Lots
Showing 33751–33800 of 107701 results
-
#107Een paar opengewerkte messingen kandelaars.
Paire de bougeoirs en laiton ajouré.No longer availableDim. H:23cmEstimate: € 35 / 45 -
#82Een sierschotel en twee geribde kalebasvazen van blauw-wit en verguld aardewerk. Onderaan gemerkt. Schotel met kleine randschilfer.
No longer availableDim. h: 33 cm Ø: 33 cmEstimate: € 10 / 15 -
#106Drie vissen van gekleurd Muranoglas.
Trois poissons en verre de Murano coloré.No longer availableDim. h: 7, 13 & 24 cmEstimate: € 20 / 30 -
#105Een paar mondgeblazen glazen vazen met geschilderd bloemendecor.
Paire de vases en verre soufflé à décor floral peint.No longer availableDim. h 29 cmEstimate: € 40 / 50 -
#104Een vis van kleurloos Muranoglas.
Un poisson en verre de Murano incolore.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 20 / 30 -
#102Een vaas van gesatineerd oranje glas.
Vase en verre orange satiné.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 35 / 45 -
#101Een zwart glazen vaas met gestileerd decor van bladeren en een vlinder. Gemerkt.
Un vase en verre noir à décor stylisé de feuilles et d'un papillon. Marqué.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 50 / 70 -
#99Een porseleinen groep van een romantisch koppel. Eén haarscheur vooraan. Gemerkt achteraan.
Un groupe en porcelaine d'un couple romantique. Un cheveu devant. Marqué au dos.No longer availableDim. H:29cmEstimate: € 60 / 80 -
#98Een antieke glazen drageoir met handgeschilderde meerkleurige en vergulde versieringen. Decor hier en daar verdwenen. Omstreeks 1900.
Un drageoir en verre ancien avec des décorations multicolores et dorées peintes à la main. Décor disparu ici et là. Vers 1900.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 30 / 50 -
#96Drie clowns van veelkleurig Murano glas.
Trois clowns en verre de Murano multicolore.No longer availableDim. H. 25 - 22 - 22 cmEstimate: € 100 / 180 -
#92Een gegoten kristallen vaas met 6 armen, paars in de massa.
Un vase en cristal coulé à 6 bras, violet dans la masse.No longer availableDim. h 38 cmEstimate: € 60 / 80 -
#91Een arduinen schouwpendule met gegraveerde versieringen. In drie delen. Zonder slinger of sleutel. XIXe eeuw.
Une pendule en pierre bleue avec des décorations gravées. En trois parties. Sans pendule ni clé. XIXème siècle.No longer availableDim. H:36cmEstimate: € 60 / 80 -
#90Twee hoornvormige soliflorevaasjes van geblazen en met de tang bewerkt glas. Het ene blauw, het andere kleurloos en versierd met goudlak. Langs de stam een kronkelende slang in reliëf. Omstreeks 1900.
Deux vases soliflores en forme de corne en verre soufflé travaillé à la pince. L'un bleu, l'autre incolore et décoré de laque d'or. Le long du tronc un serpent sinueux en relief. Vers 1900.No longer availableDim. H. 15 cmEstimate: € 80 / 120 -
#89Twee kleine vergulde metalen beeldjes van een jong musicerend koppel gezeten op onyxen zuiltjes met vergulde ionische kapitelen. XIXde eeuw.
Deux petites statuettes en métal doré représentant un jeune couple de musiciens assis sur des colonnes en onyx à chapiteaux ioniques dorés. XIXème siècle.No longer availableDim. H. 17,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#88Een moderne kristallen vaas met getorste ribben, in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt.
Un vase moderne en cristal à côtes torsadées, coloré en rouge dans la masse. Marqué en bas.No longer availableDim. H. 29 cmEstimate: € 50 / 70 -
#87“Moeder met kind”. Een buste van gegoten composiet.
"Mère avec enfant". Un buste en composite moulé.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 40 / 50 -
#85Twee verschillende vazen van geslepen en rood gedubbeld kristal. Gemerkt.
Deux différents vases en cristal taillé partiellement colorés rouge dans la masse. Avec marque.No longer availableDim. h: 18,5 & 20,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#80Een Chinees porseleinen gemberpot met bloemendecor. Op houten sokkel. Deksel manco
No longer availableEstimate: € 15 / 25 -
#180Een houten wandelstok met uitschuifbare verrekijker als knop. Lens manco.
No longer availableDim. l: 94 cmEstimate: € 30 / 40 -
#239Een paar smeedijzeren wandkandelaars met twee lichtpunten.
No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 25 / 35 -
#79Zes diverse karaffen van kleurloos kristal en glas. Sommige geslepen en andere gegraveerd of egaal.
