquée.No longer availableDim. 105 x 93 cm (met kader)Estimate: € 420 / 480 -
#349A. Nuyts“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vase à fleurs . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 25 x 34 cmEstimate: € 60 / 100 -
#145Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,34 ct. en een centrale briljant van +- 0,72 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,34 ct. Et un diamant central de + - 0,72 ct.No longer availableDim. 5,58 gEstimate: € 1200 / 1400 -
#259Guillaume CorneillePeriod: 1922 - 2010“Femme et chat”. Een lithografie. Gesigneerd, genummerd L/2 en gedateerd ‘98 buiten de plaat.
Femme et chat . Une lithographie. Signée, numérotée L / 2 et datée 98 hors de la planche.No longer availableDim. 67 x 57 cmEstimate: € 220 / 260 -
#188Maryse RaynPeriod: °1958Koning en Koningin. Keramiek met polychromie. Gesigneerd en gedateerd 1997. Kleine herstelling.
Roi et Reine. Céramique avec polychromie. Signé et daté 1997. Petite réparation.No longer availableDim. H. 62 cmEstimate: € 250 / 350 -
#260Giorgio ArmaniEen halssnoer in vijf rijen, opgebouwd uit gekleurde kralen. In origineel doosje.
Un collier en cinq rangs, composé de perles colorées. Dans la boîte d'origine.No longer availableEstimate: € 150 / 170 -
#93Een lot Franstalige stripverhalen en tijdschriften. Tintin Spécial, Albums van Spirou e.a.
Lot très varié d’albums de bandes dessinées et d’hébdomadaires en Français. Tintin Spécial, Albums de Spirou e.a.No longer availableEstimate: € 40 / 80 -
#111Zittend naakt met hoed en spiegel. Bronzen beeldje.
Nu assis avec un chapeau et un miroir. Statue en bronze.No longer availableDim. 18 cmEstimate: € 80 / 120 -
#198Emile PicaultPeriod: 1833 - 1915“Escholier 14me siècle”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd.
Escholier 14me siècle . Une statue en bronze patiné. Signé.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 1100 / 1200 -
#162Henrick Vader“Vissersboten in volle zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Bateaux de pêche en haute mer . Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 180 / 240 -
#245Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,60 ct.No longer availableDim. 5,44 gEstimate: € 600 / 700 -
#168Delvaux, BruxellesEen handtas van taupekleurig leder. Model ‘Dimanche’.
Un sac à main en cuir taupe. Modèle Dimanche .No longer availableEstimate: € 260 / 280



