Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee etsen:- Pompstraatje Lier. Romain Malfliet. Gesigneerd en genummerd 21/100 buiten de plaat.- Sint Niklaasplein Antwerpen. Onduidelijk gesigneerd en genummerd 16/100 buiten de plaat.

Twee etsen: - Pompstraatje Lier. Romain Malfliet. Gesigneerd en genummerd 21/100 buiten de plaat. - Sint Niklaasplein Antwerpen. Onduidelijk gesigneerd en genummerd 16/100 buiten de plaat.

Deux eaux-fortes: - “ La petite rue de la pompe, Lierre”. Romain Malfiet. Signée et numérotée 21/100 hors planche. - “ La place Saint Nicolas, Anvers”. Signature illisible, numérotée 16/100 hors planche.
SKU: 2410170434.
Category: Grafiek.
Auction day: 25 October 2017 19:00
Catalogue #434
Estimate: € 30 / 40
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #735
    Roger Hebbelinck
    Period: 1912 - 1987

    “Winters Leielandschap”. Een kleurenets naar een werk van Valerius de Saedeleer. Gesigneerd en genummerd 136/350 buiten de plaat.

    “Paysage hivernal de la Lys”. Une eau-forte en couleurs d’après une oeuvre de Valerius de Saedeleer. Signée et numérotée 136/350 hors planche.
    No longer available
    Dim. 50 x 59 cm
    Estimate: € 70 / 90
  • #460

    “Asia” & “Provence”. Twee XIXe eeuwse kaarten, waarbij de eerste een herdruk van een XVIIe eeuws voorbeeld.

    “Asie” & “Provence”. Deux images du XIXième siècle, dont la première est une reproduction d’un exemple du XVIIième siècle.
    No longer available
    Dim. 49 x 59 & 49 x 54 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #14

    “Brugge”. Een kleurenets. Gesigneerd, met droogstempel gemerkt en genummerd 84/100 buiten de plaat. In de plaat: C. 1917.

    “Bruges”. Une eau-forte en couleurs. Signée, avec cachet et numérotée 84/100 hors planche. Dans la planche: C. 1917.
    No longer available
    Dim. 38 x 31 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #604

    Drie gravures: “Ecce Virgo concipiet et pariet Filium”. Lucas Vorsterman naar Rubens. “De Aanbidding der Herders” en “De Aanbidding der Wijzen” 1620 (58 x 44 cm). In XIXde eeuwse lijsten (kleine letsels).

    Trois gravures: “Ecce Virgo concipiet et pariet Filium”. Lucas Vorsterman d’après Rubens. “De Adoration des Bergers” et “L’adoration des Rois” 1620 (58 x 44 cm). Avec encadrements du XIXième siècle. (petits dégâts).
    No longer available
    Estimate: € 120 / 180
  • #656

    Een paar gravures met scènes uit de Napoleontische oorlogen. In XIXde eeuwse lijsten. “La Bataille de Jéna” naar Vernet en een andere.

    Une paire de gravures représentant des scènes de la guerre Napoléonesque. Avec encadrements du XIXième siècle. “La Bataille de Jéna” et une autre gravure.
    No longer available
    Dim. 46 x 65,5 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #2

    Een reclame-affiche voor St Michel uit le Patriote illustré.

    Une affiche publicitaire pour St Michel venant du Patriote illustré.
    No longer available
    Dim. 33,5 x 22,5
    Estimate: € 40 / 60
  • #589

    “Pline lisant ses odes”; “Malmaison” & “Compiegne”. Drie oude prenten, waarbij de laatste twee uit de reeks “Les étapes de Napoléon” en resp. gedateerd 1802 & 1810.

    “Pline lisant ses odes”; “Malmaison” & “Compiegne”. Trois estampes anciennes, dont les deux dernières de la série “Les étapes de Napoléon” et resp. datées 1802 & 1810.
    No longer available
    Dim. 54 x 89 & 74 x 88 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #609
    Miro

    “Compositie”. Een lithografie. Niet gesigneerd.

    “Composition”. Lithographie. Sans signature.
    No longer available
    Dim. 31 x 50 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #680

    Drie gravures: Pitre Martenasie naar A. Lens “Eteocles”. Ed. te Antwerpen 1774 (43 x 56 cm). Jacques Philippe Le Bas naar David Teniers “Retour de Guinguette” (36 x 46 cm). Aliemet. “St. Charles Borommé, Cardinal et Archevèque de Milan” (65 x 47 cm).

