Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
“Safari”. Een geparfumeerde poeder voor het lichaam van 100 gr. en een bad en douche gel van 200 ml.
Ralph Lauren

“Safari”. Een geparfumeerde poeder voor het lichaam van 100 gr. en een bad en douche gel van 200 ml.

“Safari”. Poudre corporelle parfumée de 100 g et un gel bain-douche de 200 ml.
SKU: 2405160605.
Category: Brons.
Auction day: 25 May 2016 19:00
Catalogue #605
Estimate: € 30 / 60
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #283

    “Ballerina”. Een beeldje van donkergepatineerd brons op een zwart marmeren sokkel. Naar een werk van Chiparus.

    “Ballerine”. Statuette en bronze à patine foncée sur socle en marbre noir. D’après Chiparus.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #193
    P.F. Choppin

    “Strijder”. Een beeld van donker gepatineerd brons. Gesigneerd.

    “Combattant”. Sculpture en bronze à patine foncée. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 800 / 900
  • #310
    Oscar de la Renta

    Een bloemvormig flesje parfum van 15 ml en een eau de toilette van 50 ml.

    Flacon de parfum en forme de fleur contenant 15 ml et une eau de toilette de 50 ml.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #247
    Bouret

    “Herderinnetje”. Een bronzen beeld met onderschrift: “Vaarwel , o dierbaar plekje grond waar eens mijn wiegje stond”. Gesigneerd. XIXe eeuw.

    “Jeune bergère”. Sculpture en bronze, souscrit: “Vaarwel , o dierbaar plekje grond waar eens mijn wiegje stond”. Signée, XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #305
    Christian Dior Dune

    Parfum met vervangbare vaporisator van 7,5 ml.

    Parfum avec vaporisateur remplaçable de 7,5 ml.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 80
  • #157

    Een windhond van gepatineerd brons op arduinen voetstuk. Met opengaande bek. Begin XXe eeuw.

    Lévrier en bronze patiné sur socle en pierre de taille. Bec ouvert. Début du XXe siècle;
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #610
    Nina Ricci

    “L’air du Temps”. Een body crème van 200 ml en zeep van 100 gr.

    “L’air du Temps”. Crème corporelle de 200 ml et savon de 100 g.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 40
  • #201
    Henri Louis Levasseur
    Period: 1853 - 1934

    “Gloire au travail”. Een groep van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.

    “Gloire au travail”. Groupe en bronze à patine brune. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 72 cm
    Estimate: € 1100 / 1200
  • #143

    “Het gevonden nestje”. Een bronzen groep met meerkleurig patina op een marmeren voetstuk. Naar een werk van A. Carrier.

    “Deux enfants et le nid trouvez”. Groupe en bronze à patine polychrome sur socle en marbre. D’après Carrier.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #207
    Spilliaert

    Een meisjesbuste van gepatineerd brons. Gesigneerd.

    Buste de jeune fille en bronze patiné. Signé.
    No longer available
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #300
    Yves Saint Laurent

    Opium eau de toilette 7,5 ml en geparfumeerde body cream 7 ml en body gel 150 ml.

    Opium eau de toilette 7,5 ml et crème corporelle parfumée 7 ml et du gel corporel 150 ml.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 100
  • #378

    Een bronzen siercachepot op voet, versierd met mythologische figuren in hoogreliëf. XIXe eeuw.

    Vasque en bronze sur piédouche décoré de personnages mythologiques en relief. XIXe siècle.
    No longer available
    Dim. h: 13 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #203
    Avi Kenan

    “Ballerina”. Een bronzen beeld. Gesigneerd en gedateerd 1984. Genummerd 19/50.

    “Ballerine”. Sculpture en bronze. Signée et datée 1984. Numérotée 19/50.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 1800 / 2000
  • #235
    Giorgio Beverly Hills

    “Red”. Een extraordinaire parfum van 7,5 ml.

    “Red”. Parfum extraordinaire de 7,5 ml.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #678

    Twee bronzen Spaanse vijzels met stamper, een koperen pepermolen en een koperen olielamp met vier lichtpunten.

    Deux mortiers espagnols en bronze avec leurs pilons, un moulin à poivre en cuivre et une lampe à huile en cuivre à quatre lumières.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #258

    “Musicerende meisjes”. Twee beelden van donkergepatineerd brons op groen marmeren sokkels. Naar Rousseau.

    “Filles musiciennes”. Deux statuettes en bronze à patine foncée sur socles en marbre vert. D’après Rousseau.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #350
    Cabotine Pastel en Grès

    Een vaporisator eau de toilette van 50 ml en een eau de parfum van 30 ml.

    Vaporisateur d’eau de toilette de 50 ml et une eau de parfum de 30 ml.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #213
    Vassily Yacovlevitch Gratchev
    Period: 1831 - 1905

    “Romantisch koppel. Een groep van bruingepatineerd brons. Gesigneerd en met gieterijstempel van Woerffel, St. Petersburg.

    “Couple amoureux”. Groupe en bronze à patine brune. Signé et avec cachet de la fonderie Woerffel, St-Petersbourg.
    No longer available
    Dim. l: 19 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #685

    Een bronzen luchter met zes armen in de geest van Mazarin. Eén lichtpunt beschadigd.

