#546Een halfrond Engels sideboard/consolekastje, gefineerd en met een glazen blad.
#466IsfahanEen Iranees handgeknoopt Isfahan tapijt met floraal motief.
#181Lladro‘Three sisters’, limited edition Lladro beeld, modelnr 1492, 1078/3000 in originele verpakking.
#584DelftEen porseleinen meerkleurig Delft vaas met floraal decor. Onderaan gemerkt.
#486NaïnEen Iranees handgeknoopt Naïn tapijt met floraal motief.
#63Boch FrèresEen lot van 51 borden, 50 model Ronda en 1 Keramis.
#579-Een wandspiegel met kandelaars. Met grijs gepatpineerde lijst.
A wall mirror with candle holders. With a gray patinated frame.No longer availableDim. H76 x 40 cmEstimate: € 160 / 180 -
#356Een lot van 3 handgeknoopte Perzische tapijtjes.
#18Een set van 11 handgemaakte vintage tegels. Gemonogrammeerd. Jaren 60.
A set of 11 handcrafted vintage tiles. Monogrammed. Era: 1960s.No longer availableDim. 7,5 x 7,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#649Een hoekkastje met gesculpteerde deuren met hierop middeleeuwse figuren.
#369Een ingekleurde ets, getekend buiten de plaat ‘Marten Van Der Hoop’.
#681Lladro‘First Ballet’, een Lladro beeld, modelnr 5714 in originele verpakking.
"First Ballet," a Lladro figurine, model number 5714, in original packaging.No longer availableDim. h 20 cmEstimate: € 30 / 50