Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Twee kaarten in lijst:- “A.D. 1828. End of the General Peace”. Een kaart van Sidy. Hall Bury Strt. Bloomsby uit 1830.- “Turcici Imperii Descriptio”. Een reproductie van een kaart van Abraham Ortelius.
Sidy. Hall Bury Strt. Bloomsby

Twee kaarten in lijst: - “A.D. 1828. End of the General Peace”. Een kaart van Sidy. Hall Bury Strt. Bloomsby uit 1830. - “Turcici Imperii Descriptio”. Een reproductie van een kaart van Abraham Ortelius.

Deux cartes encadrés: - “A.D. 1828. End of the General Peace”. Une carte de Sidy. Hall Bury Strt. Bloomsby, 1830. - “Turcici Imperii Descriptio”. Une reproduction d’une carte d’Abraham Ortelius.
Dim. 35 x 52 cm & 41 x 51 cm
SKU: 1212170799.
Category: Grafiek.
Auction day: 13 December 2017 19:00
Catalogue #799
Estimate: € 60 / 100
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #284
    Alfred Van Neste
    Period: 1874-1969

    ‘Brugge’. Kleurenets. Gesigneerd.

    "Bruges". Une eau-forte en couleurs. Signée.
    No longer available
    Dim. 53 x 65 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #489
    Bernard Charoy
    Period: °1931

    “Portret van een jongedame”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 128/150 buiten de plaat.

    "Portrait d'une jeune femme". Une lithographie. Signée et numérotée 128/150 hors planche.
    No longer available
    Dim. 49 x 39 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #342
    Juliaan Severin

    “Zicht op de markt te DIest”. Een ingekleurde ets. Gesigneerd en genummerd 54/150.

    "Vue sur le marché à Diest". Une eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 54/150.
    No longer available
    Dim. 49 x 38,5 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #351

    Kleine bolle vaas van geslepen kristal, rood gekleurd in de massa. Kleine schilfer aan de bovenrand.

    Petit vase sphérique en cristal taillé coloré rouge dans la masse. Eclats minusculules au bord supérieur.
    No longer available
    Dim. Ø 14 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #502
    Bernard Charoy
    Period: °1931

    “Nicole”. Een lithografie. Artiestenproef op 25 exemplaren. Gesigneerd buiten de plaat.

    "Nicole". Une lithographie. Epreuve d'artiste sur 25 exemplaires. Signée hors planche.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #62

    “Kiekeboe - Eindelijk grappig”. Een ingekaderde affiche voor een komedie-avond te Turnhout naar aanleiding van het dertigjarig bestaan van Kiekeboe in 2007.

    "Kiekeboe - Eindelijk grappig". Une affiche encadrée en honneur d'une soirée comédie à Turnhout à l'occasion de l'anniversaire trentenaire de Kiekeboe en 2007.
    No longer available
    Dim. 56 x 38 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #92
    John Ingram

    “Le berger content”. Een gravure naar een werk van Teniers.

    "Le berger content". Une gravure d'après une oeuvre de Teniers.
    No longer available
    Dim. 40 x 27,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #789

    “Brugge”. Een kleurenets. Gesigneerd, met droogstempel gemerkt en genummerd 84/100 buiten de plaat. In de plaat: C. 1917.

    “Bruges”. Une eau-forte en couleurs. Signée, avec cachet et numérotée 84/100 hors planche. Dans la planche: C. 1917.
    No longer available
    Dim. 38 x 31 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #362

    “Colin Maillard”. Een oude lithografie naar een werk van Arturo Rietti. Uitgegeven te Londen in 1897.

    "Colin Maillard". Une ancienne lithographie d'après l'oeuvre d’Arturo Rietti. Editée à Londres, 1897.
    No longer available
    Dim. 65 x 84 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #479
    Pol Mara
    Period: 1920-1998

    “La tatouée”. Een lithografie op zijde. Gesigneerd en gedateerd ‘86 binnen de plaat.

