Similar lots by type
-
#768Dinky Toys
Twee schaalmodellen:- “Foden flat truck”. No. 905. In originele doos. Kleine beschadiging.- “Tracteur Panhard” met “Citerna Titan”. No.32C.
Deux miniatures:- “Foden flat truck”. N° 905. Dans sa boite originale. Petits dégâts.- “Tracteur Panhard” et “Citerna Titan”. N° 32C.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#778Dinky Toys
Twee schaalmodellen:- “Camion Nestlé”. Met losse melkkitten, waarvan vier manco. In originele doos.- “Fire engine”. No. 955 (555). In originele doos.
Deux miniatures:- “Camion Nestlé”. Avec des brocs à lait, mais quatre manquent. dans sa boite originale. - “Fire engine”. N° 955 (555). dans sa boite originale.No longer availableEstimate: € 50/80
Other lots in this auction
-
#330
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
Une bague en or blanc 18 ct. sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 4,03 gEstimate: € 550/650 -
#127
“Marguerite”. Koperen beeld naar Rancoulet.
“Marguerite”. Sculpture en cuivre d’après Rancoulet.No longer availableDim. H: 50 cmEstimate: € 200/260 -
#225
Een 18 karaats geel gouden schakelarmband bezet met turkoois en jade.
Un bracelet à maillons en or jaune serti de turquoise et jade.No longer availableDim. 8,06 gEstimate: € 250/350 -
#799Dirk BaksteenPeriod: 1886 - 1971
“Huisvrouw aan de haard”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 31/50 buiten de plaat.
“Ménagère auprès de l’âtre”. Une eau-forte. Signée et numérotée 31/50 hors planche.No longer availableDim. 10 x 13 cmEstimate: € 30/50 -
#238
Sierkruik van goudgelakt kunstbrons. Buik van iriserend glas. Tijdperk art nouveau
Un vase de décoration en régule doré. La panse est en verre irisée. Art nouveau.No longer availableDim. H. 54 cmEstimate: € 50/80 -
#84Frans Van Immerseel
“Tijl & Nele”. Een glas-in-loodraam. Gemonogrammeerd.
“Tyl et Nele”. Vitrail. Monogrammé.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#542Thompson
“Quatre bras “. Oude Engelse prent over de slag bij Waterloo.
“Quatre bras”. Une image anglaise ancienne de la bataille de Waterloo.No longer availableDim. 37 x 77 cmEstimate: € 25/35 -
#593
HIPPOLYTE MARSILIIS BONONIENSIS, Celeberrimi singularia septingenta, Venetiis, 1505. In-octavo, perkamenten band.
HIPPOLYTE MARSILIIS BONONIENSIS, Celeberrimi singularia septingenta, Venetiis, 1505. In-octavo, reliure en parchemin.No longer availableEstimate: € 500/650 -
#277
Een paar witmarmeren Romeinse hoofden, fragmenten van een groter geheel.
Une paire de têtes romaines en marbre blanc, parties d’un ensemble plus grand.No longer availableDim. h ± 20 cmEstimate: € 70/80 -
#586
B. MILLETOT, Traiete du delict commun, Dijon, 1615. In-12mo, perkamenten band.
B. MILLETOT, Traiete du delict commun, Dijon, 1615. In-12mo, bande en parchemin.No longer availableEstimate: € 300/400 -
#635
D. GOTHOFREDI, Corpus juris civilis, Amstelodami, 1663, 2 delen. In-folio, bruine lederen band.
D. GOTHOFREDI, Corpus juris civilis, Amstelodami, 1663, 2 parties. In-folio, reliure en cuir brun.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#769René VerisPeriod: °1940
“Grote graszode” & “De verschrikking van de oorlog”. Twee etsen. De eerste genummerd 7/20, de tweede een kunstenaarsproef.
“Grande prairie” & “L’horreur de la Guerre”. Deux eaux-fortes. La première est numérotée 7/20, la deuxième est une épreuve d’artiste.No longer availableDim. 30 x 25 & 15,5 x 22,5 cmEstimate: € 30/35