Other lots in this auction
-
#41Een poppenkoetsje van gepolychromeerd hout en metaal.
Une calèche à poupées en bois polychrome et métal.No longer availableDim. 30 x 45 cmEstimate: € 60 / 100 -
#466Een Perzisch handgeknoopt wollen tapijt.
Un tapis de Perse en laine noué main.No longer availableDim. 135 x 105 cmEstimate: € 30 / 50 -
#688Beeld van een man. Gebeeldhouwd hout. Baule, Ivoorkust.
Une statue d’un homme en bois sculpté. Baule, Côte d’Ivoire.No longer availableDim. cmEstimate: € 40 / 50 -
#593Een grote fishtank van Chinees porselein met een blauw op wit decor van Fo-honden.
Un grand aquarium en porcelaine de Chine, décor bleu sur blanc de chiens Fô.No longer availableDim. h: 54 cm Ø: 57 cmEstimate: € 420 / 480 -
#153Een pique-fleurs van vieux Paris in de vorm van een Chinese man met een waaier. Omstreeks 1880. (Periode Jacob Petit).
Un pique-fleurs vieux Paris représentant un homme chinois et éventail. +- 1880. (Période Jacob Petit).No longer availableDim. H: 32 cmEstimate: € 160 / 180 -
#586Een grote kussenkast van gefineerd hout, versierd met gebeeldhouwde Corinthische kapitelen en op bolpoten. XVIIIe eeuw.
Une grande armoire à coussins en bois de placage, décorée de chapiteaux et au pieds en boule.No longer availableDim. 226 x 211 x 86 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#155Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct.
Une chaîne en or blanc 18 ct avec pendentif serti de brillants ayant un poids total de ± 1,50 ct.No longer availableDim. 17,65 gEstimate: € 1800 / 1900 -
#315Twee 18 karaats geel gouden met versiering bewerkte ringen.
Deux bagues en or jaune 18 ct aux différentes décorations.No longer availableDim. 3,86 gEstimate: € 100 / 150 -
#562“Walsende vrouwen.” Gemengde techniek. Draagt handtekening: “ Israêls”.
”Femmes qui dansent la valse”. Techniques mixtes. Porte une signature: ‘Israels’.No longer availableDim. 28 x 19,5 cmEstimate: € 220 / 240 -
#377Een lot messing en brons, bestaande uit kandelaars, kopjes, enz.
Un lot de bronze et laiton, comprenant des candélabres, tasses, etc...No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#613Een eikenhouten hoekkast met een gemoulureerde deur.
Encoignure en chêne à une porte moulurée.No longer availableDim. h: 200 cmEstimate: € 80 / 100 -
#571Vruchtbaarheidsbeeld. Moeder met zuigeling. Baulé, Ivoorkust. Oude herstelling aan de armen.
Statue de fertilité représentant une mère et son nourrisson. Baulé, Côte d’Ivoire. Ancienne réparation aux bras.No longer availableDim. H. 48 cmEstimate: € 200 / 300


