Lots
Showing 96251–96300 of 96318 results
-
#47
Een verzilverd bestek voor twaalf personen in een ménagère.
Couvert en métal argenté pour 12 personnes. Dans une ménagère.Estimate: € 80 / 100 -
#413
Een Mendemasker van gebeeldhouwd hout. Sierra Leone.
Masque en bois sculpté. Mende, Sierra Leone.Dim. h: 41 cmEstimate: € 80 / 120 -
#438
Een houten Senufomasker. Ivoorkust.
Masque en bois. Senufo, Côte d’Ivoire.Dim. h: 38 cmEstimate: € 80 / 120 -
#167
Een meisjesbuste van groengepatineerd terracotta op een stenen sokkel. Gesigneerd ‘Epatris’.
Buste de jeune femme en terre cuite à patine verte. Sur socle en pierre naturelle. Signé “Epatris”Dim. h: 35 cmEstimate: € 40 / 50 -
#103
Een bronzen meisjesbuste op een marmeren sokkel.
Buste de jeune fille en bronze sur socle en marbre.Estimate: € 60 / 80 -
#97
Een reeks van elf wijnglazen van geslepen kristal, deels groen gekleurd in de massa. Gemerkt.
Suite de onze verres à vin en cristal taillé colorés vert dans la masse. Avec marque.Estimate: € 55 / 70 -
#458
Een messingen bel met een afbeelding van een draak in reliëf in een ebbenhouten houder.
Cloche en laiton décorée d’un dragon en reliëf et à support en ébène.Estimate: € 20 / 30 -
#148
Een kruik van bruin geglazuurd steengoed.
Cruche en grès à glaçure brune. Début du XIXe siècle.Dim. h: 36 cmEstimate: € 30 / 50 -
#258
Een grote vaas van meerkleurig aardewerk met een bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Grand vase en pâte tendre polychrome à décor de fleurs art déco. Marque sous la base.Dim. h: 47 cmEstimate: € 80 / 120 -
#253
Een lot van drie beeldjes van meerkleurig porselein in de stijl van Lladro. Reparatie aan één van de voetjes.
Lot de trois statuettes en porcelaine polychrome de style Lladro. Réparation à l’un des pieds.Estimate: € 60 / 80 -
#223
Een kristallen lampenvoet, paars gekleurd in de massa. Gemerkt.
Pied de lampe en cristal coloré mauve dans la masse. Avec marque.Dim. h: 25 cmEstimate: € 30 / 50 -
#463
Een coupe van deels roodgekleurd kristal in de stijl van Murano.
Coupe en cristal partiellement colorée rouge dans le style de Murano.Dim. Ø: 38 cmEstimate: € 40 / 60 -
#517
“Herderskoppel”. Twee beelden van donkergepatineerd kunstbrons op een grijs marmeren sokkel.
“Couple de bergers”. Deux sculptures en régule à patine foncée sur socle en marbre gris.Dim. h: 48 cmEstimate: € 80 / 120 -
#501
Driedelig klokstel van vuurverguld brons en okergeel marmer. Bestaande uit een pendule, de kast in de vorm van een boomstronk en met een Hercules met knots en gouden appelen en twee grote kandelaars met telkens vijf lichten. Belgisch werk, tijdperk Leopold I. Uurwerk gemerkt Pons (te restaureren). Herstelling aan een achterpootje en achterkant sokkel.
Garniture de cheminée en bronze doré au feu et marbre ocre. Comprenant une pendule, en forme de bûche flanquée d’Hercule tenant une masse et des pommes d’or, et une paire de candélabres, chaque fois à cinq lumières. Travail belge, époque Léopold I. Mouvement marqué Pons (à restaurer). Réparation à l’arrière à un pied et au socle.Estimate: € 1500 / 2000 -
#457
Een vaas van Imariporselein.
Vase en porcelaine d’Imari.Dim. h: 26 cmEstimate: € 40 / 50 -
#477
Twee Chinese dekselpotjes van capucineporselein met een famille rose-decor in uitsparingen. XIXe eeuw.
Deux petits pots couverts en porcelaine de Chine dite capucine à décor famille rose dans des cartouches. XIXe siècle.Estimate: € 40 / 60 -
#251
Een gestileerde uil van geglazuurd aardewerk. Gesigneerd.
Hibou stylisé en grès à glaçure. Signé.Estimate: € 30 / 50 -
#61
Een lot van zes verschillende terrines van monochroom wit en meerkleurig porselein. Het grootste deel gemerkt ‘Bassano’.