No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#273Een verzilverd messingen dienblad met opengewerkte rand en met gegraveerd decor.
No longer availableDim. 46 x 34 cmEstimate: € 20 / 25 -
#78Een Grieks aardewerken sierbord met afbeelding van Hercules die een leeuw verslaagt. Rhodos.
No longer availableDim. Ø: 24,5 cmEstimate: € 10 / 15 -
#77Zes ingebonden Snoeck’s almanakken. Jaargangen 1898, 1902, 1908, 1939, 1943 & 1946.
No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#73Een grote schotel van Gouds plateel met meerkleurig decor ‘Gouda’. Gemerkt.
No longer availableDim. Ø: 41,5 cmEstimate: € 15 / 20 -
#72Een kleurloos glazen vaas met vergulde rand.
No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 10 / 15 -
#71Een grote kleurloze fles met kraantje. Italiaans werk.
No longer availableDim. h: 54,5 cmEstimate: € 20 / 25 -
#68Drie verschillende Japanse geishapopjes op houten voetstukken. Japanse volkskunst.
No longer availableDim. h: 14,5 - 23,5 cmEstimate: € 25 / 40 -
#67Vier handbeschilderde Italiaanse maskers.
No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#66Drie Afrikaanse houten beelden.
No longer availableDim. h: 25, 30 & 33 cmEstimate: € 20 / 25 -
#65Twee zittende Boeddha’s van meerkleurig Japans porselein. Onderaan gemerkt. We voegen er een kleine Japanse balustervaasje aan toe.
No longer availableDim. h: 11, 19 & 15 cmEstimate: € 25 / 30 -
#64“Pierrot met gitaar”. Een meerkleurig porseleinen beeldje. Gaaf.
No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 30 / 35 -
#63Een geisha met shamisen van meerkleurig aardewerk. Haarscheur in de basis.
No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 20 / 25 -
#62Een lot van vier porseleinen borden, waarbij één blauw-wit en twee van Goldimari gemerkt.
No longer availableEstimate: € 25 / 40 -
#60Een schotel en een mandje van Portugees majolica. Beide gemerkt.
No longer availableDim. Ø: 29 & 39 cmEstimate: € 10 / 15 -
#59Een rood geglazuurde aardewerken schotel op voet. Met vergulde randen.
No longer availableDim. Ø: 29 cmEstimate: € 15 / 25 -
#58Een vaas van paars en blauw Italiaans glas.
No longer availableDim. l: 48 cmEstimate: € 25 / 35 -
#57Een metalen lamp met zwarte kap. Nieuwstaat.
No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 20 / 25 -
#55Een zeshoekige dekselvaas van Delfts aardewerk met een blauw op wit decor.
No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 25 / 40 -
#54Een porseleinen sierschoteltje met verguld bloemendecor op zwarte en crèmekleurige fond. Onderaan gemerkt.
No longer availableDim. 20 x 27,5 cmEstimate: € 15 / 25 -
#53Een glazen bierpul met verguld decor met wapenschild “Labore Nobilis” en vier kleine kristallen glaasjes met gekleurde kelkjes.
No longer availableDim. h: 13 & 14 cmEstimate: € 25 / 35 -
#52“Sint Jozef met Jezus”. Een gepolychromeerd plaasteren beeld.
No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 30 / 50 -
#275Een roodgelakt Chinees houten dienblad met een drakendecor.
No longer availableDim. 32 x 60 cmEstimate: € 20 / 25 -
#51Een lot aardewerk, bestaande uit vier borden van Regout, twee vanCreil & Montereau (één met barst) en één Engels, alsook een theepot. Enkele randschilfers.
No longer availableDim. Ø: 18 & 22 cm h: 23,5 cmEstimate: € 15 / 25 -
#50“Maria met kind”. Een wassen beeld onder een glazen stolp.
No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 15 / 25 -
#49Een vaasje van Chinees porselein met blauw op wit decor van een tuin. Onderaan gemerkt. Kleine randschilfer.
No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 25 / 45 -
#48Een vaas van Satsuma-aardewerk. Gemerkt onderaan.
No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 15 / 25 -
#46Een dolfijntje van gesatineerd kleurloos kristal. Gemerkt.
No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 15 / 25 -
#43Een meerkleurig biscuit wijwatervaatje met beeltenis van twee zingende engeltjes. Ontwerp van M.I. Hummel. Gemerkt en genummerd 146.
No longer availableDim. h: 12,5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#42“Liebt mich, liebt mich nicht”. Een meerkleurig biscuit groepje naar ontwerp van M.I. Hummel. Gemerkt en genummerd 174.
No longer availableDim. h: 11,5 cmEstimate: € 35 / 45
