Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.

Lots

Showing 36801–36850 of 107933 results

  • #34
    Romain Malfliet
    Period: 1910 - 2006

    “Op de Schelde”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 19/50.

    "Sur l'Escaut". Une gravure. Signé et numéroté 19/50.
    No longer available
    Dim. 25 x 35 cm
    Estimate: € 45 / 60
  • #43

    “Anvers, Puits Q. Matsys” & “Achtersikkel (Gent)”. Twee etsen. De eerste gesigneerd Antoon Jules Van Hoecke buiten de plaat.

    « Anvers, Puits Q. Matsys » & « Achtersikkel (Gand) ». Deux gravures. Le premier signé Antoon Jules Van Hoecke à l'extérieur de la plaque.
    No longer available
    Dim. 26 x 32 cm & 28 x 33 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #244

    Een lot van drie messingen eendjes en een modelletje van een Spitfire.

    Un lot de trois canards en laiton et une maquette d'un Spitfire.
    No longer available
    Dim. h: 9 - 10,5 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #27

    Twee verzilverd metalen sigarettendoosjes, waarbij één met afbeelding van Brabo en één met de kathedraal.

    Deux étuis à cigarettes en métal argenté, l'un à l'effigie de Brabo et l'autre à la cathédrale.
    No longer available
    Estimate: € 10 / 15
  • #282

    Drie verschillende hoge vazen van kleurloos glas.

    Trois vases hauts différents en verre incolore.
    No longer available
    Dim. h: 45 - 70 cm
    Estimate: € 15 / 20
  • #79

    “Bloemenstilleven”. Olieverf op board. Gesigneerd ‘Willem’.

    "Nature morte florale". Huile à bord. Signé 'Guillaume'.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #202
    Kaiser

    “Herring Gull”. Gepolychromeerd biscuit. Gemerkt en genummerd. Limited Edition. Klein letsel aan de bek, opnieuw gelijmde sokkel.

    Goéland. Biscuit polychrome. Marqué et numéroté. Édition limitée. Petite blessure à la bouche, socle recollé.
    No longer available
    Dim. L. 50 cm
    Estimate: € 15 / 25
  • #75

    “Maskers”. Olieverf op doek. Zonder signatuur.

    "Masques". Huile sur toile. Sans signature.
    No longer available
    Dim. 55 x 63 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #188
    Loëwe Opta

    Een stereo radio, type 42830. Schade aan het glas. 1963.

    Une radio stéréo, type 42830. Dégât à la vitre. 1963.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #7

    Twee art deco vazen. Gemerkt Royal Dux & Quimper.

    Deux vases art déco. Marqué Royal Dux & Quimper.
    No longer available
    Dim. h: 19 & 21 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #300

    Een paar vierarmige kandelaars van geslepen kleurloos kristal. Beschadigingen.

    Paire de candélabres à quatre bras en cristal taillé incolore. Dégâts.
    No longer available
    Dim. h: 10 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #298

    Een Oosters wollen karpet.

    Carpette d’Orient en laine.
    No longer available
    Dim. 131 x 69 cm
    Estimate: € 30 / 60
  • #297

    Een hangklok met een gepolychromeerde houten wijzerplaat met bloemendecor. Met gewichten en slinger.

    Pendule murale en bois polychrome à décor de fleurs. Avec balancier et poids.
    No longer available
    Dim. h: 140 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #293
    L. Duquenne

    “Dreef”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Allée verte. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 50 x 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #292

    Een eikenhouten eenpersoonsbed.

    Un lit simple en chêne.
    No longer available
    Dim. 218 x 83 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #291
    Fez.

    “Skyline en schepen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1969.

    “Skyline et navires”. Huile sur toile. Signée et datée 1969.
    No longer available
    Dim. 40 x 80 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #284
    A. Polfliet

    “Stilleven met fruit en champagne”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Nature morte aux fruits et champagne. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 70 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #280

    Een paar balustervazen van Chinees porselein, versierd met bloemendecors. Eén met perforatie onderaan.

    Paire de vases balustres en porcelaine de Chine décorés de fleurs. L’un au fond perforé.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 100 / 140
  • #274

    “Het laatste avondmaal”. Een gepolychromeerd houtsculptuur. Granada, Spanje.

    "Le dernier souper". Une sculpture en bois polychrome. Grenade, Espagne.
    No longer available
    Dim. 36 x 20 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #263

    Een vaas van geslepen kleurloos kristal.

    Un vase en cristal incolore taillé.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #256
    A. Broekaart

    “Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Nature morte”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 40 x 46 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #255

    Twee losse herdrukken van antieke gravures, bestaande uit een zicht op Brussel en de rede van Antwerpen.

    Deux réimpressions séparées de gravures anciennes, consistant en une vue de Bruxelles et de la rade d'Anvers.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 30
  • #253

    Een lot geslepen kleurloos kristallen glazen, bestaande uit vier whiskyglazen en acht cocktailglazen (twee afwijkende modellen).

    Un lot de verres taillés en cristal incolore, composé de quatre verres à whisky et de huit verres à cocktail (deux modèles différents).
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #246

    Een roodkoperen beddenpan met houten steel. Scharnier kapot.

    Une bassine en cuivre rouge avec manche en bois. Charnière cassée.
    No longer available
    Dim. l: 97 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #241

    Een lot van zeven verzamelalbums uit de reeks “De wereld, m’n thuis”. Uitgegeven bij Initia. Jaren ‘80.