Six terrines diverses en porcelaine poly-et monochrome. En majorité marquées Bassano.Estimate: € 30 / 40 -
#527
“Allegorie op de kunst”. Een beeld van donkergepatineerd zamak op een grijs marmeren sokkel.
“Allégorie sur l’art”. Sculpture en régule à patine foncée sur socle en marbre gris.Dim. h: 64 cmEstimate: € 80 / 120 -
#508
Een klassieke voorstelling van een dame van gebronzeerd metaal op een marmeren sokkel.
Représentation classique d’une dame en métal bronzé sur socle en marbre.Dim. h: 98 cmEstimate: € 80 / 100 -
#257
Een serie van twaalf verschillende theepotjes van meerkleurig porselein in een uitstalrekje. Eén dekseltje manco. We voegen er een komfoortje en een zwart theepotje aan toe.
Collection de douze théières différentes en porcelaine polychrome accompagnée d’une étagère. Un couvercle manque. Nous ajoutons une tisanière et une théière noire.Estimate: € 30 / 50 -
#173
Een Chinese vaas van cloisonné op brons met een landschap en twee vogels in reliëf op de buik.
Vase en bronze cloisonné à deux anses imitant le bambou. Sur la panse deux oiseaux en relief. Travail chinois.Dim. H 41 cmEstimate: € 100 / 150 -
#511
Een handtas van lichtgrijs leder. Met stofhoes.
Sac à main en cuir gris clair. Avec sac de protection.Estimate: € 100 / 120 -
#141
Een paar cassolettes van beige marmer, versierd met bronzen monturen, bloemenguirlandes en ramskoppen.
Paire de cassolettes en marbre beige aux montures en bronze formant des guirlandes de fleurs et des têtes de bélier.Dim. h: 49 cmEstimate: € 200 / 300 -
#181
Drie heiligenbeelden van gepolychromeerd gips, bestaande uit de Heilige familie, St-Jozef en een madonna met kind. Onder stolp.
Trois statuettes sacrées en plâtre polychrome comprenant La Sainte Famille, Saint-Joseph et la Vierge à l’Enfant. Sous globes.Dim. h: 58 cmEstimate: € 60 / 100 -
#111
Een lot glas en kristal bestaande uit vier diverse wijnkaraffen, een karafje zonder stop met een hals van Frans zilver, eerste gehalte, een limonadekan met verzilverd metalen montuur.
Lot de verres et de cristaux comprenant quatre carafes à vin, une petite carafe à col en argent français premier titre (sans bouchon), un pichet à limonade à monture en métal argenté.Estimate: € 60 / 100 -
#523
Een barometer van gesculpteerd hout, versierd met druivenranken, een vos en een vogel.
Baromètre en bois sculpté décoré de grappes de raisins, d’un renard et d’un oiseau.Dim. h: 72 cmEstimate: € 60 / 80 -
#551
Drie verschillende Madonnabeeldjes van ivoor.
Trois Saintes Vierges diverses en ivoire.Estimate: € 100 / 160 -
#67
Een grote en een kleine dekseldoos van meerkleurig porselein met koperen monturen. De grootste met een handgeschilderd decor naar het Sévresporselein.
Deux boîtes couvertes en porcelaine de différentes tailles et aux montures en cuivre. La plus grande à décor peint à la main d’après les exemples de Sèvres.Estimate: € 40 / 50 -
#491
Een lotje Gouda-aardewerk, bestaande uit een vaasje, een schaaltje en een kandelaar met oor. Onderaan gemerkt.
Lot de pâtes tendres de Gouda dont un vase, un plat et un bougeoir. Marques sous les bases.Estimate: € 30 / 50 -
#188
Een mahoniehouten naaidoosje met een speldenkussentje op het mansardevormig deksel. XIXe eeuw.
Boîte à ouvrage en acajou. Couvercle de forme Mansard au coussin aux épingles. XIXe eeuw.Dim. b: 31 cmEstimate: € 60 / 100 -
#183
“Koppel”. Twee beeldjes van meerkleurig porselein. Met een Meissen merk. XIXde eeuw. Restauratie aan een hoofd.
“Couple”. Deux statuettes en porcelaine polychrome. Avec une marque de Meissen en bleu sous couverte, XIXe siècle. Restauration à une tête.Dim. H. 10,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#191
Een urnvormige kristallen vaas, paars gekleurd in de massa, met geelkoperen monturen. Gesigneerd Martin Benito, Paris.
Vase en cristal taillé coloré mauve dans la masse. Bord et piédouche en cuivre jaune. Signé Martin Benito, Paris.Dim. H 35 cmEstimate: € 60 / 80 -
#193
Een schouwgarnituur van meerkleurig aardewerk in art-nouveaustijl, bestaande uit een coupe en twee siervazen met een bloemendecor in reliëf.
