Lots
Showing 90601–90650 of 96318 results
-
#249
Een Oosters handgeknoopt wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 350 x 245 cmEstimate: € 400 / 600 -
#339
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 75 x 60 cmEstimate: € 40 / 60 -
#719
“Vissersboten aan de kust”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Bateaux de pêche devant la côte”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 49 x 69 cmEstimate: € 60 / 80 -
#702
“Seagulls at the Brooklyn bridge”. Lithografie. Gesigneerd, gedateerd ‘88 en genummerd 53/1500 buiten de plaat.
“Seagulls at the Brooklyn Bridge”. Lithographie. Signée, datée ‘88 et numérotée 53/1500 hors plancheNo longer availableDim. 23 x 33,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#232
“Kind op een armstoel”. Gemengde techniek op paneel. Toegeschreven op achterkant. Vergelijk: “Als pop in een zetel”, tentoonstelling Casino Kursaal Oostende 1993.
“Enfant dans un fauteuil”. Technique mixte sur panneau. Attribué au verso. A comparaître avec “Als pop in een zetel”, exposition Casino Kursaal Ostende 1993.No longer availableDim. 100 x 70 cmEstimate: € 400 / 500 -
#332Period: 1890 - 1965
“De paardenstal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“L’écurie”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 200 / 300 -
#254
“Grote markt van Antwerpen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1942.
“Grand-Place à Anvers”. Huile sur toile. Signée et datée 1942.No longer availableDim. 90 x 100 cmEstimate: € 60 / 80 -
#259
“Binnenschip”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Péniche”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 150 / 250 -
#192
“Lezende dame”. Olieverf op doek. Gerestaureerd. Omstreeks 1900.
“La liseuse”. Huile sur toile. Restaurée. Vers 1900.No longer availableDim. 78 x 59 cmEstimate: € 550 / 650 -
#264
“Het Liezerdal”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1972.
“La Liezerdal”. Huile sur toile. Signée et datée 1972.No longer availableDim. 60 x 90 cmEstimate: € 120 / 200 -
#642
“Reigers in een landschap”. Een grisailletekening op katoen. Gesigneerd. Balinees werk.
“Hérons dans un paysage”. Dessin en grisaille sur coton. Signé. Travail balinais.No longer availableDim. 100 x 70 cmEstimate: € 100 / 120 -
#644
“Kleurencompositie”. Acryl op papier. Gesigneerd.
“Composition en couleurs”. Acrylique sur papier. Signé.No longer availableDim. 80 x 95 cmEstimate: € 200 / 300 -
#222
“Winters molenlandschap”. Olieverf op een ovale en bolle tondo van hout. Gesigneerd ‘Ford’.
“Paysage hivernal au moulin”. Huile sur panneau ovale bombé. Signé “Ford”.No longer availableDim. 85 x 120 cmEstimate: € 120 / 200 -
#212
“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd. XXe eeuw.
“Paysage”. Huile sur panneau. Signé. XXe siècle.No longer availableDim. 90 x 118 cmEstimate: € 200 / 260 -
#299
“Stilleven met bloemenmand”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux panier de fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableEstimate: € 100 / 160 -
#94Period: 1896-1968
“Moeder met kind in de keuken”. Lithografie. Gesigneerd buiten de plaat.
“Mère et enfant dans une cuisine”. Lithographie. Signée hors planche.No longer availableDim. 35 x 55 cmEstimate: € 30 / 50 -
#188
Een plaquette van pijpaarde met een afbeelding van de geboorte van Christus in een gesculpteerd lindenhouten lijstje in Régence-stijl. XIXde eeuw. Schade.
Plaquette en terre de pipe représentant la naissance du Christ dans un cadre en tilleul sculpté de style Régence. XIXe siècle. Dégâts.No longer availableDim. H 41cmEstimate: € 100 / 150 -
#483
Een paar messingen kandelaars met een classicistische damesbuste in de de schacht versierd.
Paire de bougeoirs en laiton de style classique. Tiges élaborées et ornées de têtes de femmes.No longer availableDim. H 24 cmEstimate: € 25 / 35 -
#474
“Het Vleeshuis te Antwerpen”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“La maison des bouchers à Anvers”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 77 x 57 cmEstimate: € 30 / 50 -
#499
“Winterlandschap met hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1928.
“Paysage d’hiver avec ferme”. Huile sur toile. Signée et datée 1928.No longer availableDim. 42 x 56 cmEstimate: € 100 / 120 -
#554
Een luchter van rood en geel koper met negen lichtpunten en bloemvormige kapjes van roze gesatineerd glas. Medio XXe eeuw.
Lustre en cuivre jaune et rouge. Neuf lumières et abat-jour en verre rose satiné. Milieu du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#504
“Binnenschip op de Rijn met zicht op de Dom van Keulen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Péniche sur le Rhin, devant la Cathédrale de Cologne”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#542
“Hoevezicht”. Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd.
“Vue de ferme”. Huile sur toile. Illisiblement signée.No longer availableDim. 44 x 52 cmEstimate: € 30 / 50 -
#482
“Stilleven met bloemen en fruit”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1982.
“Nature morte aux fleurs et aux fruits”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1982.No longer availableDim. 55 x 35 cmEstimate: € 30 / 50 -
#217
Een groep van drie dansende putti van donkergepatineerd brons. Naar XIXe eeuws voorbeeld.
Groupe de trois putti dansant en bronze à patine foncée. D’après un exemple du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 300 / 400 -
#612Period: 1887 - 1965
“Herder met schapen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1929.
