Lots
Showing 32901–32950 of 107701 results
#154Period: 1909-2002“Het binnenbrengen van het vee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#504“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1924.
#144Period: 1910 - 2006“Hoog water op de Durme, Waasmunster”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#122Period: 1910 - 2006“Hoevelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#519“Gala regardant son propre corps”. Kleurenlitho. Genummerd 235/295 in potlood en gesigneerd met goudstempel. Herkomst Espace Dali, Montmartre.
#239“Frans dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#72“Stadszicht met begijnhof”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#19Een reeks van vier stadsgezichten, potlood op papier. Allen gesigneerd en enkele gedateerd.
#92Period: 1903 - 1983“Zomers hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#129Period: 1896-1965“Vijvertje in het bos”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1913.
#74“Diana gewekt door een faun”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Ovaal ontwerp voor een plafonddecoratie in de geest van François Boucher. Franse School XVIIIde eeuw.
#9Period: Rotterdam 1886 - Antwerpen 1971“Kempische hoeve”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 8/40 buiten de plaat.
"Ferme de Campine". Une gravure. Signée et numérotée 8/40 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 14x10 cmEstimate: € 35 / 50 -
#579Twee Indische miniaturen met mythische taferelen.
#589“Driemaster”. Pastel en aquarel op papier. Gesigneerd.
#82Period: 1918 - 1999“Geanimeerd strandzicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#12Period: 1884 - 1965“La trouvaille” en “Le vieux Pêcheur”. Twee litho’s. Gesigneerd buiten de plaat.
#582Period: 1911-1968“Ros Beiaard”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘58.
#69“Lachend koppel”. Een olieverfschilderij op een oude reclameplaat. Gesigneerd “Ed. Bourgeois 1885”.
#84“Marines”. Een paar olieverfschilderijen op paneel. Beide gesigneerd.
#62“Stilleven met rozen. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux roses”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 53 x 35 cmEstimate: € 100 / 150 -
#124“Ferme Flamande - Le jour des pauvres”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1915.
"Ferme Flamande - Le jour des pauvres". Huile sur toile. Signée et datée 1915 au dos.No longer availableDim. 38 x 50 cmEstimate: € 220 / 250 -
#142Period: 1826-1888“Romantische heuvellandschap met herders en hun vee. Olieverf op paneel. Gesigneerd. Oude barst onderaan.
#622“Compositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1991.
"Composition". Huile sur toile. Signée et datée 1991 au dos.No longer availableDim. 61 x 51 cmEstimate: € 60 / 80 -
#259“Vaas met bloemen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#572“Rite”. Gemengde techniek op paneel. Met galerijsticker uit 1962.
#502Period: 1915 - 1995“Landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1983.
#249“Winters hoevezicht te Ganshoren”. Gouache op karton. Gesigneerd.
#79Period: 1901 - 1973“Watermolen Velzeke”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#632“Les sampans”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 66/150 buiten de plaat.
#109“Inferno canto 15”. Gekleurde houtsnede. Gesigneerd binnen en buiten de plaat, genummerd VIII/VIII en met droogstempel van de uitgever.
#99“La Purgatoire 31”. Gekleurde houtsnede. Gesigneerd binnen en buiten de plaat, genummerd VIII/VIII en met droogstempel van de uitgever.
« La Purgatoire 31 ». Gravure sur bois en couleur. Signée à l'intérieur et à l'extérieur de la planche, numéroté VIII/VIII et du cachet d'embossage de l'éditeur.No longer availableDim. 25 x 17 cmEstimate: € 200 / 300 -
#152Period: 1856-1913“Jong boerenmeisje”. Olieverf op board. Gesigneerd en “München.
#612Period: 1897 - 1988“Liggend naakt”. Potlood op papier. Gesigneerd en gedateerd 1961.
#609Een Chinese affiche met diverse scènes. Volksrepubliek.
#634“Wurging”. Een ets. Gesigneerd, genummerd 10/15 en gedateerd ‘76 buiten de plaat.
#89“Winters dorpszicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#449“Compositie” Acryl. Gesigneerd en gedateerd 1977.
#444“Abstract, Düsseldorf” Gemengde techniek. Gesigneerd.
#604“Playboy cover”. Zeefdruk naar een ontwerp van de kunstenaar.
Couvertures Playboy. Sérigraphie d'après un dessin de l'artiste.No longer availableDim. 70 x 51 cmEstimate: € 25 / 35 -
#262“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#64“Vrouwelijk naakt”. Een sanguinetekening op papier. Gesigneerd.
"Nu féminin". Un dessin à la sanguine sur papier. Signé.No longer availableDim. 53 x 33 cmEstimate: € 35 / 45 -
#132Period: 1910 - 2006“Vaas met dahlia’s op een stoel”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vase aux dahlias sur une chaise". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 77 x 60 cmEstimate: € 200 / 300 -
#94Period: °1946“Winter op de Kwaremont”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1992.
#561Twee theekannetjes van blauw en wit Chinees porselein, het éne met een decor van vogels, bloemen en bamboe, tijdperk Qianlong (haarscheur onderaan), het andere met perziken, XIXde eeuw.
#563Krishna dansend op de slangenkoning Kaliya. Polychroom houten beeld. Indië omstreeks 1900. Kleine letsels.
#347Twee antieke bronzen vijzels met stampers.
#343Twee Quarts van Engels tin, merken Quart Suffolk en Quart Impérial 485. Georgian keuren, XIXde eeuw.
#629Twee dekselpotjes en twee versierde vazen (H. 17,5 cm). Zuid-Oost Azië, XIXde eeuw.
Trois jarres de rangement anciennes en grès, la plus grande à cinq, l'autre à quatre anses. Différentes couleurs de glaçure. Usure légère. Asie du sud est.No longer availableDim. H. 27, 23 & 16 cmEstimate: € 300 / 500