Garniture de cheminée art nouveau en faïence polychrome comprenant deux vases aux anses et une coupe à décor floral en relief. ers 1900.Estimate: € 200 / 300 -
#411
Een paar balustervazen van meerkleurig Chinees porselein met een famille rosedecor van wijzen.
Paire de vases balustres en porcelaine de Chine polychrome à décor famille rose de sages.Dim. h: 47 cmEstimate: € 200 / 400 -
#308
Een lot wit en verguld porselein, bestaande uit een nachtspiegel, een mandje, een siervaasje en een theepot in Louis-Philippestijl met een meerkleurig landschapsdecor en waarvan het deksel ontbreekt.
Lot de porcelaines blanches à décors dorés comprenant un seau de nuit, une corbeille, un petit vase à deux anses et une théière Louis-Philippe à décor polychrome d’un paysage dont la couvercle manque.Estimate: € 80 / 120 -
#51
Een lot van vijf verschillende glazen karaffen.
Cinq carafes diverses en verre.Estimate: € 60 / 80 -
#327
Een vaas van Imariporselein, gemonteerd als lampenvoet.
Vase en porcelaine d’Imari monté en lampe.Dim. h: 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#168
Een paar siervazen in Lodewijk XVI-stijl van meerkleurig porselein, gedecoreerd met twee handgeschilderde romantische sanguine-afbeeldingen in twee cartouches op kobaltblauwe fond. Onderaan apocrief merk van Sèvres.
Paire de vases couverts de style Louis XVI en porcelaine. Décor de paysages et de personnages en sanguine dans des cartouches sur fond bleu cobalt. Marque apocryphe de Sèvres sous les bases.Dim. h: 42 cmEstimate: € 300 / 500 -
#331
Een siervaas van zamak op een groen marmeren voet, versierd met een decor van dansende putti in een fries op de buik en ramskoppen aan de zijkant. Gemonteerd als lamp.
Vase ornemental en régule sur pied en marbre. Décor de putti sur la panse et à deux têtes de bélier sur les épaules. Monté en lampe.Dim. h: 45 cmEstimate: € 40 / 60 -
#153
Een lot van zes heiligenbeelden van Brussels porselein.
Lot de six statuettes sacrées en porcelaine de Bruxelles.Estimate: € 60 / 100 -
#513
Twee Afrikaans maskers van gebeeldhouwd hout. Het kleinste van de Pendé, het grootste uit Congo.
Deux masques africains en bois sculpté. Le plus petit des Pendé, Côte Ivoire, l’autre Congo.Dim. H. 40 cmEstimate: € 50 / 80 -
#133
Een lot wijwatervaatjes van meerkleurig en Brussels porselein, albast en verzilverd metaal. Diverse uitvoeringen.
Lot de bénitiers divers en porcelaine de Bruxelles et autres, en albâtre et en métal argenté.Estimate: € 55 / 80 -
#453
Een balustervaas van Chinees porselein met een famille-rosedecor van personages.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor famille rose aux personnages.Estimate: € 100 / 150 -
#108
Een achthoekige dekselvaas van zachte pasta met een gedrukt bloemendecor.
Potiche en pâte tendre à panse rainurée et à décor de fleurs imprimé. Marque sous la base.Dim. h: 53 cmEstimate: € 40 / 60 -
#447
Een serie van vierentwintig kleine kruidenpotjes van meerkleurig porselein. Klein letsel.
Suite de vingt-quatre petits pots aux herbes en porcelaine polychrome. Petit dégât.Estimate: € 25 / 50 -
#441
Een kristallen vaas met getorste ribben, groen gekleurd in de massa. Gemerkt.
Vase en cristal aux côtes torses et coloré vert dans la masse. Avec marque.Dim. h: 28 cmEstimate: € 30 / 50 -
#88
Twee kristallen siervaasjes, geel en blauw gekleurd in de massa. Beiden gemerkt.
Deux petits vases décoratifs en cristal coloré jaune et bleu dans la masse. Les deux avec marque.Estimate: € 40 / 50 -
#231
Een fishtank van Chinees porselein met een Cantondecor.
Jardinière en porcelaine de Chine à décor Canton de personnages.Dim. Ø 32 cmEstimate: € 30 / 40 -
#521
Een paar gemberpotten van polychroom porselein met een decor van landschappen en personages. Chinees werk.
Paire de pots à gingembre en porcelaine polychrome à décor de paysages et de personnages. Travail chinois.Estimate: € 80 / 100