Similar lots by type
-
#638Een zittende Guan Yin van monochroom wit porselein naar het blanc-de-Chine.
Une statue représentant Guan Yin en porcelaine monochrome blanche d’après le blanc-de-chine.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 70 / 90 -
#597Een buikvaas van meerkleurig Chinees porselein met een negen-perzikendecor.
Un vase pansu en porcelaine de Chine polychrome avec un décor aux neuf pêches.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 650 / 1000 -
#199James Ensor“De zeven hoofdzonden” met frontispice “De hoofdzonden beheerst door de dood”. Een reeks van acht ingekleurde etsen. In de plaat gesigneerd en met een apocriefe handtekening in potlood.
”Les sept péchés capitaux” avec frontispice Les pêchés sont sous le contrôle de la mort”. Une série de huit eaux-fortes mises en couleurs. Signées dans la plancheNo longer availableDim. 9,5 x 14,5 cmEstimate: € 1000 / 1500 -
#652“Scherpenheuvel”. Een XVIIe eeuwse gravure. 1661.
”Scherpenheuvel”. Une gravure du XVIIième siècle. 1661.No longer availableDim. 45 x 47 cm.Estimate: € 80 / 120 -
#641Drie borden van Imariporselein met decors van tuinen. Twee met een randschilfer, waarbij één met haarscheuren. XIXe eeuw.
Trois assiettes en porcelaine Imari avec un décor de jardins. Deux ont un éclat au bord, dont une avec des dégâts plus importants.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 60 / 100 -
#19“Zicht op Praag” gesigneerd Gall en E.A. Evenals “Gestilleerd zicht op Novgorod”. Resp. een kleurenets en een aquarel op papier.
“Vue sur Prague” et “Vue stylisée sur Novgorod”. Respectivement une eau forte en couleurs et une aquarelle sur papier.No longer availableDim. 10 x 12,5 & 11,5 x 15 cmEstimate: € 30 / 40 -
#229Een met aquarel ingekleurde kopie van een kaart van Antwerpen uit 1565.
Une carte ancienne de 1565 de la ville d’Anvers, mis en couleurs en aquarelle.No longer availableDim. 272 x 131 cmEstimate: € 300 / 500 -
#598Een paar Chinese tuinstoeltjes van blauw en wit porselein met een decor van personages in een landschap.
Deux petites chaises de jardin en porcelaine de Chine bleue et blanche, décor de personnages dans un paysage.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 600 / 750 -
#159Een reeks van zes oude gravures, afkomstig uit een exemplaar van de Lutherse bijbel. XVIe eeuw.
Une série de six gravures anciennes, d'après un exemplaire de la bible Luthérienne. XVième siècle.No longer availableDim. 11 x 14 cmEstimate: € 120 / 200 -
#603Een dekselvaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van een perzikstruik.
Un vase à couvercle en porcelaine de Chine avec décor polychrome d’un pêchier.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 700 / 1000 -
#495Een netsuke van gesculpteerd ivoor met een draaibaar hoofdje. We voegen er een tweede stuk van kunststof aan toe.
Un netsuké en ivoire sculptée avec une tête tournante. Nous ajoutons une deuxième pièce en plastique.No longer availableDim. h: 4,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#524Een reeks van tien oude modeprenten naar werken van Guy David.
Une série de dix anciennes images de mode d’après les oeuvres de Guy David.No longer availableDim. 23 x 19 cmEstimate: € 80 / 120 -
#578Een Chinese schotel van grijsgroen crackleware met een reliëfdecor van een draak.
Un plat chinois en crackleware vert et décor en relief d’un dragon.No longer availableDim. Ø: 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#594Toyohara ChikanobuPeriod: 1838 - 1912“Singing songs for primary education”. Een oude handgekleurde houtsnede. Gesigneerd en gedateerd 1887. Als linkerpaneel van een triptiek.
”Singing songs for primary education”. Une gravure sur bois ancienne. Signée et datée 1887. Panneau de gauche d’un triptyque.No longer availableDim. 35 x 24 cmEstimate: € 200 / 260 -
#585Keisai EisenPeriod: 1290 - 1848“Moeder en kind”. Uit de reeks“The ten views of darling children in the present day”. Houtsnede. Gesigneerd en gedateerd 1820.
”Mere et enfant”. De la série”The ten views of darling children in the present day”. Gravure sur bois. Signée et datée 1820.No longer availableDim. 37 x 26 cmEstimate: € 80 / 120 -
#601Een zeshoekige jardinière van meerkleurig Chinees porselein met een decor van vogels op bloesemende takken.
