#127Een vintage spaarpotje voorstellend een Afrikaans kindje op een banaan.
#131Een antiek, geaderd zwart marmeren inkstel met 2 potjes.
An antique, veined black marble inkwell with 2 pots.No longer availableOnline onlyDim. 10 x 33 x 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#146“Rama en olifant”. Een lot van 2 Thaise beeldje in brons met vergulde details.
"Rama and Elephant". A lot of 2 Thai bronze statues with gilded details.No longer availableOnline onlyDim. 28 & 10 cmEstimate: € 40 / 60 -
#287GULDSM.AKT.BOLEen verzilverde samovar, onderaan gemerkt.
No longer availableOnline onlyDim. 42 cmEstimate: € 40 / 60 -
#284Een vintage design vaasje in glaspasta. Klein barstje in bovenrand.
No longer availableOnline onlyDim. 27,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#37Een meerkleurig glazen mandjes vaas in stretch art.
#182Een replica van een Romaans hoofd. Afkomstig van het Atelier D’Louvre in Parijs. Barst op het voorhoofd.
A replica of a Romanesque head. Originating from the Atelier D’Louvre in Paris. Crack on the forehead.No longer availableOnline onlyDim. h 26 cmEstimate: € 60 / 80 -
#263Een houten muurconsole, samengesteld werk.
#18HerendEen kleine pot van porselein met een veelkleurig decor van vogels in struiken. Onderaan gemerkt.
#209Een paar gesculpteerd Afrikaanse, zwart gelakt, houten bustes.
#171Een Italiaans aardewerken kandelaar met drie lichtpunten. Versierd met rozen.
An Italian earthenware candle holder with three light points. Decorated with roses.No longer availableOnline onlyDim. h 12,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
A sculpted crystal glass vase with geometric patterns. Flake and crack at the bottom.No longer availableOnline onlyDim. 41 x Ø 17,5 cmEstimate: € 40 / 60