Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Robot”. Installatie op doek.

“Robot”. Installatie op doek.

Robot . Installation sur toile.
Dim. 100 x 70 cm
SKU: 1711200062.
Auction day: 17 November 2020 19:00
Catalogue #62
Estimate: € 120 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #258
    Goebel, Germany

    “Winter days”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. Model 2072.

    Winter days . Un groupe de biscuit multicolore de la gamme M.I. Hummel. Marqué en bas. Modèle 2072.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #197

    Cornelius Hazart - Kerckelycke Historie vande Gheheele Wereldt. Ed. Michiel Cnobbaert, Antwerpen 1665 (Historie van Neder-landt & Historie van Enghelandt). Recente lederen band (XIXe?), bijgesneden, diverse platen en pagina’s hersteld. Illustraties o.m. door Gaspar Bouttats.

    Cornelius Hazart - Kerckelycke History vande Gheheele Wereldt. Ed. Michiel Cnobbaert, Anvers 1665 (Histoire des Pays-Bas & Histoire d'Enghelandt). Reliure récente en cuir (XIXe?), Garniture, diverses planches pages restaurées. Illustrations de Gaspar Bouttats.
    No longer available
    Estimate: € 350 / 500
  • #312
    Goebel, Germany

    “Baker’s delight”. Een groep van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. Model no. 2162. Beperkte oplage op 5000 exemplaren.

    Baker's Delight . Un groupe de biscuits multicolores de la série M.I. Hummel. Marqué. Modèle n ° 2162. Edition limitée à 5000 exemplaires.
    No longer available
    Dim. h: 19,5 cm
    Estimate: € 280 / 300
  • #333
    Valauris

    Een designvaas van meerkleurig aardewerk. Gemerkt en gesigneerd ‘Borty’.

    Un vase design en faïence multicolore. Marqué et signé Borty .
    No longer available
    Dim. h: 46 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #54

    Compositie gemengde techniek. Toegeschreven aan Kantor.

    Composition de techniques mixtes. Attribuée à Kantor.
    No longer available
    Dim. 18 x 16 cm
    Estimate: € 100 / 180
  • #236

    Klapsecretaire van gefineerd hout met bronsbeslag. Empire-stijl. Marmeren blad.

    Secrétaire à abattant en bois de placage avec garnitures en bronze. Style Empire. Tablette en marbre.
    No longer available
    Dim. 150 x 100 x 42 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #379

    Drie moderne werken zonder lijst.

    Trois œuvres modernes sans cadre.
    No longer available
    Dim. 74 x 115 en 70 x 50 en 47 x 34 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #237
    Hermes, Paris

    Een zijden foulard.

    Un foulard en soie.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 160
  • #39
    Royal Kopenhagen

    “Boer met kalfjes”. Een groepje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt. Nr. 1858.

    Fermier aux veaux . Un groupe de porcelaine multicolore. Marqué en bas. N ° 1858.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #233

    Een paar cilinderpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van figuren.

    Paire de pots cylindriques en porcelaine de Chine à décor de personnages bleu sur blanc.
    No longer available
    Dim. Ø: 20 cm
    Estimate: € 120 / 130
  • #83

    Een paar barokke engelenkopjes van gebeeldhouwd en verguld hout. Kleine letsels en overschilderingen.

    Une paire de têtes d'anges baroques en bois sculpté et doré. Lésions mineures, repeinte.
    No longer available
    Dim. H. 38 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #89

    Compositie in rood, wit en zwart. Achteraan gemerkt IMI en IK90.

    Composition en rouge, blanc et noir. Marqué à l'arrière IMI et IK90.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 100 / 120
View all auction items ›

Veiling 17 November 2020

400 loten antiek, gevolgd door een 2de dag wijn. Deze veiling gebeurt zonder tentoonstelling en zonder publiek. Enkel te volgen via onze website.

17 November 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 17 November 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More