    Trois gravures: “Pitre Martenasie” d’après A. Lens “Eteocles”. Ed. à Anvers, 1774 (43 x 56 cm). “Le Bas” de Jacques Philippe d’après David Tenier :“Retour de Guinguette” (36 x 46 cm). Aliemet. “St. Charles Borommé, Cardinal et Archévêque de Milan” (65 x 47 cm).
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #594
    Leopold Schmutzler

    “Het kinderkoor”. Een litho. Gesigneerd binnen de plaat. In oorspronkelijke lijst (kleine letsels).

    “Le Choeur d’enfants”. Une lithographie signée dans la planche. Avec encadrement original (petits dégâts).
    No longer available
    Dim. 57 x 87 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #695

    Een reeks van tien oude modeprenten naar werken van Guy David.

    Une série de dix anciennes images de mode d’après les oeuvres de Guy David.
    No longer available
    Dim. 23 x 19 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #730

    Twee ovale litho’s uit de XIXde eeuw. J.B. Greuze “Jeune fille effeuillant une marguerité” en J. Hoppner “Portrait de la Princesse Marie”. In oorspronkelijke vergulde lijst.

    Deux lithographies ovales du XIXième siècle. J.B. Greuze “Jeune fille effeuillant une marguerité” et J. Hoppner “Portrait de la Princesse Marie”. Avec encadrements dorés d’origine.
    No longer available
    Dim. 47 x 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #408
    Ron Van Eycke

    Een lot van vier kleine etsen. Allen gesigneerd en genummerd op 20 exemplaren.

    Un lot de quatre petites eaux-fortes. Toutes signées et numérotées sur 20 exemplaires.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #222
    P. Alechinsky

    “filmexprmntlfilm” Een poster voor een filmvoorstelling te Knokke in 1964.

    “filmexprmntlfilm”. Une affiche de cinéma de 1964 à Knokke.
    No longer available
    Dim. 59 x 84 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #750

    Een oude reproductie van een XVIIe eeuws zicht op de rede van Antwerpen. Vochtschade.

    Une ancienne reproduction du XVIIième siècle représentant la rade d’Anvers. A subi des dégâts d’eau.
    No longer available
    Dim. 48 x 126 cm
    Estimate: € 5à / 80
  • #787

    Een lot van negen losse etsen, waaronder Jaak Gorus, Jef van Grieken en Renaat Veris.

    Un lot de neuf eaux-fortes, dont les oeuvres de Jaak Gorus, Jef van Grieken et Renaar Veris.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 100
  • #670
    David Teniers

    Serie van vier gravures door Jacques Philippe Le Bas naar David Teniers. In XIXde eeuwse lijsten (kleine letsels). “1ère Fête Flamande. A Madame la Marquise de Pompadour”. “IIe Fête Flamande. Dédié à Monsieur le Comte de Choiseul...”. “3e Fête Flamande”. “4e Fête Flamande”. Teksten van C. Moraine.

    Une série de quatre gravures par Jacques Philippe Le Bas d’après David Teniers. Avec encadrements du XIXième siècle (petits dégâts). “1ère Fête Flamande. A Madame la Marquise de Pompadour”. “IIe Fête Flamande. Dédié à Monsieur le Comte de Choiseul...”. “3ième Fête Flamande”. “4ième Fête Flamande”. Textes de C. Moraine.
    No longer available
    Dim. 57 x 75 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #675
    Lucas Vorsterman

    “De aanbidding van de Koningen” . Ets naar een werk van Rubens met een plaat van Lucas Vorsterman.

    “L’adoration des Mages”. Une eau-forte d’après l’oeuvre de Rubens et avec une gravure de Lucas Vorsterman.
    No longer available
    Dim. 58 x 43,8 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #418
    Colen

    Vier kleine etsen. Allen gesigneerd en genummerd op 200 exemplaren.

    Quatre petites eaux-fortes. Toutes signées et numérotées sur 200 exemplaires.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 45
  • #705

    John Burnet naar David Wilkie, 1821. “The Rabbit on the Wall” en “The Letter of Introduction”. Twee gravures in oorspronkelijke lijst.

    John Burnet d’après David Wilkie, 1821. “The Rabbit on the Wall” et “The Letter of Introduction”. Deux gravures dans leurs encadrements d’origine.
    No longer available
    Dim. 47 x 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #219
    Appel

    Een lithografie. Gesigneerd, gedateerd ‘82 en genummerd op 90 buiten de plaat.

    Une lithographie. Signée, datée ‘82 et numérotée sur 90 hors planche.
    No longer available
    Dim. 48,5 x 64 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #696

    Twee gravures: Nico Ryckemans naar Rubens “De aanbidding der Wijzen” . Paulus Pontius naar Rubens “Pinksteren, Animis illabere Nostris” 1627.

