Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
“The horsetrainer”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. Model no. 423.
“The horsetrainer”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. Model no. 423.
“The horsetrainer”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. Model no. 423.
“The horsetrainer”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. Model no. 423.
Goebel, Germany

“The horsetrainer”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. Model no. 423.

Dim. h: 12 cm
SKU: 1711200000.
Category: Biscuit.
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots by Goebel, Germany

  • #359
    Goebel, Germany

    “Playmates”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. Model no.85/0.

    Playmates . Une figurine de biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marquée. Modèle n ° 85 / 0.
    No longer available
    Dim. h: 11,5 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #362
    Goebel, germany

    “The professor”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. Model no.320/0.

    Le professeur . Une figurine en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marquée. Modèle n ° 320/0.
    No longer available
    Dim. h: 12,5 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #372
    Goebel, Germany

    “Sweet music”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. Model no.186.

    Sweet music . Une figurine de biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marquée. Modèle n ° 186.
    No longer available
    Dim. h: 13,5 cm
    Estimate: € 60 / 70
  • #369
    Goebel, Germany

    “The botanist”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. Model no. 351.

    Le botaniste . Une figurine en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marquée. Modèle no. 351.
    No longer available
    Dim. h: 11,5 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #258
    Goebel, Germany

    “Winter days”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. Model 2072.

    Winter days . Un groupe de biscuit multicolore de la gamme M.I. Hummel. Marqué en bas. Modèle 2072.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #364
    Goebel, Germany

    “The horsetrainer”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. Model no. 423.

    The Horse Trainer . Une figurine en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marquée. Modèle n ° 423.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #354
    Goebel, Germany

    “Cinderella”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. Model no.337.

    Cendrillon . Une figurine en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marquée. Modèle n ° 337.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #334
    Goebel, Germany

    “Heavenly angel”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. Model no.21/II.

    Heavenly angel . Une figurine en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marquée. Modèle n ° 21 / II.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 90 / 110
  • #312
    Goebel, Germany

    “Baker’s delight”. Een groep van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. Model no. 2162. Beperkte oplage op 5000 exemplaren.

    Baker's Delight . Un groupe de biscuits multicolores de la série M.I. Hummel. Marqué. Modèle n ° 2162. Edition limitée à 5000 exemplaires.
    No longer available
    Dim. h: 19,5 cm
    Estimate: € 280 / 300
  • #3
    Goebel, Germany

    “Vlijtig Liesje” & “Terug van de markt”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Beide gemerkt onderaan.

    Vlijtig Liesje & Retour du marché . Deux figurines de biscuit multicolore concues par M.I. Hummel. Toutes deux marquées en bas.
    No longer available
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #8
    Goebel, Germany

    “Sister”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. Model 98/0.

    Sister . Une figurine en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marquée en bas. Modèle 98/0.
    No longer available
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 50 / 80

Similar lots by type

  • #353

    “Dansend koppel”. Een groep van monochroom wit biscuit met vergulde details. Bijgevoegd een paar kandelaars, gedragen door putti van biscuit.

    Couple dansant . Un groupe de biscuit blanc monochrome avec des détails dorés. Attaché une paire de candélabres, portées par des putti de biscuit.
    No longer available
    Dim. h: 31 & 32 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #261
    Ronzan, Italy

    “Après le bain”. Een beeld van wit biscuit. Gemerkt onderaan.

    Après le bain . Une image en biscuit blanc. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #308
    Capodimonte

    “Zittende jonge vrouw met boek”. Een beeldje van meerkleurig biscuit naar ontwerp van Vittorio Sabadin. Gemerkt.

    Jeune femme assise avec livre . Une figurine en biscuit multicolore dessinée par Vittorio Sabadin. Marquée.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 80 / 100

Other lots in this auction

  • #50

    Een 18 karaats geel gouden fotohouder bezet met pareltjes.

    Un porte-photo en or jaune 18 carats serti de perles.
    No longer available
    Dim. 14,45 g
    Estimate: € 400 / 500
  • #65

    Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met diamant princessen met een gezamenlijk gewicht van +- 1,12 ct.

    Une paire de boucles d'oreilles en or jaune 18 carats serties de princesses en diamant d'un poids combiné de + - 1,12 ct.
    No longer available
    Dim. 3,08 g
    Estimate: € 600 / 700
  • #192
    Alexis De Leeuw
    Period: act. 1848 - 1896

    “La promenade sur la glace”. Olieverf op paneel. gesigneerd en gedateerd 1869.

    La promenade sur la glace . Huile sur panneau. Signée et datée 1869.
    No longer available
    Dim. 25 x 32 cm
    Estimate: € 550 / 600
  • #272
    W. Hertoghs

    “Moderne compositie”. Olieverf op doek. Aan de zijkant gesigneerd.

    Composition moderne . Huile sur toile. Signée sur le côté.
    No longer available
    Dim. 60 x 80 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #313

    Een paraplubak van meerkleurig geglazuurd Vlaams aardewerk.

    Un porte-parapluies en faïence flamande vernissée multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 52 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #388

    Een tandartsboor met pedaalaandrijving.

    Une perceuse dentaire avec entraînement par pédale.
    No longer available
    Dim. h: 140 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #231

    Een Guan Yin van blauw en wit porselein. Vingers linkerhand beschadigd.

    Un Guan Yin de porcelaine bleue et blanche. Doigts de la main gauche endommagés.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 130 / 150
  • #139
    Jan Deckers
    Period: 1865 - 1942

    Een drieluik met bloemenstillevens, olieverf op paneel. Allen gesigneerd.

    Un triptyque aux natures mortes florales, huile sur panneau. Le tout signé.
    No longer available
    Dim. 48 x 30 & 48 x 61 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #265

    Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,06 ct.

    Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,06 ct.
    No longer available
    Dim. 1,25 g
    Estimate: € 160 / 200
  • #164
    Theo Praet
    Period: 1889 - 1967

    “Stilleven met geraniums”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Kleine herstelling.

    Nature morte aux géraniums . Huile sur toile. Signée. Petite réparation.
    No longer available
    Dim. 60 x 74 cm
    Estimate: € 320 / 380
  • #338

    Een paar sierkannen van Torhouts aardewerk, versierd met rozen en vogels in reliëf. Enkele beschadigingen, één voet niet origineel.

    Une paire de pots décoratifs en poterie de Torhout, décorés de roses et d'oiseaux en relief. Quelques dommages, une base non d'origine.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #266

    Een ladenkast van bewerkt notenhout met zijdelings twee zuiltjes en een uitspringende bovenste lade. Grijs marmeren blad. XIXde eeuw.

    Une commode en noyer sculpté à deux colonnes latérales et un tiroir supérieur saillant. Dessus de marbre gris. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 87 x 117 x 54 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling 17 November 2020

400 loten antiek, gevolgd door een 2de dag wijn. Deze veiling gebeurt zonder tentoonstelling en zonder publiek. Enkel te volgen via onze website.

17 November 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More