#116Een groen porseleinen mandje met bloemendecor.
#2Een religieus kadertje met een geschilderd miniatuurtje omringd door bomen en dieren. 19e eeuws huisvlijt.
A religious frame with a painted miniature surrounded by trees and animals. 19th-century handicraft.No longer availableOnline onlyDim. 25 x 28.5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#177Een balustervaas van meerkleurig Canton porselein.
#173Een lot van 3 Blanc de Chine beeldjes. Enkele schilfers en vingertjes manco.
#167Een lot van 2 kunststoffen bustes van een jongen en meisje met hoofddeksel.
A lot of 2 plastic busts of a boy and girl with headgear.No longer availableOnline onlyDim. 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#161Een koperen beslagen kan met enkele deuken.
#107Een lot varia internationale luciferdoosjes.
#150Een uit kunststof vervaardigd vintage beeldje van een kleine adelaar.
#80Een gemberpot in Chinees porselein met gelukstekens op een florale achtergrond.
A ginger jar in Chinese porcelain adorned with lucky symbols on a floral background.No longer availableOnline onlyDim. h 30 x Ø 21 cmEstimate: € 30 / 50 -
#274ØEen schotel van blauw en wit aardewerk versierd met een bloementuil. Gemerkt onderaan: Oud Delft, Nijmegen.
No longer availableOnline onlyDim. Ø 36 cmEstimate: € 20 / 40 -
#70Een inktstel met beeldje van een kwajongen in zamak, één inktpot heeft zijn originele deksel en glazen inktpotje niet meer.
An inkwell with a figurine of a mischief-maker in zamak, one inkwell is missing its original lid and glass ink pot.No longer availableOnline onlyDim. h 21 cmEstimate: € 20 / 30