    "La tatouée". Une lithographie sur soie. Signée et datée 86 dans la planche.
    No longer available
    Dim. 52 x 34 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #482
    Bernard Charoy
    Period: °1931

    “Portret van een jonge vrouw”. Een lithografie. Artiestenproef, gesigneerd en genummerd 13/25 buiten de plaat.

    "Portrait d'une jeune femme". Une lithographie. Epreuve d'artiste, signée et numérotée 13/25 hors planche.
    No longer available
    Dim. 60 x 46 cm
    Estimate: € 100 / 120

Other lots in this auction

  • #760

    Een eironde lantaarn van geslepen glas.

    Lanterne ovoïde en verre taillé.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #119
    Frans Slager
    Period: 1876-1953

    “Plattelandszicht met sloot”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Vue sur la campagne". Huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 47 x 37 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #580

    “Portrait de Madame la Comtesse de Barry”. Een beeld van steengoed met een bruingepatineerde koperen buitenlaag.

    “Portrait de Madame la Comtesse de Barry”. Sculpture en grès à patine cuivre.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #447

    Een lot blauw en wit Chinees porselein, bestaande uit twee paar theekopjes, grote (Ø 9 cm) en kleine, onderaan gemerkt. Evenals twee verschillende ronde zalfdoosjes., onderaan gemerkt Tijdperk Kangxi en afkomstig van de Hatcher Collection (Christie’s 1984).

    Un lot d'objets en porcelaine chinoise, comprenant une paire de tasses à thé avec marques sous la bases. Egalement deux boites à onguent, marque dessous la base. Epoque Kangxi, partie de la Collection Hatcher. (Christie's 1984).
    No longer available
    Estimate: € 200a / 250
  • #451

    Een achthoekige flesvaas en een vierkant vaasje van van meerkleurig Delfts aardewerk. Onderaan gemerkt. XIXe eeuw.

    Un vase bouteille octogonal et un vase carré en faïence de Delft bleue. Marque sous la base. XIXième siècle.
    No longer available
    Dim. h: 29 & 9 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #494
    Nissan Engel

    ‘Het schaakspel’. Kleurenets, nr 110 van 150. Genummerd en gesigneerd buiten de plaat.

    "Jeu d'échecs". Une eau-forte en couleurs, n° 110 de 150. Numérotée et signée hors planche.
    No longer available
    Dim. H: 43,5 cm x 34 cm
    Estimate: € 55 / 65
  • #296

    Een fraaie eendeursvitrine van gefineerd hout met sobere ingelegde versieringen van fruithout. Omstreeks 1900.

    Une vitrine avec une porte en bois de placage et incrustations de bois fruitier. +- 1900.
    No longer available
    Dim. H: 151 cm, B: 59 cm
    Estimate: € 140 / 160
  • #357

    Een designvaas en een karaf met verzilverde montuur, resp. roze en blauw gekleurd in de massa. De eerste gemerkt van Val St. Lambert.

    Un vase design et une carafe avec une monture en argent, rose et bleu dans la masse. Le vase est signé Val St. Lambert.
    No longer available
    Dim. h: 14 & 41 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #457

    Een houten doos voor een fles.

    Une boite en bois pour une bouteille.
    No longer available
    Dim. h: 42 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #246

    Een verlengbare tafel van gebeeldhouwd eikenhout met vier balusterpoten in verbinding.

    Table à allonges en chêne sculpté sur quatre pieds balustres à entretoise.
    No longer available
    Dim. 160 (300 verlengd) x 100 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #652
    Yves Rhayé

    “Compositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Composition”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 129 x 129 cm
    Estimate: € 500 / 600
  • #575
    Märklin; Trix

    Een lot van zes wagons, spoortype HO. Modellen 4210, 4211 & 4214 (Märklin) en 43397 (2X) en 3390 (Trix). Allen in originele doos.

    Un lot de six wagons, rails de type HO. Modèles 4210, 4211 et 4214 (Märklin), deux fois 43397, 3390 (Trix). Dans leur emballage d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
View all auction items ›

Veiling van 12 & 13 december 2017

De veiling is volledig - 820 loten. .pdf en .xls zijn verkrijgbaar op de downloads pagina.

12 December 2017 19:00
13 December 2017 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 13 December 2017 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More