Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Portrait de Madame la Comtesse de Barry”. Een beeld van steengoed met een bruingepatineerde koperen buitenlaag.

“Portrait de Madame la Comtesse de Barry”. Een beeld van steengoed met een bruingepatineerde koperen buitenlaag.

“Portrait de Madame la Comtesse de Barry”. Sculpture en grès à patine cuivre.
Dim. h: 70 cm
SKU: 1212170580.
Category: Beeld.
Auction day: 13 December 2017 19:00
Catalogue #580
Estimate: € 200 / 240
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #204

    Een Romeinse mannentorso van composiet op een arduinen sokkel.

    Torse d’un guerrier romain en composite sur socle en pierre de taille.
    No longer available
    Dim. h: 125 cm
    Estimate: € 1500 / 1700
  • #511

    Een voorouderbeeld van gesculpteerd hout. Boyo, Congo.

    Une sculpture en bois d'un ancêtre. Boyo, Congo.
    No longer available
    Dim. h: 77 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #603

    “Bull and bear”. Een beeld van donkergepatineerd brons op een groen marmeren sokkel, naar een werk van Isidore Bonheur.

    “Bull and bear”. Une statue en bronze brun patiné sur un socle en marbre vert, d’après une oeuvre de Isidore Bonheur.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #247

    Een art nouveau damesbuste van bruingepatineerd zamak op marmeren sokkel. Naar een werk van Foretay.

    Un buste féminin art nouveau en régule sur socle en marbre. D'après une oeuvre de Foretay.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #27

    Een dienaar van deels gepolychromeerd brons.

    Un serviteur en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 120 / 200°
  • #141
    Achille Leys
    Period: 1873-

    “Oude vrouw”. Een bronzen beeldje op arduinen voetstuk.

    "Vieille dame". Une statue en bronze sur socle en pierre de taille.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #221

    “De druivenoogst”. Een bronzen beeldje op zwart marmeren voetstuk.

    "La récolte de raisins". Une statue en bronze sur un socle en marbre noir.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #211

    Stenen beeld van Boeddha in een schrijn. Sporen van polychromie.

    Bouddha en pierre sculpté dans un écrin. Traces de polychromie.
    No longer available
    Dim. h: 120 cm
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #241

    “L’été” & “L’hiver”. Twee damesbustes van bruingepatineerd zamak op marmeren sokkels.

    "L'été" & "L'hiver". Deux bustes féminins en régule sur socles en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #283

    “L’été” en “L’hiver”. Twee damesbustes van bruingepatineerd zamak.

    "L'été" & "L'hiver". Deux bustes féminins en régule sur socles en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #298

    Verguld/verzilverd metalen figuur van een bloemenmeisje met gezicht in ivoor op een zwart marmeren voet.

    Une figure en métal argenté et doré d'une jeune fille avec des fleurs, le visage en ivoire et un socle en marbre noir.
    No longer available
    Dim. H: 20 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #203
    Charles Anfrie
    Period: 1833 - 1905

    “Straatjongen”. Een beeld van goudgepatineerd brons.

    “Garçon de la rue”. Sculpture en bronze à patine dorée.
    No longer available
    Dim. 41cm
    Estimate: € 350 / 500
  • #281

    “La danse”. Twee beeldjes van bruingepatineerd zamak op houten sokkels.

    "La danse". Deux statues en régule sur socles en bois.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 100 / 120

Other lots in this auction

  • #327

    Een wassen Madonna met kind in een houten kapelletje. Met lampje.

    Vierge à l’Enfant en cire dans une petite chapelle en bois. Avec lampe.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #292
    Jan Claessens

    “Kanaal en brug te Willebroek”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Canal et pont à Willebroek". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 49 x 59 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #435

    Een luchtertje van metaal en kristal met vijf lichtpunten.

    Un petit lustre en métal et cristal à cinq points lumineux.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #89
    William Matthews

    “Stone mill” & “Farm”. Olieverf op doek. Beide gesigneerd.

    "Stone mill" & "Farm". Huile sur toile. Signées.
    No longer available
    Dim. 20 x 30 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #771

    “St. Antonius en Christus”. Een beeldje van meerkleurig en verguld Brussels porselein.

    "St. Antoine et le Christ". Une statue en porcelaine de Bruxelles polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #761
    Goebel

    Drie beeldjes van meerkleurig porselein uit de reeks van M. I. Hummel. Onderaan gemerkt.

    Trois statues en porcelaine de la série de M.I.Hummel. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #560

    Een gedeeltelijk glasservies van geslepen kristal, bestaande uit acht kleine glaasjes, negen groene, elf rode wijnglazen, elf witte wijnglazen en negen champagnecoupes. Waarschijnlijk Val St-Lambert.

    Partie de service à verres en cristal taillé comprenant huit petits verres, neuf verts, onze à vin rouge, onze à vin blanc et neuf coupes a champagne. Probablement Val St-Lambert.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #215

    Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1 ct. en smaragd met een gezamenlijk gewicht van ± 1,45 ct.

    Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1 ct et d’émeraudes ayant un poids total de ± 1,45 ct.
    No longer available
    Dim. 6,97 g
    Estimate: € 1600 / 1800
  • #265

    Een 18 karaats rooskleurige gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,45 ct. en een druppelvormige morganite van 1,40 ct.

    Bague en or rose 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,45 ct et d’une morganite en forme de larme de ± 1,40 ct.
    No longer available
    Dim. 3,93 g
    Estimate: € 1700 / 1900
  • #100

    Een 18 karaats roze gouden ring bezet met diamanten in spiraalvorm met een gezamenlijk gewicht van ± 0,65 ct.

    Bague en or rose 18 ct sertie de diamants en spirale ayant un poids total de ± 0,65 ct.
    No longer available
    Dim. 4,02 g
    Estimate: € 1700 / 1900
  • #518

    Liggend leeuwtje van rood koper met groen patina. Mogelijk Perzische archeologische vondst.

    Un petit lion couché en cuivre avec patine verte. Possiblement tpièce de fouille archéologique persane.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300
  • #287

    Een bord van Weens porselein met voorstelling van de Sabijnse maagdenroof. Achthoekig. Achteraan gemerkt.

    Une assiette en porcelaine de Vienne avec une représentation de l'enlèvement des Sabines. Marque au verso.
    No longer available
    Dim. Ø 24 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 12 & 13 december 2017

De veiling is volledig - 820 loten. .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

12 December 2017 19:00
13 December 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 13 December 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More