Lots
Showing 36651–36700 of 107756 results
#235“Moeder met kinderen”. Een terracotta beeld. Gesigneerd. Basis achteraan hersteld.
Image Songye d'un fétiche avec une barbe d'herbe et avec un petit homme et une femme et un masque entre les genoux. RDC.No longer availableDim. H. 52 cmEstimate: € 120 / 200 -
Trois ours en peluche assortis. Un blanc (Bon Ton, Pays-Bas). Un marron clair (Cuddle White, Chine). Un petit panda.No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#227Een design kaarsenhouder van metaal.
Bougeoir design en métal.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 20 / 40 -
#223Een klein eikenhouten tafeltje.
Une petite table en chêne.No longer availableEstimate: € 15 / 20 -
#217Een witmetalen luchter met vijf lichtarmen.
Lustre en métal blanc à cinq bras de lumière.No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#216Een witmetalen luchter met acht lichtarmen.
Lustre en métal blanc à huit bras de lumière.No longer availableEstimate: € 25 / 40 -
#215Een handgeknoopt Turks wollen tapijtje. Enige slijtage.
Un tapis en laine turque noué à la main. Quelques usures.No longer availableDim. 226 x 122 cmEstimate: € 35 / 45 -
#214Een eikenhouten schouwspiegel.
#209“Straatzicht”. Pastel op papier. Gesigneerd.
#207“Kempisch landschap met hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#205“Fietser”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd.
#201Een gesneden eikenhouten Corpus Christi.
#198“Straatzicht met personages”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#197“Samsonite”. Aquarel. Gesigneerd en gedateerd 1994.
#196Een arduinen inktstel. Zonder recipiënten.
#195Period: 1935 - 2018“De mijnwerker”. Een wassen beeldje op houten voetstukje.
”Le mineur”. Une statue en cire sur socle en bois.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 30 / 50 -
#190“Oost west, Thuis best”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#187“Vrouw aan de haard”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#181“Dansend paar”. Een groepje van gepolychromeerd terracotta. Gesigneerd. Handje gerestaureerd.
Couple dansant . Un groupe de terre cuite polychrome. Signé. Restauré à la main.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 25 / 35 -
#168“Afrikaanse familie.” Ebbenhouten sculptuur.
"Famille africaine." Sculpture en ébène.No longer availableDim. 24 x 16 x 12 cmEstimate: € 35 / 45 -
#163Een paar reproducties in een kadertje.
#162“Hoog gras”. Olieverf op doek. Beschadiging.
Hautes herbes. Huile sur toile. Dégât.No longer availableDim. 27 x 41 cmEstimate: € 40 / 60 -
#157Twee majolica sierkruiken, versierd met bloemen. Eén met kleine schilfer.
Deux pots décoratifs en majolique, décorés de fleurs. Un avec petit éclat.No longer availableDim. h: 31 & 33 cmEstimate: € 30 / 40 -
#156Een art deco schouwpendule van meersoortig marmer.
#151Een tafelklokje in kast van messing en glas.
Une horloge de table dans un coffret en laiton et verre.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 40 / 50 -
#143Een vaas van Satsuma-aardewerk. Gat in de bodem.
Un bougeoir en métal blanc avec une colonne bleue brossée, marqué 'Menu, Danemark' et une chope en métal blanc avec fond en verre.No longer availableDim. h: 20 & 13 cmEstimate: € 30 / 40 -
#139“Personages”. Geschilderd op leder. Ethiopië.
"Personnages". Peint sur cuir. Ethiopie.No longer availableDim. 44 x 30 cmEstimate: € 45 / 50 -
#136Een coupe van glas op messingen voet.
Coupe en verre sur piédouche en laiton.No longer availableDim. Ø 31 cmEstimate: € 20 / 30 -
#134Een barometer - thermometer op houten muurplank.
Un baromètre - thermomètre sur étagère murale en bois.No longer availableDim. h: 102 cmEstimate: € 40 / 50 -
#132“Zicht op Capri”. Een aquarel op papier. Gedateerd.
"Vue de Capri". Une aquarelle sur papier. Datée.No longer availableDim. 27 cm x 21 cmEstimate: € 35 / 45 -
"Vieux Cantorbéry". Une verseuse en faïence anglaise. Petit éclat au bec.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 25 / 40 -
#128“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vase à fleurs". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 38 x 31 cmEstimate: € 25 / 40 -
"Vase aux Fleurs". Pastel sur papier noir. Monogrammé 'ACK'.No longer availableDim. 47 x 33 cmEstimate: € 20 / 30 -
"Personnages". Une peinture sur parchemin. Signée. Ethiopie. Dans un cadre peint à la main avec de l'os.No longer availableDim. 10 x 14 cmEstimate: € 25 / 40 -
#124Drie verschillende aardewerken schotels met meerkleurige decors.
Trois plats différents en faïence aux décors multicolores.No longer availableDim. Ø: 29 & 32 cmEstimate: € 20 / 30 -
#123“Ambachtslieden”. Een houtsnede.
#122Een antiek lederen aktetas.
Mallette ancienne en cuir.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#110Een lot kleurloos kristal, bestaande uit een geslepen asbak, een driehoekig vaasje (kleine schilfers), een gelobde asbak en een flessenonderzetter met geslepen rozendecor.
#102“Bloemenmeisje”. Een aquarel op papier. Gesigneerd.
"Fleuriste". Une aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 70 cm x 61 cmEstimate: € 25 / 35 -
#100Een serie kristallen schoteltjes.
#97Een Duitse bierpul van meerkleurig steengoed met tinnen deksel.
Une chope à bière allemande en grès multicolore avec un couvercle en étain.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 15 / 25