Lots
Showing 93001–93050 of 96318 results
-
#21
Een lot meerkleurig biscuit, bestaande uit zes verschillende personages.
Lot de biscuits polychromes comprenant six personnages différents.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#356
Twee borden van handgeschilderd en 24 karaats verguld porselein. Onderaan gemerkt.
Deux assiettes en porcelaine peinte à la main et à la dorure 24 ct. Marque au verso.No longer availableDim. Ø: 26,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#373
Een lot porselein, bestaande uit een theepotje, een suikerpot, een siercoupe, schoteltjes, asbakken, een kom en een dekseldoos. Merken van Limoges en Parijs.
Lot de porcelaines comprenant une théière, un sucrier, une coupe décorative, des plats, des cendriers, un bol et une boîte couverte. Marque de Limoges et de Paris.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#33
Een damesbuste van wit marmer op een roze marmeren sokkel. Kleine beschadiging aan de strik.
Buste de dame en marbre blanc sur socle en marbre rose. Petit dégât au noeud.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 200 / 240 -
#46
Een groep van een jong koppel van beigegepatineerd aardewerk. Schade. Onderaan gemerkt.
Groupe d’un jeune couple en faïence à patine beige. Dégâts. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 200 / 300 -
#367
Een siervaasje en -schaaltje van gesatineerd kristal, versierd met vogeltjes in reliëf. Gemerkt.
Vase décoratif et petit plat en cristal satiné décoré d’oiseaux en relief. Avec marque.No longer availableDim. h: 12,5 cmEstimate: € 220 / 260 -
#346
“De landbouwer”. Een bronzen beeld. Gesigneerd.
“Le paysan”. Sculpture en bronze. Signée.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 280 / 320 -
#216
“De hardloper”. Een beeld van bruingepatineerd brons op een arduinen sokkel. Gesigneerd.
“Le coureur”. Sculpture en bronze à patine brune sur socle en pierre de taille. Signée.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 220 / 260 -
#37
Een grote groep Van meerkleurig biscuit in de vorm van een koppel in een koets met twee paarden en een koetsier. Zeer goede staat. Onderaan gemerkt.
Grand groupe en biscuit polychrome représentant un couple dans une calèche à deux chevaux et le cocher. Marque sous la base, très bon état.No longer availableDim. l: 42 cmEstimate: € 40 / 60 -
#361
Een lot porselein en aardewerk met een gedeelte Hutschenreuter borden en schotels van wit porselein met vergulde rand, een Japans theeservies, een kan van plateelwerk gemerkt Bergen, een vaasje, een schaaltje enz.
Lot de porcelaines et de faïences dont assiettes et plats Hutschenreuter en porcelaine blanche aux bordures dorées, un service à thé japonais, une verseuse en faïence de Bergen, un petit vase, un petit plat etc.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#556
Een grote damesbuste van een XVIIIe eeuwse dame van composiet.
Grand buste de dame en composite, d’après le XVIIIe siècle.No longer availableEstimate: € 220 / 300 -
#38
Een lot varia: replica’s van iconen, beeldjes, ritueel textiel enz. Drie dozen.
Lot varié: des répliques d’icônes, des statuettes, des textiles rituels etc. Trois boîtes.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#202Period: 1888-1966
“Portret van een dame”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1936. Herdoekt.
“Portrait de dame”. Huile sur toile. Signée et daté 1936. Retoilée.No longer availableDim. 195 x 150 cmEstimate: € 2500 / 3000 -
#707
Een lot diverse lijsten met religieuze prenten, Chinees borduurwerk enz.
Lot de différents cadres aux estampes religieuses, broderies chinoises etc.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#388
Een lot diverse beeldjes van biscuit, porselein, hout enz.
Lot de statuettes diverses en biscuit, porcelaine, bois etc.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#701
Een lot schootsvellen, vlaggen en kragen uit de vrijmetselarij.
Lot de tabliers, de drapeaux et de cols de la maçonnerie.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#666
Een lot parafernalia van de vrijmetselarij, judaïsme, zwarte missen e.d.
Lot d’attirail de la maçonnerie, le judaïsme, les messes noires etc.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#368
Twee groepjes van een jongen en een meisje van meerkleurig biscuit. Onderaan gemerkt.
Deux groupes d’un garçon et d’une fille en biscuit polychrome. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#741
Schemerlamp in de vorm van een klassieke zuil van koper met lederen schacht en verguld houten voetstuk. Medio XXste eeuw.
Lampadaire de forme colonne classique en cuivre à tige en cuir et base en bois doré. Milieu du XXe siècle.No longer availableDim. H. 103 cmEstimate: € 40 / 60 -
#576
Een niervormig bijzettafeltje in Lodewijk XVI-stijl van gefineerd hout met één lade en een galerijtje.
Table rognon de style Louis XVI en bois de placage avec un tiroir et une galerie.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#686
Een ronde bijzettafel van gefineerd hout in art-decostijl.
Table d’appoint ronde en bois de placage de style art déco.No longer availableDim. Ø 75 cmEstimate: € 200 / 240 -
#687
Een paar zg. “Button Chairs” van bruin leder en hout. Naar een ontwerp van Finn Juhl.
Paire de chaises dite “button chairs” en cuir brun et bois. D’après un modèle de Finn Juhl.No longer availableDim. H 85 cmEstimate: € 1200 / 1400 -
#676
Een loungestoel met poef van metaal en bruin leder.
