Lots
Showing 51451–51500 of 108521 results
-
#611Een Amerikaanse sabel. Omstreeks 1880.
Un sabre américain. Vers 1880.No longer availableDim. l: 103 cmEstimate: € 120 / 180 -
#687Twee antieke houten hoedenvormen.
Deux formes de chapeaux en bois antiques.No longer availableDim. h: 15 & 22 cmEstimate: € 30 / 40 -
#121Een paar bronzen girandoles met zes lichtpunten en versierd met kleurloze kristallen pendeloques.
Une paire de girandoles en bronze a six points lumineux et décoration de pendeloques en cristal incolore.No longer availableDim. H. 63 cmEstimate: € 200 / 220 -
#637Een liggende Thaise Boeddha van verguld hout.
Un Bouddha couché thaïlandais en bois doré.No longer availableDim. l: 70 cmEstimate: € 80 / 120 -
#253“Liggend naakt”. Een met latoenkoper bekleed beeld.
Nu couché . Une statue cuivrée.No longer availableDim. l: 61 cmEstimate: € 90 / 110 -
#257Een driedelig kaststel van geslepen Beiers kristal, bestaande uit een drageoir en twee vazen op voet, versierd met gesatineerde bloemen en vlinders.
Une garniture en trois pièces en cristal de Bavière taillé, composé d'un drageoir et de deux vases sur pied, décorée de fleurs et de papillons satinés.No longer availableDim. h: 37 & 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#258Een paar siervazen van meerkleurig en verguld porselein, versierd met handgeschilderde bloemendecors.
Paire de vases décoratifs en porcelaine multicolore et dorée, décorés de décors floraux peints à la main.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 60 / 100 -
#312“Zittende vrouw in de natuur”. Een bronzen bas-reliëf. Gesigneerd links onderaan.
Femme assise dans la nature . Un bas-relief en bronze. Signé en bas à gauche.No longer availableDim. 24 x 18 cmEstimate: € 60 / 100 -
#313Drie bronzen bas-reliëfs, bestaande uit een beeltenis van Christus, een beeltenis van Maria en een modern reliëf met voorstelling van de voetwassing.
Trois bas-reliefs en bronze, consistant en une image du Christ, une image de Marie et un relief moderne représentant le lavement des pieds.No longer availableDim. 14,5 x 12,5 & 16 x 12 cmEstimate: € 90 / 120 -
#303Een diorama van een scheepsatelier.
Un diorama d'un atelier naval.No longer availableDim. 35 x 53 cmEstimate: € 50 / 80 -
#357Een koperen enkelband als betaalmiddel. Mbole, D.R. Congo.
Un bracelet de cheville en cuivre comme monnaie. Mbole, D.R. Congo.No longer availableDim. Ø: 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#301“Dansende moeder en zoontje”. Een groep van meerkleurig geglazuurd wit terracotta. Onderaan gemerkt. Royal Dux (?).
Mère et fils dansant . Un groupe de terre cuite blanche émaillée multicolore. Marqué en bas. Royal Dux (?).No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 120 / 200 -
#298Een fraai uitgewerkte Jugendstil siervaas met een bij en een vlieg in het decor. Begin XXe eeuw. Klein scheurtje.
Un vase décoratif Jugendstil magnifiquement élaboré avec une abeille et une mouche dans le décor. Début du XXe siècle. Petite déchirure.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 60 / 80 -
#411Een paar karaffen van geslepen kleurloos kristal. Met originele stoppen. XIXe eeuw.
Une paire de carafes en cristal taillé clair. Avec bouchons d'origine. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 100 / 150 -
#97Een driedelig klokstel van meersoortig marmer, bestaande uit een pendule en twee cassolettes. Tijdperk art deco. Met slinger en sleuteltje.
Un ensemble d'horloges en trois parties en marbre multi-types, composé d'une pendule et de deux cassolettes. Epoque Art Déco. Avec pendule et clé.No longer availableDim. h: 24 & 19 cmEstimate: € 60 / 80 -
#368Een lot gesculpteerd Afrikaans ivoor, waarbij twee gesculpteerde stukken slagtand met dieren en een Madonna en twee gesculpteerde wrattenzwijntanden (één gebroken).
