Lots
Showing 51551–51600 of 108521 results
#51Een grote aardewerken vaas met meerkleurig reliëfdecor van bloemen. Onderaan gemerkt. Decor 2813 door Chevalier.
#61Een cameegeslepen glazen lamp met decor van tulpen. Gemerkt.
#18Een Schots personage van meerkleurig Staffordshire aardewerk.
#17Een juwelenkistje van meerkleurig porselein in de vorm van een hondje op kussen. Onderaan gemerkt.
Une boîte à bijoux en porcelaine multicolore en forme de chien sur un oreiller. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 40 / 50 -
#47Een vaasje van celadon aardewerk. Onderaan gemerkt.
#31Een vaas van Booms glas met vergulde lijnen rondom.
#21Een tafelklokje in kast van messing en glas. Werkende staat.
#48Een Madonna in houten barokke lijst.
#37Drie vaasjes van celadon aardewerk, waarvan er twee een paar vormen.
#351Een haan van meerkleurig porselein. Kleine beschadiging aan de staart.
#387Een fantasiewezen van geglazuurd Chinees aardewerk. met houten sokkel. Met kurken stopje in de buik.
#378Een bronzen Ganeshabeeldje en een olifant van deels groen gepatineerd brons.
#33“Meisje met bloem”. Beeldje van zamak op marmeren sokkel.
#38“Poëzieles”. Een groepje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt. Gaaf.
#448Een Boeddha van rood en geel koper.
#401“Moeder en kind” & “Pijproker”. Een Afrikaanse bronzen beeldjes.
#388Een gesculpteerde Birmaanse houten monnik.
#398Een bronzen voorstelling van een Boeddhistisch personage. Thailand.
#408Een zittende Thaise Boeddha met sporen van verguldsel.
#3“Meisje met hondje bij een mand”. Een groepje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
#1Een papegaai van meerkleurig Parijs’ porselein. Gemerkt.
#418Een antieke Thaise Boeddha, met bladgoud verguld.
#428Een antieke Thaise Boeddha, met bladgoud verguld.
#69“Compositie”. Een keramiek kunstwerkje. Gemonogrameerd.
Composition . Une œuvre d'art en céramique. Monogrammée.No longer availableDim. 23 x 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#208Een luchter van kristal en koper met pendeloques in Régencestijl.
#530Een Duitse jukebox met 69 singles. Dekselscharnieren te herstellen. Jaren ‘70. Werkende staat.
#335Een lot fantasiejuwelen waaronder kettingen, halssnoeren, oorbellen, armbanden, broches.
#345Een lot fantasiejuwelen en paternosters. We voegen er losse parels van verschillende grote om te herstellen aan toe.
Beaucoup de bijoux fantaisie et de chapelets. Nous ajoutons des perles en vrac de différentes tailles à restaurer.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#10Een halssnoer, ketting, broche en armband bezet met parels van zilver. We voegen er een ceintuur met naam Maria in originele doos aan toe.
Un collier, une chaîne, une broche et un bracelet sertis de perles d'argent. Nous ajoutons une ceinture avec le nom Maria dans la boîte originale.No longer availableDim. 88,40 gEstimate: € 80 / 120 -
#325Een vulpen van Parker met twee navulbare vullingen en een balpen van Charles Dickens. Beide in origineel doosje.
Un stylo-plume Parker avec deux recharges rechargeables et un stylo à bille Charles Dickens. Les deux dans leur boîte d'origine.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#315Een balpen in origineel etui en doosje.
#305Een 18 K vergulde balpen in origineel etui.
#330Een balpen en een vulpen met lederen hoesje. In originele doos.
#15Een biljet van 1000 Duitse mark. Zeldzame uitgave uit 1977. “Rozenberg”. Met vouwsporen.
Un billet de 1000 Deutsche Mark. Edition rare de 1977. Rozenberg . Avec marques de pliage.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#310Een sterling zilveren sigaretten doos. 925‰.
#320Vier verschillende paternosters.
#350Een lot fantasiejuwelen waaronder zeven horloges en drie broches. e.a.
#250Een paar 18 K wit en geelgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,18 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc et jaune 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,18 ct.No longer availableDim. 2,50 gEstimate: € 300 / 350 -
#40Een 18 K wit en geelgouden oude broche bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct. en saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
#200Een 18 K geelgouden schakelketting.
#255Een parelhalssnoer met zilveren slot. 835‰.
#95Een parelcollier met zoetwaterparels en met zilveren slot.
#70Een 18 K geelgouden schakelketting.
Une petite montre de femme en or jaune 18 carats à restaurer brut: 9,62 g et une boucle d'oreille avec perle 2,22 g et une bague en or jaune 14 carats 4,18 g.No longer availableEstimate: € 100 / 150