#56Een gipsen beeld van een jonge dame, ca 1950, in het midden hersteld.
#3Een set van 2 Delftse molenvazen.
#79BergenEen lot van twee stuks art-deco keramiek gemerkt Bergen bestaande uit een vaasje en een schenkkannetje.
A lot of two pieces of Art Deco ceramics marked Bergen consisting of a vase and a small jug.No longer availableOnline onlyDim. h 22 cmEstimate: € 30 / 50 -
#258Een Delfts aardewerken dekselvaas met Chinees decor. Aan de hals alsook aan het deksel beschadigd/gerestaureerd.
#272Een ronde coupe met hoge rand van veelkleurig Japans porselein versierd met diverse voorstellingen in uitsparingen. Oude restauraties en beschadigingen. Gemerkt Kutani.
No longer availableOnline onlyDim. Ø 18 cmEstimate: € 20 / 40 -
#46Een brons gegoten beeldje van een windhond.
A bronze cast statue of a greyhound.No longer availableOnline onlyDim. 10 cmEstimate: € 40 / 60 -
#15Een zamakken eekhoorn op arduinen sokkel.
#280Een paar replica middeleeuwse pantserhandschoenen als wanddeco.
No longer availableOnline onlyDim. 39 cmEstimate: € 15 / 30 -
#105Een stel art-deco fotohouders in marmer en glas.
A pair of art deco photo holders in marble and glass.No longer availableOnline onlyDim. h 26 x 26 x 6 cmEstimate: € 20 / 30 -
#75Een Imari bord met gelobde rand.
An Imari plate with scalloped edge.No longer availableOnline onlyDim. Ø 31 cmEstimate: € 20 / 30