Similar lots by type
-
#778Dinky Toys
Twee schaalmodellen:- “Camion Nestlé”. Met losse melkkitten, waarvan vier manco. In originele doos.- “Fire engine”. No. 955 (555). In originele doos.
Deux miniatures:- “Camion Nestlé”. Avec des brocs à lait, mais quatre manquent. dans sa boite originale. - “Fire engine”. N° 955 (555). dans sa boite originale.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#768Dinky Toys
Twee schaalmodellen:- “Foden flat truck”. No. 905. In originele doos. Kleine beschadiging.- “Tracteur Panhard” met “Citerna Titan”. No.32C.
Deux miniatures:- “Foden flat truck”. N° 905. Dans sa boite originale. Petits dégâts.- “Tracteur Panhard” et “Citerna Titan”. N° 32C.No longer availableEstimate: € 50 / 80
Other lots in this auction
-
#365
Een 18 karaats wit gouden ring bezet diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,25 ct. en een gele saffier ± 0,54 ct.
Une bague en or blanc 18 ct. sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,25 ct. et un saphir jaune de ± 0,54 ct.No longer availableDim. 2,08 gEstimate: € 600 / 700 -
#689Armand Rassenfosse
“Naakt”. Een sanguinetekening. Gesigneerd.
“Nu”. Dessin en sanguine. Signé.No longer availableDim. 13 x 18 cmEstimate: € 6à / 100 -
#487Duracell
Een lot Duracellkonijnen: “Racing bunny”, “Drummer bunny”, “Astronaut bunny”, “Drumming bunny”, “Kayaking bunny” & “Skiing bunny”. De eerste vijf in originele doos. Op de laatste na allen in werkende staat.
Lot de lapins Duracel: “Racing bunny”, “Drummer bunny”, “Astronaut bunny”, “Drumming bunny”, “Kayaking bunny” & “Skiing bunny”. Les cinq premiers dans la boîte d’origine. En état de marche, sauf le dernier.No longer availableEstimate: € 256 / 40 -
#468
“La Belgique en guerre”. Maurice Maeterlinck, Cyriel Buysse & L. Dumont-Wilden. Met illustraties van Ernest Van Hammée. Omstreeks 1920.
“La Belgique en guerre”. Maurice Maeterlinck, Cytriel Buysse & L. Dumont-Wilden. Illustré par Ernest Van Hammée. Vers 1920.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#824
“Georg Hirth’s Formenschatz - L’Art Pratique”. Georg Hirth’s Kunstverlag, München & Leipzig. Jaargangen 1892, ‘93, ‘95, ‘96, ‘98, ‘99, 1902, ‘04, ‘05, ‘06, 07 (niet volledig, in 11 hulzen).
“Georg Hirth’s Formenschatz - L’Art Pratique”. Georg Hirth’s Kunstverlag, München & Leipzig. Années 1892, ‘93, ‘95, ‘96, ‘98, ‘99, 1902, ‘04, ‘05, ‘06, 07 (non complètes, dans 11 gaines).No longer availableEstimate: € 100 / 180 -
#373
Een lot kristal en glaswerk, bestaande uit twee coupes van kleurloos Duits kristal, een glazen schaal met verzilverde rand en een kleurloos vaasje op voet.
Lot de cristaux et de verres comprenant deux coupes en cristal allemand incolore, une coupe en verre à bordure argentée et un vase incolore sur piédouche.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#656
Een paar gravures met scènes uit de Napoleontische oorlogen. In XIXde eeuwse lijsten. “La Bataille de Jéna” naar Vernet en een andere.
Une paire de gravures représentant des scènes de la guerre Napoléonesque. Avec encadrements du XIXième siècle. “La Bataille de Jéna” et une autre gravure.No longer availableDim. 46 x 65,5 cmEstimate: € 200 / 240 -
#436
Een vroeg XIXde eeuwse koffer.
Un coffre du début XIXième siècle.No longer availableDim. 64 x 130 cmEstimate: € 100 / 160 -
#110
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en een druppelvormige tanzaniet van ± 1,20 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,40 ct et d’une tanzanite en forme de larme de ± 1,20 ct.No longer availableDim. 3,75 gEstimate: € 1500 / 1700 -
#339Lucien NeuquelmanPeriod: 1909 - 1988
“Zeilboten”. Olieverf op doek, gesigneerd.
“Voiliers”. Huile sur toile, signée.No longer availableDim. 27 x 22 cmEstimate: € 300 / 400 -
#461
Twee verschillende muziekdozen met draaiende ballerina’s. Japans decor.
Deux boîtes à musique avec ballerines dansantes. Décor japonais.No longer availableDim. 10 x 18,5 cmEstimate: € 40 / 80 -
#450
“Het boek van het Offer”. Met illustraties van Van Imerseel. Ed. 1938.
“Le livre du Sacrifice”. Avec des illustrations de Van Imerseel. Ed. 1938.No longer availableEstimate: € 15 / 25