Lots
Showing 50101–50150 of 108442 results
#244Period: °1939“Lezende dame”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
#153“Natuurstilleven met koperen keteltje”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
#263Period: 1890-1964“Stilleven met bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#87“Stilleven”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
#240“Moeras bij valavond.” Olieverf op doek.
#292Period: 1899 - 1976“Landschap met huizen”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#81“Zicht op een kanaal”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1914.
#232“Heidelandschap” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#74“Parkzicht”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat en genummerd 26/75 buiten de plaat.
#226“Bedoeïenenmeisje”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
#299Period: 1884-1960“Heidelandschap”. Pastel op papier. Gesigneerd.
#221“Steenbakkerijen te Boom”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#215“La Campine Dorée.” Gouache op papier. Onleesbaar gesigneerd. Gedateerd 1962.
#207“Grazende koe in een landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd 10-’80.
#119Twee reproducties van vrouwenportretten.
Deux reproductions de portraits de femmes.No longer availableDim. 80 x 57 & 57 x 43 cmEstimate: € 40 / 50 -
#144“Berglandschap”. Olieverf op doek.
Paysage de montagne. Huile sur toile.No longer availableDim. 68 x 106 cmEstimate: € 100 / 120 -
Une reproduction d’une vue du XVIIe siècle de la rade anversoise par Vrients.No longer availableDim. 32 x 119 cm (met kader)Estimate: € 25 / 35 -
#64Een lente- en een herfstlandschap. Olieverf op karton. Gesigneerd.
#57“Stilleven met fruit en kruik”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#50“Costume della misericordia di Firenze”. Een ingekleurde gravure. 1830.
#44Vier reproducties van schetsen van ‘Bourgondiërs” .
#39“Madonna met kind”. Olieverf op paneel. Vroeg XIXe eeuw.
”Portrait d’un civil du XVIIème siècle”. Huile sur toile.No longer availableDim. 17 x 14 cmEstimate: € 80 / 120 -
#183“Bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 80 / 120 -
#187“Viskraam te Oostende”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Marché aux poissons à Ostende”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 110 cmEstimate: € 200 / 240 -
#91“Hooiwagen aan de schuur”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1920(?). Kleine scheur links boven.
“Chariot à foin devant la grange”. Huile su toile. Signée et datée 1920 (?). Petit dégât vers le haut à gauche.No longer availableDim. 59 x 88 cmEstimate: € 40 / 60 -
#170Een eikenhouten spiegel in Mechelse renaissancestijl.
#23“Gevels”. Een kleurenets. Gesigneerd en genummerd 170/350 buiten de plaat.
“Façades”. Une eau-forte en couleurs. Signée et numérotée 170/350 hors planche.No longer availableDim. 59 x 47 cmEstimate: € 30 / 50 -
#274“Zuiders stadje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Met inscriptie achteraan: “Les Toits “Eze” Alpes Maritimes Léo Van Droogenbroeck 1951”.
#180“Imaginair landschap met een Hindoe god die een boom uitrukt en diverse dieren”. Gouache op zijde. XIXde eeuw.
Paysage imaginaire avec une divinité hindoue arrachant un arbre et avec des animaux divers. Gouache sur soie. XIXe siècle.No longer availableDim. 68 x 53 cmEstimate: € 500 / 600 -
#176Een rechthoekige spiegel in mahoniehouten lijst.
#279Een rechthoekige spiegel in houten lijst, versierd met sober inlegwerk.
#192Een spiegel in notenhouten lijst.
#286Een wandspiegeltje van gebeeldhouwd eikenhout versierd met twee zuiltjes.
#12Een eikenhouten spiegel.
Un miroir en chêne.No longer availableDim. 65 x 41 cmEstimate: € 20 / 30 -
#8“Eileen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1992.
#161“Ontmoeting”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
#2“Dame op een bank” & “Groententuin”. Resp. Sanguine en aquarel op papier. Beide gesigneerd.
#155“Kanaal met aken”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1908.
#150“Omwalde Hoeve, binnenkoer”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1913.
“Ferme emmurée, la cour “. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1913.No longer availableDim. 33 x 48 cmEstimate: € 80 / 100 -
#143Period: Haasdonk 1903 - Beveren 1983“Kempische hoeve in de herfst”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Fermette des Landes en automne”. Huile sur paneau. Signée.No longer availableDim. 65 x 90 cmEstimate: € 80 / 120 -
#136“Moderne composities”. Acryl op papier. Zonder signaturen.
Une étude de portrait, crayon sur papier. Signé et daté '82.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 30 / 50 -
#126“Acanthusbladeren”. Twee grisailleschilderingen op papier. Gesigneerd.
#122“Begijnhof”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
#116“Vrouw in een stalletje in een Perzisch straatje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd Delac. Medio XXe eeuw.
#110“Winter 2004”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Hiver 2004”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 54 x 74 cmEstimate: € 50 / 80