#246Een grote goudkleurige Boeddha spaarpot/offerblok in gegoten composiet.
#18HerendEen kleine pot van porselein met een veelkleurig decor van vogels in struiken. Onderaan gemerkt.
#81Een lot van 2 stuks verguld bronzen meubelbeslag.
A lot of 2 pieces of gilded bronze furniture fittings.No longer availableOnline onlyDim. l 38 cmEstimate: € 10 / 20 -
#293Een antiek koperen kruithoorn met gegraveerd detail.
No longer availableOnline onlyDim. 28 cmEstimate: € 30 / 60 -
#58Een set van 2 bronzen engeltjes, onderdeel van vermoedelijk een luchter.
#128Een oud Afrikaanse houten doos met draaideksel.
#207Een lot van 4 porseleinen melkkannetjes.
#286WedgewoodEen lot van 12 borden gemerkt ‘Stratford’, Wedgewood.
No longer availableOnline onlyDim. Ø 23 cmEstimate: € 10 / 20 -
#239Een marmeren zuil, op meerdere plaatsen gerestaureerd. In 2 delen.
#251Een balustervaas van Chinees porselein met Cantondecor.
A baluster vase of Chinese porcelain with Canton decor.No longer availableOnline onlyDim. h 62 cmEstimate: € 20 / 30