Similar lots by type
-
#149Dees De BruynePeriod: 1914-1981“Bobonne van Gent”. Houtskooltekening. Gesigneerd en gedateerd: 1969.
"Bobonne de Gand". Fusain. Signé et daté : 1969.No longer availableDim. 98 x 68 cmEstimate: € 200 / 240 -
#38Lot boeken m.b.t. W.O. II: Maurice De Wilde. “L’Ordre Nouveau” (omslag Labisse), Hubert Lapaille. “Buchenwald”. Michel Bar-Zohar. “La Chasse aux Savants Allemands (1944-1960). Reader’s Digest. “Dans les Coulisses de la Guerre Secrète (1939-1945). Winston Churchill. “The Second Word War V”. Jochen von Lang. “Eichmann l’Interrogatoire”. Paul Paillole. “Services Spéciaux (1935-1945). Europe. “Brecht”. “De Nazibeulen”. Band 2. Ed. Libra, Antwerpen.
Lot de livres sur la Guerre Mondiale II: Maurice De Wilde. “L’Ordre Nouveau” (omslag Labisse), Hubert Lapaille. “Buchenwald”. Michel Bar-Zohar. “La Chasse aux Savants Allemands (1944-1960). Reader’s Digest. “Dans les Coulisses de la Guerre Secrète (1939-1945). Winston Churchill. “The Second Word War V”. Jochen von Lang. “Eichmann l’Interrogatoire”. Paul Paillole. “Services Spéciaux (1935-1945). Europe. “Brecht”. “De Nazibeulen”. Band 2. Ed. Libra, Antwerpen.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#689Gabby De Pauw“Hoevezicht”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
"Vue sur fermette". Fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 40 x 30 cmlEstimate: € 30 / 50 -
#300“Windhonden”. Inkt op papier. Frankrijk, vroeg XVIIIe eeuw.
“Lévriers”. Encre sur papier. France, début XVIIIième siècle.No longer availableDim. 10,5 x 14,5 cmEstimate: € 150 / 180 -
#469Vladimir KomarekPeriod: 1928-2002Lithografie. Gesigneerd en gedateerd 1993 buiten de plaat
Une lithographie. Signée et datée 1993 hors planche.No longer availableDim. 37 x26 cmEstimate: € 30 / 50 -
#452Twee affiches van Kuifje. “ Kuifje in Congo” van Moulinsart en een andere affiche.
Deux affiches de Tintin. “Tintin au Congo” de Moulinsart et une autre affiche.No longer availableDim. 61 x43 cm & 69 x 49 cmEstimate: € 50 / 80
Other lots in this auction
-
#528Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloesems en rozen.
Un vase balustre en porcelaine chinoise avec décor polychrome de roses et floraisons.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 100 / 120 -
#774Een lot porselein, bestaande uit een incomplete tête à tête uit Tsjechoslovakije en zes kopjes met acht ondertasjes uit Engeland.
Un lot d'objets en porcelaine, comprenant un tête-à-tête incomplet venant de la Tchécoslovaquie, et six tasses et huit soucoupes anglaises.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#518Liggend leeuwtje van rood koper met groen patina. Mogelijk Perzische archeologische vondst.
Un petit lion couché en cuivre avec patine verte. Possiblement tpièce de fouille archéologique persane.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#299R. Rosini“Bloemenstillevens”. Olieverf op koper. Beide gesigneerd.
"Natures mortes aux fleurs". Huile sur cuivre. Signés.No longer availableDim. 9,5 x 7,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#131M. Van der Meeren“Oude vrouw met mand”. Een beeldje van bruingepatineerd brons op houten sokkel. Gesigneerd.
"Vieille femme au panier". Une statue en bronze patiné sur socle en bois.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 100 / 120 -
#607MärklinDiesellocomotief model 3134 voor spoortype HO in originele doos.
Une locomotive diesel modèle 3134 pour rails de type HO, dans son emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 100 / 140 -
#283“L’été” en “L’hiver”. Twee damesbustes van bruingepatineerd zamak.
"L'été" & "L'hiver". Deux bustes féminins en régule sur socles en marbre.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 60 / 80 -
#5Roskoff en DuboisEen lot van vijf oude zakhorloges, waaronder twee zilveren 800‰. Letsels.
Lot de cinq anciennes montres de gousset dont deux en argent 800‰. Dégâts.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#657Twee diepe borden van Chinees porselein met famille rose decor van bloeiende theerozen in een vaas. Zeer verticale marli. Op de vleugel vier gewafelde uitsparingen en bloemen. Achteraan de vleugel vier gestileerde ranken in grisaille. Tijdperk Qianlong.
Deux assiettes en porcelaine chinoise, décor famille rose et fleurs de thé dans un vase. Marli verticale. Quatre découpes verticales sur les rebords, fleuris. A l'arrière quatre rangées en grisaille stylisées. Epoque Qianlong.No longer availableDim. 21,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#461Twee theepotjes van Chinees porselein met een famille-vertedecor. Eind XIXe eeuw. Eén dekseltje niet origineel.
Deux théières en porcelaine chinoise famille-verte. Fin XIXième siècle. Un couvercle non-assorti.No longer availableDim. h: 9 & 12 cmEstimate: € 50 / 70 -
#596Een mahoniehouten bureau in Engelse stijl met twee klapbladen en een vachetteleren blad. Met bijpassende armstoel.
Un bureau style anglais en acajou avec deux abattants et une tablette recouvert de vachette. Avec fauteuil.No longer availableDim. 76 x 163 x 82 cmEstimate: € 200 / 300 -
#376Een serie van vier Luikse stoelen van gesculpteerd hout. Recent opnieuw bekleed.
Une suite de quatre chaises de Liège. Revêtement récent.No longer availableEstimate: € 80 / 120

