Lots
Showing 84601–84650 of 96439 results
-
#684
“Zuiders landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage méditerranéen”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 200 / 240 -
#229
“Vissersvrouw met kind in de duinen”. Olieverf op paneel. Onleesbaar gesigneerd en gedateerd 1898. Hollandse school, XIXe eeuw.
“Femme de pêcheur et son enfant dans les dunes”. Huile sur panneau. Illisiblement signé et daté 1898. Ecole hollandaise, XIXe siècle.No longer availableDim. 22 x 15 cmEstimate: € 50 / 80 -
#699
“Zelfportret met personages”. Een ets. Gesigneerd binnen de plaat. Postume uitgave.
“Autoportrait aux personnages”. Eau-forte. Signée dans la planche. Edition posthume.No longer availableDim. 14 x 19 cmEstimate: € 120 / 150 -
#639
“Dienares”. Een potloodstudie op papier. Gesigneerd links boven. XIXe eeuw.
“Servante”. Etude en crayon sur papier. Signé en haut à gauche. XIXe siècle.No longer availableDim. 16 x 12 cmEstimate: € 30 / 50 -
#549Period: 1911 - 1992
“Zicht op het Zwin”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“Vue du Zwin”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 25 x 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#569
“RIdderscène”. Olieverf op papier. Gesigneerd en gedateerd 1939 op het passe-partout.
“Scène de chevaliers”. Huile sur papier. Signé et daté 1939 sur le passe-partout.No longer availableDim. 29 x 21 cmEstimate: € 60 / 70 -
#232
“Terugkeer van de jacht”. Olieverf op doek. Omstreeks 1700. herdoekt.
“Retour de la chasse”. Huile sur toile. Retoillé. Vers 1700.No longer availableDim. 21 x 27 cmEstimate: € 200 / 240 -
#564
Twee etsen: - Dirk Baksteen: “Kempische schuur”. Gesigneerd en genummerd 69/100 buiten de plaat.- Henri Quittelier: “Dorpszicht onder de wolken”. Gesigneerd en genummerd 30/60 buiten de plaat.
Deux eaux-fortes:- Dirk Baksteen: “Etable en Campine”. Signée et numérotée 69/100 hors planche.- Henri Quittelier: “Vue de village sous les nuages”. Signée et numérotée 30/60 hors planche.No longer availableEstimate: € 60 / 70 -
#544
“Serre” & “Stadszicht”. Twee aquarellen, resp. gesigneerd Barbara Van Houten en Lieve Baert.
“Serre” et “Vue de ville”. Deux aquarelles respectivement signées Barbara Van Houten et Lieve Baert.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#614Period: 1923 - 2009
“Portret van de dochter van de kunstenaar”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“La fille de l’artiste”. Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 58 x 48 cmEstimate: € 60 / 80 -
#539
“Stilleven met bloemen” Gemengde techniek. Draagt een handtekening. Mogelijk Arpenk.
“Nature morte aux fleurs”. Technique mixte. Porte une signature. Possiblement Arpenk.No longer availableDim. 31 x 39 cmEstimate: € 320 / 380 -
#532
“Stilleven met masker” Gemengde techniek. Draagt een handtekening. Achteraan toeschrijving aan Gerhard Hoeme en 1984.
“Nature morte au masque”. Technique mixte. Porte une signature. Au verso une attribution à Gerhard Hoeme et la date 1984.No longer availableDim. 64 x 49 cmEstimate: € 200 / 300 -
#159
“Amor en Afrodite.” Cirkelvormig schilderij, olieverf op doek.
“Amour et Aphrodite”. Peinture ronde. Huile sur toile.No longer availableEstimate: € 65 / 80 -
#439
“Na 150 jaar België.” Litho, gesigneerd en genummerd: 3/16. Gedateerd 06/81.
“Après 150 ans de Belgique”. Litho, signée et numérotée 3/16. Datée 06/81.No longer availableEstimate: € 20 / 40 -
#442
“Ere aan Verhaeren.” Houtsnede. Gesigneerd buiten de plaat.
