#456
#746
Een handgeknoopte wollen Kelim.
#716Tabriz
Een handgeknoopt wollen karpet.
#293
#736
Een paar handgeknoopte Oosterse karpetten van wol.
#706
#316Comag Carpet Industries
“Middeleeuws Brussel”. Een recent wandtapijt.
#756
Een lot van negen kleine handgeknoopte wollen tapijtjes en lopertjes.
#366
Een lot van drie tapisserieën naar oude voorbeelden.
#1112
Petit lustre en cuivre à coupe centrale et trois bras de lumière aux abat-jour en verre en forme de roses. Tige décorée de petites roses en porcelaine.No longer availableEstimate: € 40 / 50
#1060
#869
Cache-pot carré art nouveau en faïence polychrome décoré de dragons. Petit dégât à la base.No longer availableDim. H. 29 cmEstimate: € 50 / 80 -
#406
Een sokkeltje van tropisch hout met een grijs marmeren blaadje
#909
“Hofscène”. Tekening op zijde. Mogul.
#118
Driedelig klokstel van koper in eclectische stijl. Gemerkt AMS.
#131Concho Primo
Een Italiaanse accordeon.
Accordéon italien.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#7Auguste Moreau
#175
Een gedrukt miniatuur in een massief gouden omlijsting. Gemerkt 900‰ (21 ct). In rood lederen houdertje.
Miniature imprimée dans un encadrement en or jaune au poinçon de 900‰ (21 ct). Dans un étui en cuir rouge.No longer availableDim. Bruto: 17,91 gEstimate: € 400 / 600 -
#330
Twee verschillende slavenarmbanden van ivoor.
Deux différents bracelets d’esclave en ivoire.No longer availableDim. 94,15 gEstimate: € 80 / 150 -
#450Lima
Quatorze bracelets multicolores faits main. Artesania Mujer Matsigenka.No longer availableEstimate: € 80 / 150 -
#707
#624
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Porte une signature : Redes (?) .No longer availableDim. 79 x 58 cmEstimate: € 200 / 300