    Un lot de sept albums de compilation de la série De wereld, m’n thuis. Ed. Initia, années 80.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #239

    “Reebok” & “Haas”. Twee reproducties.

    “Chevreuil” & “Lièvre”. Deux reproductions.
    No longer available
    Dim. 39 x 32 & 33 x 43 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #238
    Toon Gielen
    Period: 1935 - 2018

    “Zittende man”. Een beeldje van gebakken klei met een donker patina.

    ”Homme assis”. Une statue en terre cuite, patine foncée.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #237

    Een paar Afrikaans houten beelden. Eén met oude beschadiging.

    Une paire de statues africaines en bois. Une avec de vieux dégâts.
    No longer available
    Dim. h: 40 & 48 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #235
    Lescrauwaet

    “Moeder met kinderen”. Een terracotta beeld. Gesigneerd. Basis achteraan hersteld.

    Mère avec enfants . Une statue en terre cuite. Signée. Socle restauré à l'arrière.
    No longer available
    Dim. h: 27 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #234

    Songye beeld van een fetisj met een baard van gras en met een kleine man en vrouw en een masker tussen de knieën. DRC.

    Image Songye d'un fétiche avec une barbe d'herbe et avec un petit homme et une femme et un masque entre les genoux. RDC.
    No longer available
    Dim. H. 52 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #232

    Drie diverse teddyberen. Een witte (Bon Ton, Nederland). Een lichtbruine (Cuddle Wit, China). Een kleine panda.

    Trois ours en peluche assortis. Un blanc (Bon Ton, Pays-Bas). Un marron clair (Cuddle White, Chine). Un petit panda.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 45
  • #227

    Een design kaarsenhouder van metaal.

    Bougeoir design en métal.
    No longer available
    Dim. h: 76 cm
    Estimate: € 20 / 40
  • #223

    Een klein eikenhouten tafeltje.

    Une petite table en chêne.
    No longer available
    Estimate: € 15 / 20
  • #221

    Een lot van drie vazen, bestaande uit een geslepen Boheemse van groen en kleurloos kristal, een kleine kleurloze met messingen montuur en een langgerekte vaas van zalmroze glas.

    Un lot de trois vases, composé d'un vase en cristal de bohème taillé vert et incolore, d'un petit vase incolore avec monture en laiton et d'un vase allongé en verre rose saumon.
    No longer available
    Dim. h: 25, 26 & 81 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #217

    Een witmetalen luchter met vijf lichtarmen.

    Lustre en métal blanc à cinq bras de lumière.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 45
  • #216

    Een witmetalen luchter met acht lichtarmen.

    Lustre en métal blanc à huit bras de lumière.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 40
  • #215

    Een handgeknoopt Turks wollen tapijtje. Enige slijtage.

    Un tapis en laine turque noué à la main. Quelques usures.
    No longer available
    Dim. 226 x 122 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #214

    Een eikenhouten schouwspiegel.

    Un miroir de cheminée en chêne.
    No longer available
    Dim. h: 146 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #209
    M. Verheyen

    “Straatzicht”. Pastel op papier. Gesigneerd.

    “Scène de rue”. Pastel sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 48 x 36 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #207
    Jos Martin

    “Kempisch landschap met hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Paysage en Campine avec ferme”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 40 x 46 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #205
    GLTS

    “Fietser”. Aquarel op papier. Gemonogrammeerd.

    Cycliste. Aquarelle sur papier. Monogrammée.
    No longer available
    Dim. 46 x 36 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #201

    Een gesneden eikenhouten Corpus Christi.

    Un Corpus Christi en chêne sculpté.
    No longer available
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #200

    “De conversatie bij het raam”. Olieverf op paneel. XIXe eeuw. Opnieuw te vernissen.

    La conversation à la fenêtre. Huile sur panneau. XIXème siècle. A revernisser.
    No longer available
    Dim. 22 x 29 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #198
    G. Gordon

    “Straatzicht met personages”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    Vue de rue avec personnages. Huile sur panneau. Signée.
    No longer available
    Dim. 17 x 17 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #197
    Inn Decleer

    “Samsonite”. Aquarel. Gesigneerd en gedateerd 1994.

    “Samsonite”. Aquarelle. Signée et datée 1994.
    No longer available
    Dim. 24 x 18 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #196

    Een arduinen inktstel. Zonder recipiënten.

    Un encrier en pierre bleue. Sans récipients.
    No longer available
    Dim. b: 34 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #195
    Toon Gielen
    Period: 1935 - 2018

    “De mijnwerker”. Een wassen beeldje op houten voetstukje.

    ”Le mineur”. Une statue en cire sur socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #190
    W. Gerlo

    “Oost west, Thuis best”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    “Oost west, Thuis best”. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 101 x 69 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #187
    Adèle Koekkoek

    “Vrouw aan de haard”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Femme au foyer. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 70 x 90 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #183

    Een grote rechthoekige wandspiegel met zilvergepatineerde lijst.

    Un grand miroir mural rectangulaire avec un cadre patiné argent.
    No longer available
    Dim. 113 x 120 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • ←
  • 1
  • 2
  • 3
  • …
  • 734
  • 735
  • 736
  • 737
  • 738
  • 739
  • 740
  • …
  • 2,157
  • 2,158
  • 2,159
  • →
This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More