Une jardinière hexagonale en porcelaine de Chine avec un décor d’oiseaux sur des branches florissantes.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 550 / 650 -
#579Een plaquette van meerkleurig Chinees porselein met een afbeelding van een Guan Yin.
Une plaquette en porcelaine de Chine avec une représentation de Guan Yin.No longer availableDim. 55 x 32 cmEstimate: € 220 / 300 -
#202Stenen beeld van Boeddha in een schrijn. Sporen van polychromie.
Bouddha en pierre sculpté dans un écrin. Traces de polychromie.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#631Een paar ruitvormige potjes van lichtblauw Chinees porselein. Onderaan gemerkt.
Une paire de pots en forme de losange en porcelaine de Chine bleu clair. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 160 / 200 -
#574Utagawa HiroshigePeriod: 1795 - 1885“Famous places in the Eastern capital: Nippori Village”. Gesigneerd. Omstreeks 1830 - 1840.
”Famous places in the Eastern capital: Nippori Village”. Porte une signature. +- 1830-1840.No longer availableDim. 24 x 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#627Twee antieke Chinese églomisés met een decor van vogels. Afkomstig uit het Museum van Scheut.
Deux églomisés antiques de Chine avec un décor d’oiseaux. provenance: le Musée de Scheut.No longer availableDim. 41 x 31 cmEstimate: € 200 / 300 -
#628Een vaas van Chinees porselein met een blauw op wit decor van kraanvogels.
Un vase en porcelaine de Chine, décor bleu et blanc de hérons.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 70 / 90 -
#664Een Chinese scroll met een landschap. Inkt op papier. Gesigneerd.
Un scroll chinois avec un paysage. Encre sur papier. Signé.No longer availableDim. 175 x 47 cmEstimate: € 100 / 160 -
#802“Antverpia Mercatorum Emprium”. Een met aquarel ingekleurde kopie van de bekende kaart met zicht op de rede van Antwerpen uit de XVIe eeuw.
“Antverpia Mercatorum Emprium”. Copie colorée à la main d’une carte connue représentant la rade d’Anvers au XVIe siècle.No longer availableDim. 55 x 220 cmEstimate: € 200 / 300
Other lots in this auction
-
#572Perzische tekening. Tijdperk Safawide.
Un dessin persan. Période Safawide.No longer availableEstimate: € 320 / 380 -
#620Een halssnoer van verschillende kleuren kwarts en gitte met zilveren slot.
Collier en différentes couleurs de quartz et en jais. Fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 300 / 400 -
#661Twee schotels van blauw en wit Chinees porselein. XIXde eeuw.
Deux plats en porcelaine de Chine bleue et blanche. XIXième siècle.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#441Een lot kristal, bestaande uit een blauwe en een mauve geslepen vaas en een geblazen vaas van Didier Sabo.
Un lot d’objets en cristal comprenant un vase en cristal taillé mauve et un vase soufflé par Didier Sabo.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#145Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met een decor van dieren en bloemen.
Un tapis Perse en laine noué à la main avec un décor d’animaux et de fleurs.No longer availableDim. 350 X 253 cmEstimate: € 200 / 300 -
#535Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis d’Orient en laine nouée à la main.No longer availableDim. 230 x 150 cmEstimate: € 80 / 120 -
#158Een paar zittende leeuwen van gebeeldhouwd hout. Eén gerestaureerd.
Deux lions assis en bois sculpté. Un lion a été restauré.No longer availableDim. h: 112 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#659Een serie van vier notenhouten armstoelen in Lodewijk XV-stijl.
Une série de quatre fauteuils en noyer, style Louis XV.No longer availableEstimate: € 180 / 240 -
#185Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,55 ct. en een centrale smaragd van ± 3,90 ct.
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,55 ct et d’une émeraude centrale de ± 3,90 ct.No longer availableDim. 9,15 gEstimate: € 2800 / 3000 -
#179Francois LamorinièrePeriod: 1828 - 1911“Het naderende onweer in de omgeving van Oudenaarde”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd.
“L’approche de l’orage dans les environs d’Oudenaarde”. Huile sur panneau. Monogrammé.No longer availableDim. 15 x 30 cmEstimate: € 250 / 350 -
#205Een paar piëdestals van gefineerd hout in Lodewijk XV-stijl met marmeren blad. Versierd met marqueterie en verguld bronsbeslag.
Deux piédestaux en bois de placage, style Louis XV, tablettes en marbre. Décoration de marqueterie et montures en bronze.No longer availableDim. h: 120 cmEstimate: € 650 / 750 -
#528Charles AnfriePeriod: 1833 - 1905“Elle ronfle”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd.
”Elle ronfle”. Une statue en bronze patiné brun. Porte une signature.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 240 / 360







