Lots
Showing 90001–90050 of 96318 results
-
#713
Een lot van drie mineralen, waaronder calciet.
Lot de trois minéraux dont calcite.No longer availableEstimate: € 120 / 140 -
#468
Een Dogonmasker van gesculpteerd hout. Mali.
Masque Dogon en bois sculpté. Mali.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 80 / 120 -
#598
Een grote schelp van een zeeslak en een dubbele schelp.
Grande coquille de patelle, ainsi qu’une coquille double.No longer availableEstimate: € 220 / 260 -
#687
Een vaas van meerkleurig en verguld porselein met een decor van vogels en pioenrozen. Gemonteerd als lampenvoet.
Vase en porcelaine polychrome et doré à décor d’oiseaux et de pivoines. Monté en lampe.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 40 / 60 -
#721
Een zinken kappersspoelbak op gietijzeren voet. Begin XXe eeuw.
Lavabo de coiffeur en zinc sur base en fonte. Début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#698
Een lot van tien boeken m.b.t. kunst en architectuur. Diverse uitgeverijen.
Lot de dix livres concernant l’art et l’architecture. Différents éditeurs.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#431
Een lot van zeventien boeken m.b.t. Europese kunst . Diverse uitgeverijen.
Lot de dix-sept livres concernant l’art européen. Différents éditeurs.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#411
Drie rode en twee groene metalen lampenvoeten in empirestijl.
Trois pieds de lampes rouges et deux verts de style Empire.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#693
Zes kussens met diverse decors.
Six coussins aux décors divers.No longer availableEstimate: € 120 / 150 -
#663
Oude Meccano in doos.
Ancienne boîte au Meccano.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#433
Vier verschillende zuilvormige lampenvoeten, waarvan één olielamp van graniet en koper, één van koper, één van zamak en één met leder bekleed.
Quatre pieds de lampes différents en forme de colonnes dont une lampe à huile en cuivre et granite, une en cuivre, une en régule et une recouverte de cuir.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#421
Een lot van vier lampenvoeten in diverse uitvoeringen, bestaande uit twee houten en twee koperen. We voegen er een koperen olielamp en een bureaulamp aan toe.
Lot de quatre pieds de lampe différents, deux en cuivre et deux en bois. Nous ajoutons une lampe de bureau et une lampe à huile en cuivre.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#393
Vier verschillende koperen kandelaars, gemonteerd als lampenvoet.
Quatre candélabres différents en cuivre. Montés en lampe.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#686
Een Chinese vitrinekast van gesculpteerd hout met aan de zijkant een paneeldeurtje onder legplankjes in etages.
Vitrine chinoise en bois sculpté. Une petite porte pleine par le côté et étagère.No longer availableDim. h: 159 cmEstimate: € 200 / 300 -
#335
Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct en robijntjes ± 0,12 ct.
Bague en or blanc et jaune 18 ct sertie de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,20 ct et de ± 0,12 ct de rubis.No longer availableDim. 6,12 gEstimate: € 250 / 350 -
#668
Een lot van zes boeken m.b.t. Aziatische kunst . Diverse uitgeverijen.
Lot de six livres concernant l’art asiatique. Différents éditeurs.No longer availableEstimate: € 50 / 60 -
#666
Een grote tweedeursvitrinekast in bamboe-imitatie met onderaan twee maal twee deurtjes met gevlochten motieven.
Grande vitrine à deux portes imitant le bambou. Le bas à deux fois deux portes aux motifs de vannerie.No longer availableDim. h: 200 cmEstimate: € 400 / 500 -
#688
Een groot lot boeken met betrekking tot Europese kunst en architectuur.
Grand lot de livres concernant l’art et l’architecture européens.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#706
Een staande klok in eikenhouten kast. Het raderwerk gerestaureerd. Tijdperk George III.
Horloge de vestibule en chêne. Mouvement restauré. Epoque George III.No longer availableEstimate: € 300 / 500 -
#661
Een verzamelmap met de officiële uitgaven van de eerste postzegels in vermeil.
Portefeuille contenant des représentations des premières timbres postales en vermeil.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#707
Een houten doosje met gegalbeerd deksel en twee houten spoelen.
Petite boîte en bois à couvercle galbé et deux toupies en bois.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#105
18 karaats witgouden halssnoer bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct en ± 0,30 ct smaragden.
Collier en or blanc 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ct et de ± 0,30 ct d’émeraudes.No longer availableDim. 9,10 gEstimate: € 600 / 800 -
#165
Een paar 18 karaats wit en geel gouden oorbellen bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 1,00 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc et jaune 18 ct serties de diamants de taille ancienne ayant un poinds total de ± 1,00 ct.No longer availableDim. 4,25 gEstimate: € 500 / 700 -
#245
Een paar wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,60 ct. en twee grote parels.
Paire de boucles d’oreilles serties de diamants ayant un poids total de ± 0,60 ct et deux grandes perles.No longer availableDim. bruto: 12,12 gEstimate: € 800 / 1000 -
#310
Hanger van wit en geel goud bezet met diamanten. Omstreeks 1900. Eén steentje los.
Pendentif en or blanc et jaune serti de diamants. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 250 / 350 -
#180
Een 18 karaats wit gouden broche bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct.