“Berger et ses moutons”. Huile sur toile. Signée et datée 1929.No longer availableDim. 70 x 62 cmEstimate: € 400 / 500 -
#463
“Peter Benoit”. Een buste van bronskleurig gepatineerd plaaster. Achteraan gesigneerd. en gedateerd 1934 en gemerkt “Déposé Ortenzi”.
“Pierre Benoît”. Buste en plâtre bronzé. Signature Ant. Amorgasti, la date 1934 et “Déposé Ortenzi” au verso.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 50 / 80 -
#392Period: 1910-1988
“Stilleven met fazant”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte au faisan”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 X 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#239
Een theepotje met een houten handvat en een melkkannetje van zilver in Georgianstijl. Brussels werk.
Petite théière avec anse en bois et pot à lait en argent de style Georgian. Travail bruxellois.No longer availableDim. +/- 605 g BrutoEstimate: € 250 / 300 -
#229
Een juwelenhouder van sterling zilver in de vorm van een handje. Gemerkt.
Porte-bijoux en argent sterling en forme d’une main. Avec marque.No longer availableDim. 64, 48 gEstimate: € 50 / 80 -
#219
Een bonbonnière van 800 ‰ zilver in Georgian stijl.
Bonbonnière en argent 800‰ de style Georgian.No longer availableDim. +/- 530 gEstimate: € 220 / 280 -
#209
Een lot van twaalf onderschotels van vermeil. 925 ‰. Mexicaans werk. Met stofhoezen.
Lot de douez sous-plats en vermeil. Poinçons mexicains pour 925‰. Avec sacs protecteurs.No longer availableDim. +/- 10092 gEstimate: € 4500 / 5500 -
#199
Een lot van twaalf onderschotels van vermeil. 925 ‰. Mexicaans werk. Met stofhoezen.
Lot de douze sous-plats en vermeil. Poinçons mexicains pour 925‰. Avec sacs protecteurs.No longer availableDim. +/- 9876 gEstimate: € 4500 / 5500 -
#179
Een lot van acht zilveren schotels, versierd met druivenranken in reliëf op de vleugel.
Lot de huit plats en argent massif décorés de vignes en relief sur l’aile.No longer availableDim. +/- 2433 gEstimate: € 1000 / 1400 -
#159
Een aperitiefschotel van sterling zilver met gedeeltelijk vermeil. Mexicaans werk. Gemerkt.
Plat à friandises en argent sterling partiellement en vermeil. Travail mexicain avec poinçon.No longer availableDim. +/- 2438 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#139
Een zilveren dienblad in Régencestijl. Duitse keuren, 835 ‰.
Présentoir en argent de style Régence. Poinçons allemands pour 835‰.No longer availableDim. +/- 1285 gEstimate: € 550 / 600 -
#129
“Lima colonial - Palacio de Torre Tagle”. Een sterling zilveren schotel uitgereikt door de minister van transport en communicatie. 29/05/1972.
“Lima colonial - Palacio de Torr Tagle”. Plat en argent sterling dédicacé au ministre de transport et de communication daté le 29/05/1972.No longer availableDim. +/- 713 gEstimate: € 320 / 380 -
#99
Een sober dienblad van sterling zilver. Zuid-Amerikaans werk. Gemerkt.
Présentoir en argent sterling. Travail sud-américain. Avec marque.No longer availableDim. 1275,17 gEstimate: € 550 / 650 -
#269Period: 1920 - 1969
“Stilleven met bloemen en appels”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs et pommes”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 66 x 52 cmEstimate: € 80 / 120 -
#200
Een 18 karaats wit gouden drie rijen ketting met bloemvormige hanger bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2,00 ct.
Chaîne triple en or blanc 18 ct et son pendentif formé de trois fleurs stylisées serties de diamants ayant un poids total de ± 2,00 ct.No longer availableDim. 13,90 gEstimate: € 1300 / 1500 -
#576
Een paar fauteuils en een bijpassend salontafeltje van gesculpteerd hout in Chinese stijl.
Paire de fauteuils et table de salon assortie en bois sculpté de style chinois.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#115
Een 18 karaats geelgouden schakelketting.
Chaîne à maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 13,50 gEstimate: € 250 / 300 -
#175
Een 18 karaats geel gouden schakelhalssnoer.
Collier aux maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 14,66 gEstimate: € 300 / 400 -
#80
Een 18 karaats geel gouden horloge ketting.
Chaîne en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 14,69 gEstimate: € 300 / 400 -
#230
Een 18 karaats geel gouden schakelketting.
Chaîne aux maillons en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 36,99 gEstimate: € 800 / 1000 -
#170
Een 18 karaats geel gouden broche of hanger bezet met camee. In originele doos.
Broche en or jaune 18 ct sertie d’un camée. Peut servir comme pendentif. Dans la boîte d’origine.No longer availableDim. Bruto: 30,76 gEstimate: € 400 / 500 -
#70
Een paar oorbellen van 14 karaats geel goud en zilver bezet met diamanten oude slijp. In originele doos.
Paire de boucles d’oreilles en or jaune 14 ct et argent serties de diamants de tailles ancienne dans la boîte d’origine.No longer availableDim. 7,39 gEstimate: € 300 / 400 -
#85
Een kleine zakhorloge in 18 karaats geel gouden kast.
Montre de gousset en or jaune 18 ct.No longer availableDim. Bruto: 16,90 gEstimate: € 170 / 200 -
#140
Een 18 karaats geel gouden hanger.
Pendentif en or jaune 18 ct.No longer availableDim. 24,98 gEstimate: € 600 / 800 -
#210
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en saffier met en gezamenlijk gewicht van ± 1 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or blanc 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 0,50 ct et de saphirs ayant un poids total de ± 1,00 ct.No longer availableDim. 7,40 gEstimate: € 1000 / 1300