Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Papegaaien in een Herderijklijst”. Toegeschreven aan Ting.

“Papegaaien in een Herderijklijst”. Toegeschreven aan Ting.

Perroquets dans une liste Herderijk . Attribué à Ting.
Dim. 65 x 45 cm
SKU: 1711200072.
Auction day: 17 November 2020 19:00
Catalogue #72
Estimate: € 200 / 240
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #314
    Martinus Leonardus Middelhoek
    Period: 1898-1986

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1975.

    Nature morte aux fleurs . Huile sur toile. Signée et datée 1975.
    No longer available
    Dim. 50 x 70 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #220

    Een paar 18 karaats wit gouden bloemvormige oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2 ct.

    Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats en forme de fleur serties de brillants d'un poids combiné de + - 2 ct.
    No longer available
    Dim. 8,22 g
    Estimate: € 1900 / 2200
  • #26

    Glaspasta vaas met groen art nouveau bladmotief in de geest van Emile Gallé. Apocrief merk.

    Vase en pâte de verre avec motif de feuilles vertes art nouveau dans l'esprit d'Emile Gallé. Marque apocryphe.
    No longer available
    Dim. H. 20 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #231

    Een Guan Yin van blauw en wit porselein. Vingers linkerhand beschadigd.

    Un Guan Yin de porcelaine bleue et blanche. Doigts de la main gauche endommagés.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 130 / 150
  • #229
    Luc De Keyser

    “Sponsored by God”. Olieverf en collage op doek. Gesigneerd en gedateerd Barcelona 90-91.

    Parrainé par Dieu . Huile et collage sur toile. Signé et daté Barcelone 90-91.
    No longer available
    Dim. 154 x 139 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #354
    Goebel, Germany

    “Cinderella”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. Model no.337.

    Cendrillon . Une figurine en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marquée. Modèle n ° 337.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #369
    Goebel, Germany

    “The botanist”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. Model no. 351.

    Le botaniste . Une figurine en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marquée. Modèle no. 351.
    No longer available
    Dim. h: 11,5 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #375

    Een maanvormig hoofd van meerkleurig Muranoglas.

    Une tête en forme de lune en verre de Murano multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #66

    Drie Lloyd Loom stoelen, één gemerkt met label, één met een datering: Jun.37.

    Trois chaises Lloyd Loom, une portant une étiquette, une avec une date: 37 juin.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 200
  • #31

    Een hoornvaas en een paar sierborden van Brussels porselein met meerkleurige en vergulde decors. Eind XIXe - begin XXe eeuw.

    Un vase en corne et une paire d'assiettes décoratives en porcelaine de Bruxelles aux décors multicolores et dorés. Fin XIXème - début XXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm Ø: 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #156

    Een paar Louis-Philippe canapés van mahoniehout, bekleed met roze zijde. XIXde eeuw.

    Paire de canapés Louis-Philippe en acajou, recouverts de soie rose. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 100 x 135 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #284
    Emile Nelis
    Period: 1853 - 1884

    “Parkvijver met zwanen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Etang dans un parc avec cygnes . Huile sur toile. Signé.
    No longer available
    Dim. 51 x 64 cm
    Estimate: € 180 / 220
View all auction items ›

Veiling 17 November 2020

400 loten antiek, gevolgd door een 2de dag wijn. Deze veiling gebeurt zonder tentoonstelling en zonder publiek. Enkel te volgen via onze website.

17 November 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 17 November 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More