Broche en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 6,66 gEstimate: € 400 / 500 -
#155
Een 18 karaats wit gouden trouwring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,10 ct.
Alliance en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 1,10 ct.No longer availableDim. 4,50 gEstimate: € 800 / 1000 -
#300
Een 18 karaats wit gouden ketting met art nouveau hanger of broche bezet met diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 1,30 ct.
Chaîne en or blanc 18 ct et son pendentif art nouveau serti de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 1,30 ct. Peut également servir de broche.No longer availableDim. 21,46 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#55
Een paar 18 karaats van wit en geel gouden oorbellen bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,80 ct. Prikkers vernieuwd.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc et jaune serties de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,80 ct. Clous remplacés.No longer availableDim. 2,95 gEstimate: € 400 / 600 -
#160
Een art deco hangertje en ketting van platina bezet met een solitaire van ± 0,20 ct. en kleine diamantjes met een gezamenlijk gewicht van 0,20 ct.
Petit pendentif art déco et sa chaîne en platine serti d’un solitaire de ± 0,20 ct et de petits diamants ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 5,78 gEstimate: € 600 / 800 -
#75
Een art deco hangertje van wit en geel goud bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,90 ct. en met geel gouden ketting. (twee steentjes ontbreken).
Petit pendentif art déco en or blanc et jaune serti de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,90 ct et avec une chaîne en or jaune. Deux petites pierres manquent.No longer availableDim. 4,70 gEstimate: € 400 / 600 -
#50
Een 18 karaats geel gouden hanger in de vorm van een kruisje bezet met robijnen met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct.
Pendentif en or jaune 18 ct en forme de crucifix serti de rubis ayant un poids total de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 2,66 gEstimate: € 150 / 250 -
#95
Een 18 karaats geel gouden broche in strikvorm bezet met kleine diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 1,80 ct. Einde XIXde eeuw.
Broche en or jaune 18 ct en forme de noeud sertie de petits diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 1,80 ct. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. 10,68 gEstimate: € 600 / 700 -
#460
Een art deco zakhorloge van plaque d’or in werkende staat. Chronograph.
Montre de gousset chronographe en plaqué. En état de marche.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#280
Een 14 karaats geel gouden ring bezet met koraal.
Bague en or jaune 14 ct sertie de corail.No longer availableDim. 1,96 gEstimate: € 80 / 150 -
#40
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een morganiet.
Bague en or jaune 18 ct sertie de morganite.No longer availableDim. 6,15 gEstimate: € 180 / 220 -
#260
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met koraal.
Bague en or jaune 18 ct sertie de corail.No longer availableDim. 5,83 gEstimate: € 250 / 350 -
#265
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,36 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,36 ct.No longer availableDim. 4,06 gEstimate: € 250 / 350 -
#290
Een 14 karaats geel gouden ring bezet met amethist.
Bague en or jaune 14 ct serti d’améthyste.No longer availableDim. Bruto: 9,42 gEstimate: € 250 / 350 -
#270
Een 18 karaats wit gouden broche bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.
Broche en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 5,83 gEstimate: € 250 / 350 -
#285
Een 18 karaats geel gouden ring in de vorm van dolfijnen bezet met lapis lazuli en smaragd.
Bague en or jaune 18 ct en forme de dauphins sertie de lapis lazuli et d’émeraude.No longer availableDim. 10,33 gEstimate: € 300 / 400 -
#275
Een 14 karaats geel gouden ring bezet met diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct. twee saffiertjes en een robijncabochon.
Bague en or jaune 14 ct sertie de diamant de taille ancienne ayant un poids total de ± 0,20 ct, de deux petits saphirs et d’un cabochon de rubis.No longer availableDim. 4,88 gEstimate: € 250 / 350 -
#305
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met een ivoren tand.
Bague en or jaune 18 ct sertie d’un dent de prédateur.No longer availableDim. 2,90 gEstimate: € 80 / 120 -
#35
Een parelsnoer met zilveren slot.
Collier de perles au fermoir en argent.No longer availableDim. 15,18 gEstimate: € 100 / 150 -
#255
Een vijf rijen parelhalssnoer met 18 karaats geel gouden slot en bolletjes.
Collier aux cinq rangées de perles, perles alternants et fermoir en or jaune 18 ct.No longer availableEstimate: € 350 / 450 -
#330
Een halssnoer van parels, onyx en citrine met zilveren slot.
Collier de perles, d’onyx et de citrine au fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 350 / 450 -
#320
Een halssnoer van zoutwaterparels met zilveren slot.
Collier de perles d’eau douce. Fermoir en argent.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#717
Twee kristallen wandlichten in Régencestijl. We voegen er een afwijkend model van koper aan toe.
Deux appliques en cristal de style Régence. Nous ajoutons un autre modèle en cuivre.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#727
Twee verschillende lampenvoeten, waarvan één van olijfgroen crackleware en één van wit aardewerk.
Deux différents pieds de lampe dont un en crackleware vert olive et un en faïence blanche.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#723
Een driedelig klokstel in Lodewijk XV-stijl van goudgepatineerd zamak, versierd met een doedelzakspeler.
Garniture de cheminée trois pièces de style Louis XV en régule doré. Pendule surmontée d’un joueur de cornemuse.No longer availableEstimate: € 80 / 120