Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Zittend naakt met hoed en spiegel. Bronzen beeldje.
Zittend naakt met hoed en spiegel. Bronzen beeldje.
Zittend naakt met hoed en spiegel. Bronzen beeldje.
Zittend naakt met hoed en spiegel. Bronzen beeldje.
Zittend naakt met hoed en spiegel. Bronzen beeldje.

Zittend naakt met hoed en spiegel. Bronzen beeldje.

Nu assis avec un chapeau et un miroir. Statue en bronze.
Dim. 18 cm
SKU: 1711200111.
Auction day: 17 November 2020 19:00
Catalogue #111
Estimate: € 80 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #244
    Grégoor Van Puyenbroeck

    “Schuur in een landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Grange dans un paysage . Huile sur toile. Signé.
    No longer available
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #314
    Martinus Leonardus Middelhoek
    Period: 1898-1986

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1975.

    Nature morte aux fleurs . Huile sur toile. Signée et datée 1975.
    No longer available
    Dim. 50 x 70 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #41

    Een lot van vier verschillende koffiepotten.

    Un grand nombre de quatre cafetières différentes.
    No longer available
    Dim. h: 27 - 29 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #323

    Een aardewerken vaas, versierd met geometrische motieven.

    Un vase en faïence, décoré de motifs géométriques.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #310

    Een paar 18 karaats wit en geel gouden oorbellen bezet met twee briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,74 ct.

    Une paire de boucles d'oreilles en or blanc et jaune 18 carats serties de deux brillants d'un poids combiné de + - 0,74 ct.
    No longer available
    Dim. 9,84 g
    Estimate: € 800 / 900
  • #61

    Een witmetalen bestek voor twaalf personen.

    Un ensemble de couverts en métal blanc pour douze personnes.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #108

    Een groot houten dierenmasker. Afrikaans werk.

    Un grand masque animalier en bois. Travail africain.
    No longer available
    Dim. H. 50 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #97
    Val Saint Lambert
    Period: 1827 - 1875

    Vaas van geslepen kristal van geslepen kristal, deels blauw gekleurd in de massa (gemerkt en met label). We voegen een kleine blauwe kristallen pique-fleurs toe (zonder merken).

    Vase en cristal taillé de cristal taillé, partiellement coloré en bleu dans la masse (marqué et avec étiquette). On ajoute un petit pique-fleurs cristal bleu (sans marques).
    No longer available
    Dim. h: 25 en 10 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #256

    Een ronde tafel met centrale vierpoot. Intarsia van diverse houtsoorten. Het blad ingelegd met stermotieven van ebbenhout en been. Ø 115 cm

    Une table ronde à quatre pieds centraux. Intarsia de différents types de bois. Le plateau incrusté de motifs étoiles d'ébène et d'os. Ø 115 cm
    No longer available
    Dim. h: 76 cm Ø 115 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #303

    Vijf Guan Yins van monochroom wit Chinees porselein. Eén gerestaureerd aan een hand.

    Cinq Guan Yins en porcelaine chinoise blanche monochrome. Un restauré à une main.
    No longer available
    Dim. h: 27 - 37 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #231

    Een Guan Yin van blauw en wit porselein. Vingers linkerhand beschadigd.

    Un Guan Yin de porcelaine bleue et blanche. Doigts de la main gauche endommagés.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 130 / 150
  • #148
    Period: 1827 - 1875

    Een paar art deco boekensteunen van marmer, versierd met reigers van zamak.

    Une paire de serre-livres Art Déco en marbre décorés de hérons zamac.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling 17 November 2020

400 loten antiek, gevolgd door een 2de dag wijn. Deze veiling gebeurt zonder tentoonstelling en zonder publiek. Enkel te volgen via onze website.

17 November 2020 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 17 November 2020 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More