Other lots in this auction
-
#398Vier art nouveau vaasjes van glaspasta. Drie in de geest van Emile Gallé met apocrief merk en één in de geest van Loetz.
Quatre vases en pâte de verre art nouveau. Trois dans l'esprit d'Emile Gallé avec une marque apocryphe et un dans l'esprit de Loetz.No longer availableDim. H. 13 à 10 cmEstimate: € 50 / 80 -
#32Julien CelosPeriod: 1884-1953“Vieille Flandre”. Een lithografie. Artiestenproef. Gesigneerd buiten de plaat.
Vieille Flandre . Une lithographie. Epreuve d'artiste. Signée hors planche.No longer availableDim. 45 x 55 cmEstimate: € 40 / 60 -
#335Een 18 karaats geel gouden broche bezet met diamanten oude slijp in zilver gezet met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct. en zes pareltjes.
Une broche en or jaune 18 carats sertie d'un diamant ancien taillé en argent d'un poids combiné de + - 0,60 ct. Et six perles.No longer availableDim. 7,97 gEstimate: € 500 / 600 -
#374Een baardmankruik van geglazuurd steengoed. XXe eeuw.
Un pichet baardman en grès émaillé. XXème siècle.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 60 / 80 -
#206Een uit drie delen opgebouwde tulpenvaas van Chinees porselein, versierd met blauw op wit floraal decor.
Un vase tulipe en porcelaine de Chine en trois parties, décoré de fleurs bleu sur blanc.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 260 / 280 -
#333ValaurisEen designvaas van meerkleurig aardewerk. Gemerkt en gesigneerd ‘Borty’.
Un vase design en faïence multicolore. Marqué et signé Borty .No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 100 / 120 -
#370Een vaas van meerkleurig Muranovaas.
Un vase de vase de Murano multicolore.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 70 / 90 -
#224Een paar gemberpotten van Chinees porselein met een blauw op wit decor van gelukstekens op florale achtergrond.
Paire de pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc de signes porte-bonheur sur fond floral.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 130 / 140 -
#4Een beeltenis van de God Ganesh. Gouache op zijde. Indisch werk.
Représentation du Dieu Ganesh. Gouache sur soie. Travail indien.No longer availableDim. 26 x 18 cmEstimate: € 30 / 50 -
#396ValGlaspasta schaaltje met een verzilverd metalen montuur met bladmotief. Gemerkt.
Plat en pâte de verre avec un cadre en métal argenté avec motif de feuilles. Marqué.No longer availableDim. Ø 13 cmEstimate: € 50 / 80 -
#81Vis van Murano-glas.
Poisson en verre de Murano.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#175Een 18 karaats geel gouden gegraveerde zakhorloge. (glas gebroken).
Une montre de poche gravée en or jaune 18 carats. (Verre brisé).No longer availableDim. bruto: 16,10 gEstimate: € 150 / 200