Lot d'ivoire africain sculpté, y compris deux morceaux de défense animale sculptés et une madone et deux dents de phacochère sculptées (une cassée).No longer availableDim. l: 27 - 53 cmEstimate: € 60 / 80 -
#263Een slagtand in een koperen montuur in de vorm van plantenranken. Begin XXe eeuw.
Une défense dans une monture en cuivre en forme de vrilles végétales. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 66 cmEstimate: € 100 / 180 -
#297Een vintage reiskoffer.
Une valise vintage.No longer availableDim. b: 70 cmEstimate: € 100 / 150 -
#7Een lot aardewerk, bestaande uit twee schotels en een vaas in Iznikstijl.
Un lot de poterie composé de deux plats et d'un vase de style Iznik.No longer availableDim. Ø: 32 cm h: 25 cmEstimate: € 30 / 40 -
#317Een grote vintage schaal van paars glas. Mogelijk Italiaans. Kleine schilfer aan de basis.
Un grand bol en verre violet vintage. Peut-être italien. Petit éclat à la base.No longer availableDim. b: 66 cmEstimate: € 30 / 40 -
#447“Post-demonisch wezen”. Een beeld van gegoten plaaster en steengoed. Zonder signatuur.
Créature post-démoniaque . Une image de plâtre moulé et de grès. Sans signature.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 120 / 140 -
#8Een achthoekige geribde kalebasvaas van meerkleurig Delfts aardewerk. Onderaan gemerkt.
Un vase calebasse octogonal côtelé en Delft multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 80 / 120 -
#72Een paar schijfkandelaars van geel en rood koper.
Une paire de chandeliers à disque en cuivre jaune et rouge.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 120 / 180 -
#361Een karafje met bolvormige dop en zes borrelglaasjes. Leerdam.
Carafon au bouchon sphérique et six gouttes assorties. Leerdam.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 200 / 240 -
#93Een paar stormlampen van marmer, metaal en glas. Gedragen door ionische zuilen.
Une paire de ^photophores en marbre, métal et verre. Portées par des colonnes ioniques.No longer availableDim. H. 53 cmEstimate: € 100 / 120 -
#308Een lampje in de vorm van een vlinder in glas in lood.
Une lampe en forme de papillon en verre teinté.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 40 / 50 -
#288Een schemerlamp met tinnen lampenvoet en een kap van glas in lood met vlinders en bloemen.
Une lampe de table avec une base en étain et un abat-jour en vitrail avec des papillons et des fleurs.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 80 / 100 -
#293Een paar deels vergulde zamakken cassolettes, versierd met bladeren en bloemen in hoog- en laagreliëf en met meerkleurig porselein. Omstreeks 1900.
Paire de cassolettes en zamak partiellement dorées, décorées de feuilles et de fleurs en haut et bas relief et de porcelaine multicolore. Vers 1900.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 80 / 100 -
#417Een paar dierenfiguurtjes van Chinees porselein.
Une paire de figurines d'animaux en porcelaine chinoise.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 65 / 75 -
#267“Kat als fotograaf”. Een gepolychromeerd bronzen groepje.
Chat en tant que photographe . Un groupe en bronze polychrome..No longer availableDim. h: 7,5 cmEstimate: € 140 / 160 -
#91“Vogeltje”. Een gepolychromeerd Weens bronzen beeldje op arduinen sokkeltje. Recent werk.
Birdie . Une statue en bronze viennois polychrome sur socle en pierre bleue. Travail récent.No longer availableDim. h: 14,5 cmEstimate: € 140 / 160 -
#117Een gepolychromeerde tijger van Weens brons. Recent werk.
Un tigre en bronze polychrome de Vienne. Travail récent.No longer availableDim. l: 15,5 cmEstimate: € 200 / 220 -
#88“Man met arreslee”. Een bronzen groepje naar voorbeeld van Vassili Grachev.
Homme au traîneau . Un groupe de bronze d'après l'exemple de Vassili Grachev.No longer availableDim. l: 22 cmEstimate: € 90 / 110 -
#261Een gepolychromeerd luipaardje van Weens brons op arduinen sokkeltje. Recent werk.