“Ere aan Verhaeren”. Gravure sur bois. Signée hors planche.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#674
“Mediterraan kustzicht” & “Rotskust”. Twee olieverfschilderijen, resp. op doek en paneel. Gesigneerd ‘Amable’ & ‘Huydts’.
“Côte méditerranéenne”. et “Côte rocheuse”. Deux peintures en huile sur toile respectivement sur toile et sur panneau. Signées Amable et Huydts.No longer availableDim. 58 x 92 & 39 x 48 cmEstimate: € 40 / 60 -
#162
“La 3eme fête flamande”. Een ets naar David Teniers door J. Ph. Le Bas. Gemonteerd als paneel bewegend paneel in een tv-kast.
“La troisième fête flamande”. Eau-forte d’après David Teniers par J.Ph. Le Bas. Montée comme panneau amovible dans une armoire de télévision.No longer availableDim. 55 x 69 cmEstimate: € 60 / 80 -
#149
“Aan de bron”. Olieverf op doek. Met certificaat van de schilder.
“A la source”. Huile sur toile. Avec certificat du peintre.No longer availableDim. 80,5 x 70 cmEstimate: € 100 / 120 -
#652Period: 1899 - 1980
“Composities”. Een reeks van vijf grote en drie kleine tekeningen. Gemengde techniek op papier. Allen gesigneerd.
“Compositions”. Une série de cinq grands et trois petits dessins. Technique mixte sur papier. Signés.No longer availableDim. 39 x 29 & 29 x 20 cmEstimate: € 50 / 80 -
#174
“Hoeve in het bos”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ferme dans le bois”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 60 / 80 -
#172Period: 1929 - 2010
“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Paysage à la ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 90 cmEstimate: € 100 / 150 -
#164
“Wandelpaadje bij het water”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Chemin au bord de l’eau”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 60 / 100 -
#169Period: 1876-1951
“Driespan met boerenpaarden in galop”. Kleurenets. Gesigneerd en genummerd 16/100 buiten de plaat.
Trois chevaux de trait en galop. Eau forte en couleurs. Signée et numérotée 16/100 hors planche.No longer availableDim. 66 x 58 cmEstimate: € 60 / 80 -
#384Period: °1940
“Beeld van Willem Elsschot”. Reproductie. Getekend en genummerd 436/2000 onder de plaat.
“Statue de Willem Elsschot”/ Reproduction. Signée et numérotée 436/2000 hors planche.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 40 / 50 -
#663Period: 1905 - 2003
“Convergentie”. Gemengde techniek op schildersboard. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1961.
“Convergence”. Technique mixte sur carton. Signé et daté au verso 1961.No longer availableDim. 44 x 33 cmEstimate: € 150 / 200 -
#775
Vier halssnoeren en een hanger van verschillende kleuren kwarts bezet met zilver 925 ‰.
Quatre colliers et un pendentif en quartz de différentes couleurs sertis en argent 925‰.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#672
“Bloemenstilleven”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableEstimate: € 100 / 160 -
#689Period: 1871-1959
“Bruggetje in Hof Van Opdebeeck in ‘s Gravenwezel”. Gewassen pentekening. Gesigneerd en gedateerd 1918.
“Petit pont au Jardin Van Opdebeeck à ‘s Gravenwezel”. Lavis. Signé et daté 1918.No longer availableEstimate: € 20 / 30 -
#714
Oude kaart van Versailles.
Ancienne carte de Versailles.No longer availableDim. 37 x 46 cmEstimate: € 70 / 100 -
#342
“Trommelende mannen”. Twee houtsneden. Beide gesigneerd buiten de plaat. De eerste genummerd 338/500 en gedateerd 1980, de tweede 310/500 en ‘76.
“Tambours”. Deux gravures sur bois. Signées hors planche, la première numérotée 338/500 et datée 1980, l’autre 310/500 et 1976.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#362Period: 1903-1984
“Haringen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1931.
“Harengs”. Huile sur toile. Signée et datée 1931.No longer availableDim. 38 x 46 cmEstimate: € 60 / 100 -
#702Period: 1874 - 1938
“Zelfportret” & “Stilleven met bloemen”. Resp. Olieverf op doek en op paneel. Beide gesigneerd.