    Lustre en bronze à six branches de type Mazarin. Une lumière endommagée.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #335
    Genny, Fleur de Rose en Fath

    Drie vaporisators eau de toilette van verschillende merken 30, 50 en 17 ml.

    Trois vaporisateurs eau de toilette de différentes marques, 30, 50 et 17 ml.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 80
  • #277

    Een bronzen kandelaar met vijf lichtpunten in de vorm van bloemenranken, gedragen door een engel. Omstreeks 1900.

    Candélabre en bronze à cinq lumières en forme d’un bouquet de fleurs, porté par un ange. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 120 / 190
  • #1
    Léon Bureau

    “Fazant”. Een bronzen beeld met meerkleurig patina. Gesigneerd.

    “Faisan”. Sculpture en bronze à patine bicolore. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 49 cm
    Estimate: € 800 / 900
  • #590
    Chantal Thomass

    Twee vaporisators: een eau de parfum van 50 ml en een eau de toilette van 30 ml. We voegen er een vaporisator in cadeauverpakking aan toe.

    Deux vaporisateurs dont une eau de parfum de 50 ml et une eau de toilette de 30 ml. Nous ajoutons un vaporisateur en emballage cadeau.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 80
  • #419

    Twee haardstellen, waarbij één van koper en één van brons in Lodewijk XV-stijl, versierd met een personage.

    Deux garnitures de cheminée, l’une en cuivre, l’autre en bronze de style Louis XV, décoré d’un personnage.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50

Other lots in this auction

  • #57
    Capodimonte

    Een groep in de vorm van een een jongen en een meisje met bloemen van wit en blauwe zachte pasta. Onderaan gemerkt.

    Groupe d’un garçon et d’une fille aux fleurs en pâte tendre bleue et blanche. Marque sous la base.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #599

    Een ovale spiegel met vergulde lijst en kroon.

    Miroir ovale dans un cadre doré surmonté d’une couronne.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #325
    Armani

    Een lot van 16 pakjes eau de parfum, eau de toilette en eau pour homme in gesloten verpakking. Telkens 12 stuks.

    Lot de 16 paquets d’eau de parfum, eau de toilette et eau pour homme dans l’emballage d’origine. Chaque fois 12 pièces.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #587

    Een grote balustervaas van Cantonporselein met een meerkleurig en verguld decor met hofscènes. Op houten staander. Onderaan gemerkt.

    Grand vase balustre en porcelaine de Canton à décor polychrome et doré de scènes de la cour. Sur socle en bois. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 76 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #573

    Een paar kraagvaasjes van opaalglas met een meerkleurig vogeldecor versierd. Omstreeks 1900.

    Paire de vases aux cols ondulés en opaline. Décor polychrome d’oiseaux stylisés. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. H 27 cm
    Estimate: € 50 / 6à
  • #611

    Een lot van drie verschillende balustervazen van meerkleurig porselein, waarvan twee Chinese en een Japanse.

    Lot de trois vases balustres en porcelaine polychrome de Chine et du Japon.
    No longer available
    Estimate: € 140 / 200
  • #344
    Dries Van den Broeck
    Period: 1923 - 1995

    “Hoevezicht”, “Dorpszicht”, “Windmolen”, “Straatzicht” en “Boszicht”. Aquarel en olieverf. Allen gesigneerd en resp. gedateerd 1941, 1973, 1947, 1938 & 1940.

    “Vue de ferme”, “Vue de village”, “Moulin à vent”, “Scène de rue” et “Paysage boisé”. Aquarelle et huile. Signées et respectivement datées 1941, 1973, 1947, 1938 & 1940.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #709

    “Boszicht” en “polderlandschap”. Olieverf op doek. Eén gemonogrammeerd ‘B.’

    “Paysage boisé” et “Paysage des polders”. Huile sur toile. Un exemplaire monogrammé B.
    No longer available
    Dim. 55.5 x 69,5 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #129
    L. Van Immerseel

    “Bomen in de winter.” Houtskool op papier.

    “Arbres en hiver”. Fusain sur papier.
    No longer available
    Dim. 51 x 63 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #17

    Een meisjesbuste van meerkleurig porselein. Gemerkt ‘Lladro’. We voegen er een zittend meisje van meerkleurig en verguld Italiaans aardewerk aan toe.

    Deux statuettes en porcelaine. L’une un buste de jeune femme à la marque de Lladro, l’autre une fille assise portant une marque italienne.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 100
  • #444
    Dries Van den Broeck
    Period: 1923 - 1995

    Een lot van vijf grafische werken. Allen gesigneerd.

    Lot de cinq gravures. Chaque pièce signée.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 60
  • #149
    Alfred Ost
    Period: 1884 - 1945

    “Communie”. Gehoogde inkttekening op papier. Gemonogrammeerd.

    “La Communion”. Encre de Chine rehaussé d’aquarelle. Avec monogramme.
    No longer available
    Dim. 25 x 22 cm
    Estimate: € 120 / 160
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 Mei 2016

Deze veiling is volledig. 800 loten.

24 May 2016 19:00
25 May 2016 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 May 2016 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More