Léopard en bronze polychrome de Vienne sur socle en pierre bleue. Travail récent.No longer availableDim. 7,5 x 12,5 x 7,5 cmEstimate: € 120 / 150 -
#441Een antiek ivoren duivelsballetje op staander.
Une boule de diable en ivoire antique sur un support.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 40 / 60 -
#451“Visser met jongen”. Een gesculpteerde ivoren okimono. Onderaan gesigneerd. Eerste helft XXe eeuw.
Pêcheur avec garçon . Un okimono en ivoire sculpté. Signé en bas. Première moitié du 20e siècle.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 140 / 200 -
#481“Man met kikker in mand”. Een fijngesculpteerde ivoren okimono. Onderaan gesigneerd. Eerste helft XXe eeuw.
Homme à la grenouille dans un panier . Un okimono en ivoire finement sculpté. Signé en bas. Première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 100 / 150 -
#471Een geisha van gesculpteerd en deels gepolychromeerd ivoor. Onderaan gesigneerd.
Une geisha en ivoire sculpté et partiellement polychrome. Signée en bas.No longer availableDim. h: 15,5 cmEstimate: € 120 / 180 -
#461“Geisha met fruitmand”. Een fijn gesculpteerde Japanse okimono. Eerste helft XXe eeuw.
Geisha avec corbeille de fruits . Un okimono japonais finement sculpté. Première moitié du XXe siècle.No longer availableDim. h: 16,8 cmEstimate: € 140 / 160 -
#141“Kleine danseres”. Een bronzen beeld naar een werk van Degas. Op arduinen sokkel.
Petite danseuse . Une statue en bronze d'après une œuvre de Degas. Sur un socle en pierre bleue.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 260 / 300 -
#87“Memento Mori”. Een bronzen beeld naar een werk van Carl Kaubu.
Memento Mori . Une statue en bronze d'après une œuvre de Carl Kaubu.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 120 / 140 -
#268Een gestileerde zwartgelakte metalen bronzen panter.
Une panthère stylisée en bronze en métal laqué noir.No longer availableDim. l: 40 cmEstimate: € 100 / 140 -
#363Een gietijzeren schedel met scharnierende onderkaak.
Un crâne en fonte avec une mâchoire inférieure articuléeNo longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#397“Liggende Hotei met fabeldier”. Een gesculpteerd hardhouten beeld op voetstuk.
Hotei couché avec bête fantastique . Une statue en bois dur sculpté sur un piédestal.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 100 / 180 -
#391Een bol vaasje van meerkleurig glas. Gesigneerd.
Un vase sphérique en verre multicolore. Signé.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 40 / 50 -
#413Een staande Quan Yin van gesculpteerd speksteen.
Une pierre de savon sculptée par Guan Yin debout.No longer availableDim. h: 25,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#393Een Guan Yin en een zittende Boeddha van brons.
Un Guan Yin et un Bouddha assis en bronze.No longer availableDim. h: 12 & 21 cmEstimate: € 80 / 120 -
#367Een gesculpteerd stenen koro versierd met hondjes en olifantenkoppen en het deksel getooid met een Fo-hond en een zittende Boeddha.
Un koro en pierre sculptée décorée de chiens et de têtes d'éléphants et le couvercle orné d'un chien Fo et d'un Bouddha assis.No longer availableDim. h: 28 & 14 cmEstimate: € 40 / 50 -
#371Drie stuks brons, waaronder een Boeddhahoofd op houten sokkel.
Trois pièces de bronze, dont une tête de Bouddha sur un socle en bois.No longer availableDim. h: 24, 25 & 33 cmEstimate: € 100 / 120 -
#318Twee verschillende vazen van geslepen kleurloos kristal, waarbij één met verguld messingen montuur. Beide gemerkt onderaan.
Deux vases différents en cristal incolore taillé, l'un avec une monture en laiton doré. Tous deux marqués en bas.No longer availableDim. h: 24,5 & 26 cmEstimate: € 40 / 50
