#385Een handgeknoopt Turks wollen tapijt.
#340Twee kleine handgeknoopte wollen karpetten.
#589Indo-KeshanEen handgeknoopt wollen tapijt.
#345Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
#335Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#639Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#594Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet. Kleine slijtage.
#630Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#595Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
#295Een Oosters handgeknoopt wollen tapijt.
#564Een antiek handgeknoopt Perzisch tapijt. Slijtage.
#598WissEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#732Een paar handgeknoopte Oosterse wollen karpetten.
#395“Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#616KazakEen handgeknoopt Afghaans tapijt van wol.
#355Een handgeknoopt Oosters wollen karpet.
#350Een handgeknoopt Perzisch tapijt.
#305Een handgeknoopt Oosters karpetje van wol en katoen.
#7Een paar beeldjes van meerkleurig porselein. Genummerd.
#606SabzavaarEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#285HerizEen handgeknoopt Perzisch tapijt van wol en katoen.
Un tapis persan fait main en coton et laine.No longer availableDim. 317 x 240 cmEstimate: € 200 / 220
#551Een polychrome okimono van gebeeldhouwd ivoor van een Guanyin op een paard. Japans werk, begin XXste eeuw. Onderaan gemerkt. Hoofdje ontbreekt.
Un okimono en ivoire sculpté, représentant un Guanyin sur un cheval. Travail japonais, début XXième siècle. Marque sous la base. La tête est manquante.No longer availableDim. H. 6,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#380Een sobere kapstok met vier Delftse tegels.
#740Een grote kleurloze glazen vaas.
Un grand vase en verre incolore.No longer availableDim. H. 68 cmEstimate: € 60 / 80 -
#25Een brillenetui van geäjoureerd zilver in barokke stijl. Duitsland, 800‰.
#251Twee geëmailleerde koperen doosjes met romantische voorstellingen. Weens werk, XIXde eeuw. Het eerste met romantische scènes en landschappen langs buiten en langs binnen. Montuur van zilver met Belgische keuren (kleine beschadiging onderaan). Het tweede (L. 8,5 cm) zwaar beschadigd.
Deux boites en cuivre et émail avec des représentations romantiques. Vienne, XIXième siècle. L’une présentant des scènes romantiques et des paysages à l’intérieur comme à l’extérieur. Monture en argent aux poinçons belges (petit dégât à la base). La seconde (L. 8,5 cm) très abîmée.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#189Jaak Van den SeylberghPeriod: 1884-1960“Hoeve”. Pastel. Gesigneerd. Vochtvlekken.
"Ferme". Pastel. Signée. Quelques taches d'humidité.No longer availableDim. 52 x 50 cmEstimate: € 300 / 400 -
#424Twee kopjes en twee schoteltjes van Canton porselein (één schoteltje gelijmd), evenals een dito bord (Ø 25 cm). Chinees werk, XIXde eeuw.
Deux tasses et deux coupelles en porcelaine canton ( une coupelle à été collée), une assiette diamètre 25 cm. Oeuvre chinoise, XIXième siècle.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#245Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct. en robijnen met en gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,80 ct et de rubis ayant un poids total de ± 0,70 ct.No longer availableDim. 6,66 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#610Een ronde mahoniehouten tafel.
Une table ronde en acajou.No longer availableDim. Ø: 109 cmEstimate: € 120 / 200