#147“Padmasambhava”. Een verguld bronzen beeldje van een Tibetaanse Boeddha. Staf manco.
"Padmasambhava". A gilded bronze statue of a Tibetan Buddha. Staff missing.No longer availableOnline onlyDim. 34 cmEstimate: € 80 / 120 -
#128Een oud Afrikaanse houten doos met draaideksel.
#140Een luchter in koper en kristal met vijf lichtpunten.
A chandelier in copper and crystal with five light points.No longer availableOnline onlyDim. h 66 x Ø 42 cmEstimate: € 30 / 50 -
#214Een glazen stolp met houten voet.
#285Een kleine oude verrekijker met lederen etui. Begin XXste eeuw. Gebruikssporen.
No longer availableOnline onlyEstimate: € 40 / 60 -
#3Een set van 2 Delftse molenvazen.
#241Een set van 2 Chinese vazen met houten sokkeltjes.
#129Een kleine schouwpendule in houten kast.
A small mantel clock in a wooden case.No longer availableOnline onlyDim. 26,5 x 19 x 11 cmEstimate: € 20 / 40 -
#138Een onderlegger houder met lederen bekleding en 10 onderleggers.
#150Een uit kunststof vervaardigd vintage beeldje van een kleine adelaar.
A vintage resin sculpted figurine of a small eagle.No longer availableOnline onlyDim. 21,5 cmEstimate: € 40 / 60