#192Een grote vaas in Vlaams aardewerk met bloemen in het decor. Meerdere beschadigingen.
#18HerendEen kleine pot van porselein met een veelkleurig decor van vogels in struiken. Onderaan gemerkt.
#286WedgewoodEen lot van 12 borden gemerkt ‘Stratford’, Wedgewood.
No longer availableOnline onlyDim. Ø 23 cmEstimate: € 10 / 20 -
#82Een paar pastorale beelden van kunsthars. Gemerkt AB. Italiaans werk.
A pair of pastoral images in synthetic resin. Marked AB. Italian work.No longer availableOnline onlyDim. H. 46 cmEstimate: € 25 / 40 -
#16Een roodpaarse art deco vaas met vergulde fries met personages in reliëf..
A red purplish art deco vase with a gilt band and relief scene.No longer availableOnline onlyDim. H. 24 x Ø12cmEstimate: € 15 / 30 -
#126Een houten gesculpteerde, Thaise zittende Boeddha.
#25Een bloemvormige gesculpteerd zilveren broche.
A flower-shaped sculpted silver brooch.No longer availableOnline onlyDim. 7,5 cmEstimate: € 40 / 60 -
#229“La Danse”. Een bruin gepatineerd zamak beeldje.
"The Dance". A brown patinated zamak statue.No longer availableOnline onlyDim. 41 cmEstimate: € 40 / 60 -
#64Een set van twee Afrikaanse beelden in tropisch hout. Voorstellend een man en een vrouw.
A set of two African sculptures in tropical wood. Depicting a man and a woman.No longer availableOnline onlyDim. h 51 cmEstimate: € 30 / 40