    Deux gravures: Nico Ryckemans d’après Rubens “L’Adoration des Mages” . Paulus Pontius d’après Rubens “Pinksteren, Animis illabere Nostris” 1627.
    No longer available
    Dim. 59 x 45 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #229
    Panamarenko

    “Panamarenko , Pastille” . Een litho van een ontwerp voor een affiche van een tentoonstelling te Antwerpen. Achteraan met stempel, gesigneerd en genummerd op 150 exemplaren vooraan.

    “Panamarenko, Pastille”. Une lithographie d’un croquis d’une affiche d’exposition à Anvers. Avec cachet au dos, signée et numérotée sur 150 exemplaires.
    No longer available
    Dim. 46 x 59 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #599

    “Quodcunque Ligaveris Super Terram...”. Jean Pesne naar Nicolas Poussin. Een gravure in twee delen, enkele vochtvlekken.

    “Quodcunque Ligaveris Super Terram...”. Jean Pesne d’après Nicolas Poussin. Une gravure en deux parties, quelques taches d’humidité.
    No longer available
    Dim. 58 x 86 cm
    Estimate: € 80 / 100

Other lots in this auction

  • #402
    Julien Severin

    Een Ex Libris met een haas en twee kleine etsjes met winterse zichten. Allen gesigneerd buiten de plaat.

    Un Ex Libris avec un lièvre et deux petites gravures avec des paysages hivernaux. Tous signés hors planche.
    No longer available
    Dim. 10 x 7,5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #370

    Vier verschillende halssnoeren van ivoor en twee verschillende armbanden.

    Quatre colliers différents en ivoire et deux bracelets différents.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #307

    Een sierkomfoor van meerkleurig en verguld Parijs’ porselein in de vorm van een Bacchus op geit. Onderaan gemerkt. Kleine restauratie aan het oortje van de kruik en aan de top van de rocaille links.

    Un réchaud décoratif en porcelaine parisienne polychrome représentant un Bacchus et chèvre. Marque à la base. Petite restauration à la petite anse et à la rocaille à gauche.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #258

    Een schouwpendule van bruingepatineerd zamak, wit marmer en verguld koper. Bovenaan getooid met een Bijbelse scène. Een armpje manco.

    Une pendule de cheminée en régule patinée, marbre blanc et cuivre. Décoration scène biblique. Il manque un bras a l’une des figures.
    No longer available
    Dim. h: 41 cm
    Estimate: € 300 / 400
  • #778
    Dinky Toys

    Twee schaalmodellen: - “Camion Nestlé”. Met losse melkkitten, waarvan vier manco. In originele doos. - “Fire engine”. No. 955 (555). In originele doos.

    Deux miniatures: - “Camion Nestlé”. Avec des brocs à lait, mais quatre manquent. dans sa boite originale. - “Fire engine”. N° 955 (555). dans sa boite originale.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #783
    Marc Sleen

    Tien albums van Nero. Jaren zestig.

    Dix albums de Nero. Années soixante.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #4
    Edgard Farasyn
    Period: 1858-1938

    “Heidezicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    “Vue sur la lande”. Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 14 x 23 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #469
    Gerard Gaudaen

    “Pallieter en Maneken”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat.

    “Pallieter et maneken”. Une eau-forte. Signée hors planche.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 25
  • #743

    “Kandinsky”. Ulrike Becks-Malorny. Ed. Taschen, 1999. Met een lithografie.

    “Kandinsky”. Ulrike Becks-Malorny. Ed. Taschen 1999. Avec lithographie.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #681

    Een serie van zes borden van veelkleurig porselein met een famille rose decor van pioenen. China, tijdperk Qinglong.

    Suite de six assiettes en porcelaine polychrome à décor famille rose de pivoines. Chine, époque Qinglong.
    No longer available
    Dim. Ø 23 cm
    Estimate: € 900 / 1200
  • #639
    Hilde Hendrickx

    “Vrouwelijk naakt”. Potlood op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘89.

    “Nu féminin”. Crayon sur papier. Signé et daté ‘89.
    No longer available
    Dim. 29 x 19 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #457

    Drie albums van Bolleke en de Lustige Kapoentjes, Jerry Spring. “El Zopilote”. Dupuis 1964, eerste uitgave. Corentin bij de roodhuiden.

    Trois albums de Bolleke et des Lustige Kapoentjes, Jerry Spring par Jiljé. “El Zopilote”. Dupuis 1964, première édition. Corentin bij de Roodhuiden.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 24
View all auction items ›

Veiling van 24 & 25 oktober 2017

De veiling is volledig: 845 loten. De catalogus is beschikbaar in .xls en .pdf op de downloads pagina.

24 October 2017 19:00
25 October 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 October 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More