Fauteuil et ottomane en métal et cuir brun.No longer availableDim. H 102 cmEstimate: € 580 / 640 -
#633
Een paar jardinières op piëdestal van roze geglazuurd aardewerk, versierd met draken in reliëf.
Paire de jardinières sur piédestal en faïence à glaçure rose décorées de dragons en relief.No longer availableDim. h: 154 cmEstimate: € 900 / 1100 -
#613
Een paar imposante porseleinen siervazen naar het Sèvres porselein met bronzen voet en mythologische scènes in de cartouches op de buik.
Paire de vases imposantes en porcelaine dans le genre de Sèvres. Pieds en bronze. Décor de scènes mythologiques sur les panses.No longer availableDim. H 127 cmEstimate: € 3600 / 4000 -
#41
Een vaas van meerkleurig aardewerk in Art Nouveaustijl met een handgeschilderd bloemendecor. Omstreeks 1900. Met onduidelijke reliëfstempel.
Vase en faïence polychrome de style art nouveau au décor de fleurs peintes à la main. Vers 1900. Cachet en relief illisible.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 80 / 120 -
#446
Een grote kalebasvaas van Chinees aardewerk met een groen vleermuisdecor op bruine fond.
Grande gourde en faïence chinoise décorée de chauve-souris en vert sur fond brun.No longer availableDim. H 80 cmEstimate: € 80 / 120 -
#357Period: 1857 - 1905
“Soldaten bij de open haard”. Aquarel op papier.
“Soldats devant l’âtre”. Aquarelle sur papier.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#372
“Zittende man”. Tekening in potlood op papier. Gesigneerd.
“Homme assis”. Dessin en crayon sur papier. Signé.No longer availableDim. 33 x 26 cmEstimate: € 50 / 80 -
#456
“De bevroren vijver”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“L’étang gelé”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 62 x 117 cmEstimate: € 120 / 200 -
#353
“Winterlandschap met hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1928.
“Paysage d’hiver avec ferme”. Huile sur toile. Signée et datée 1928.No longer availableDim. 42 x 56 cmEstimate: € 100 / 120 -
#351
“Chocolat Cosmopolite Anvers”. Oude reclameplaat.
“Chocolat Cosmopolite Anvers”. Ancienne publicitéNo longer availableDim. 41 x 28,5 cmEstimate: € 50 / 60 -
#348
“Damesportret”. Olieverf op board. Gesigneerd.
“Portrait de dame”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 35 x 27 cmEstimate: € 100 / 150 -
#343
“Bedrijvigheid op het strand bij zonsopgang”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw.
“Activités à la plage au crépuscule”. Huile sur panneau. XIXe siècle.No longer availableDim. 21 x 31 cmEstimate: € 200 / 250 -
#436
Een presenteervitrine met ± 38 tropische vlinders.
Vitrine de présentation contenant ± 38 papillons exotiques.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#369
“Strandzicht”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening.
“Vue de plage”. Huile sur panneau. Porte une signature.No longer availableDim. 24 x 24 cmEstimate: € 100 / 120 -
#336
“Bosrand in de winter”. Olieverf op doek. Omstreeks 1900.
“Lisière en hiver”. Huile sur toile. Vers 1900.No longer availableDim. 37 x 34 cmEstimate: € 100 / 120 -
#729
“Marine”. Olieverf op board. Toeschrijving op keerzijde: Eugène Leroy.
“Marine”. Huile sur carton. Attribution au verso: Eugène Leroy.No longer availableDim. 29 x 38 cmEstimate: € 100 / 120 -
#656
“Zicht op Brugge”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Vue de Bruges”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 41 X 38 cmEstimate: € 180 / 220 -
#697
“De sultan en zijn favoriet”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Draagt onleesbaar handtekening.
“Le sultan et sa favorite”. Huile sur toile marouflée. Porte une signature.No longer availableDim. 21 x 17 cmEstimate: € 120 / 160 -
#32Period: Antwerpen 1896 - 1978
“Boszicht” en “Terras met zicht op een meer”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue de bois” et “Terrasse au bord d’un lac”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 100 / 150 -
#688Period: °1931
“China”. Een houtsnede. Gesigneerd en artist’s proof buiten de plaat.
“Chine”. Gravure sur bois. Signé et “artist’s proof” hors planche.No longer availableDim. 42 x 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#364Period: 1911-1990
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 100 / 150 -
#506Period: 1922-2000
“Naakten”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1968.
“Nus”. Huile sur panneau. Signé et daté 1968.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 400 / 460 -
#362Period: 1909-2002
“Accordeonist”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Accordéoniste”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 360 / 400 -
#34
“Dooitijd II”. Ets. Gesigneerd en genummerd 4/20 buiten de plaat.
“Dooitijd II”. Eau-forte. Signée et numérotée 4/20 hors planche.No longer availableDim. 34,5 x 45 cmEstimate: € 20 / 30 -
#724
“Stilleven met fruit”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte aux fruits”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 37 x 37 cmEstimate: € 100 / 150 -
#722
“Compositie”. Gemengde techniek. Toeschrijving op keerzijde: Vandenbranden.
“Composition”. Technique mixte. Attribuée au verso: Vandenbranden.No longer availableDim. 38 x 38 cmEstimate: € 60 / 100 -
#719
“Deutschnofen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2002.
“Deutschnofen”. Huile sur toile. Signée et datée 2002.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 60 / 80 -
#714
“Onthulling”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2000.
“Révélation”. Huile sur toile. Signée et datée 2000.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 80 / 120