Other lots by Leibovitz
Other lots in this auction
-
#111
Een kistje, versierd met fijn inlegwerk van hout, ivoor en messing. Binnenin twee grote en een smalle flacon en een dekseldoosje van kleurloos glas. (twee met schilfers).
Petit coffre en bois finement incrusté d’ivoire, de laiton et de bois rares. Intérieur à deux grands carafons et d’un flacon étroit et à une boîte couverte en verre incolore. Deux éclats.No longer availableDim. b: 31 cmEstimate: € 180 / 220 -
#359Willem Linnig Jr.Period: 1842 - 1890
“Engel” Een ets. Gesigneerd binnen en buiten de plaat.
“Ange”. Eau-forte. Signée hors planche ainsi que dans la planche.No longer availableDim. 18,5 x 14,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#232Dirk BaksteenPeriod: 1886 - 1971
“Boerenkar”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“Paysage aux sapins et char”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 25,5 x 18,5 cmEstimate: € 180 / 240 -
#73
“Wachters”. Twee beeldjes van verguld brons, waarbij één als ontwerp van de Gentse Torenwachtersprijs”.
“Gardes”. Deux statuette en bronze doré dont une un projet pour le prix des Gentse Torenwachters.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 60 / 100 -
#554Ennoby
“Brug”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening.
”Le pont”. Huile sur panneau. Porte une signature.No longer availableDim. 37 x 46 cmEstimate: € 300 / 400 -
#46
Een antiek handgeknoopt Oosters karpetje van wol met een Bocharamotief. Slijtage.
Petite carpette Bochara ancienne en laine. Noué main.No longer availableDim. 165 x 117 cmEstimate: € 30 / 40 -
#170
Een 18 karaats geel gouden zegelring met de letter B.
Une chevalière en or jaune 18 ct, lettre B.No longer availableDim. 8,55 gEstimate: € 200 / 250 -
#813
Een koffie- en theeservies van meerkleurig en verguld porselein voor twaalf personen.
Un service à café et thé pour douze personnes. En porcelaine polychrome et doré.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#844
Een sober eikenhouten tafeltje met een lade en een klein uitschuifbaar blaadje.
Une petite table en chêne sobre à un tiroir et petite tablette coulissante.No longer availableDim. 80 x 44 cmEstimate: € 40 / 50 -
#59A. Mayer
“Wasvrouwen”. Houtsnede. Gemonogrammeerd en gesigneerd buiten de plaat.
“Laveuses”. Gravure sur bois. Monogrammée et signée hors planche.No longer availableDim. 31 x 31 cmEstimate: € 25 / 35 -
#277Delvaux
Een lederen pochette model “le Deux”. Met stofzak en doos.
Une pochette en cuir, modèle “le Deux”. Avec sac à poussières et boite.No longer availableEstimate: € 120 / 140 -
#418
Een designvaas van aardewerk met zwart glazuur, versierd met een vrouw met wilde haren in hoogreliëf Gesigneerd
Un vase design en faïence et glaçure noir, décoration d’une femme aux cheveux sauvages en haut-relief. Signé.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40 / 50