“Autoportrait” et “Nature-morte aux fleurs”. Huile sur toile respectivement panneau. Signés.No longer availableDim. 48 x 39 & 46 x 38 cmEstimate: € 30 / 50 -
#712
“Voor een gijzelaar”. Een lithografie van Roland Bugnon. Gesigneerd en genummerd 23/200 buiten de plaat. We voegen er een onleesbaar gesigneerde lithografie met een abstracte voorstelling aan toe.
“Pour un otage”. Litho par Roland Bugnon. Signée et numérotée 23/200 hors planche. Nous ajoutons une litho signée illisiblement représentant une composition abstraite.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#769
Een lot van vier grafische werken naar bekende meesters.
Quatre gravures d’après des maîtres connus.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#709
“Dullementenstraat”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat. 1931.
“Dullementenstraat”. Eau-forte. Signée hors planche et daté 1931.No longer availableDim. 32 x 39 cmEstimate: € 20 / 30 -
#339Period: 1910 - 2006
“Grote markt Antwerpen (’s morgens)”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 6/100 buiten de plaat.
“Grand place Anvers (le matin)”. Eau-forte. Signée et numérotée 6/100 hors planche.No longer availableDim. 26 x 37 cmEstimate: € 30 / 60 -
#344Period: 1912-1986
“Trommelspeler”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Tambour”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#704
“Lezende dame op bank”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1994 op verso.
“Liseuse sur un banc”. Huile sur toile. Signée et datée 1994 au verso.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#749
Een paar Japanse houtsneden met Geisha’s. Gesigneerd.
Paire de gravures sur bois japonaises représentant des geisha. Signées.No longer availableDim. 35 x 69 cmEstimate: € 80 / 100 -
#329
“Personages”. Kleurenlitho. Gesigneerd. En een kleiner stadszicht.
“Personnages”. Litho en couleurs. Signée. Et une vue de ville plus petite.No longer availableDim. 70 x 46 & 18 x 22 cmEstimate: € 40 / 60 -
#707Period: St-Joost-ten-Node 1884 - 1980
“Stadszicht”. Aquatint.
“Vue de ville”. Aquatinte.No longer availableDim. 37 x 46 cEstimate: € 20 / 30 -
#584
“Boten aan de kade”. Olieverf op doek. Zonder signatuur.
“Bateaux à la rade”. Huile sur toile. Sans signature.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 60 / 80 -
#562Period: 1920 - 1986
“Roosje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Petite rose”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 80 / 100 -
#529
“Bedelaar bij een ruïne”. Aquarel op papier.
“Mendiant près d’une ruine”.No longer availableDim. 31 x 54 cmEstimate: € 100 / 120 -
#34Period: 1911-1968
“Boerenkop”. Ets. Gesigneerd en gedateerd 1933 buiten de plaat.
“Tête de paysan”. Eau-forte. Signée et datée 1933 hors planche.No longer availableDim. 48 x 36 cmEstimate: € 25 / 40 -
#294Period: 1867 - 1951
“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 38 x 48 cmEstimate: € 300 / 400 -
#302Period: 1920 - 1996
“Poort van een landhuis”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Porte de maison de campagne”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 52 x 43 cmEstimate: € 60 / 80 -
#772
“Gele roos” & “Stilleven met appels”. Twee schilderijen, waarbij het tweede van Eric Delvaux.
“Rose jaune” et “Nature morte aux pommes”. Deux tableaux dont le deuxième par Eric Delvaux.No longer availableDim. 47 x 48 & 60 x 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#779
Een paar zilvergepatineerde lijsten met een foto van een jachtstilleven en een reproductie naar Rubens.
Paire de cadres argentés contenant une photo d’une nature morte de chasse par Rubens.No longer availableDim. 71 x 55 cmEstimate: € 40 / 50 -
#264
“Italiaans bergmeer”. Twee aquarellen op papier. Gesigneerd. In mahoniehouten kaders.
“Lac de montagne italien”. Deux aquarelles sur papier. Signées. Dans des cadres en acajou.No longer availableDim. 26 x 36 cmEstimate: € 80 / 120