Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.

Lots

Showing 38501–38550 of 107931 results

  • #523
    Goebel, West-Germany

    “Entenmüterchen”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 197/1. Gesigneerd door de decorateur. Onder stolpje met muziekdoosje.

    "Entenmüterchen". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 197/1. Signé par le décorateur. Sous cloche avec boîte à musique.
    No longer available
    Dim. h: 16,5 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #518
    Goebel, Germany

    “Turmbläser”. Een grote groep van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Laatste uitgave uit de Century Collection, 1999. Onderaan gemerkt. No. 1999. Gesigneerd door de decorateur.

    « Turmbläser ». Un grand groupe de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Dernière édition de la Century Collection, 1999. Marquée en bas. no. 1999. Signé par le décorateur.
    No longer available
    Dim. h: 27,5 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #513
    Goebel, West-Germany

    “Die Gratulantin”. Een groot beeld van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 13/V. Gesigneerd door de decorateur.

    "Die Gratulantin". Une grande sculpture en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 13/V. Signé par le décorateur.
    No longer available
    Dim. h: 35,5 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #508
    Goebel, Germany

    “Das Nesthäckchen”. Een groep van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Uitgave uit de ‘Century Collection’. Gemerkt en gesigneerd door de kunstenaar onderaan. 1994. No. 574.

    "Das Nesthäckchen". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Édition de la 'Century Collection'. Marqué et signé par l'artiste en bas. 1994. 574.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 200 / 250
  • #503
    Goebel, Germany

    “Sturmläuten”. Een groep van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Uitgave uit de ‘Century Collection’. Gemerkt en gesigneerd door de kunstenaar onderaan. 1990. No. 487.

    "Sturmläuten". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Édition de la 'Century Collection'. Marqué et signé par l'artiste en bas. 1990. 487.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #498
    Goebel, Germany

    “Sängerquartett”. Een groep van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Uitgave uit de ‘Century Collection’. Gemerkt en gesigneerd door de kunstenaar onderaan. 1989. No. 471.

    "Sängerquartett". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Édition de la 'Century Collection'. Marqué et signé par l'artiste en bas. 1989. 471.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #493
    Goebel, Germany

    “Schoolgirls”. Een groep van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt onderaan. No. 177/III.

    "Écolières". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 177/III.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #488
    Goebel, Germany

    “Ringelreihen”. Een groep van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt en gesigneerd door de kunstenaar onderaan. No. 348.

    "Ringelreihen". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué et signé par l'artiste en bas. no. 348.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #483
    Goebel, Germany

    “Viel Glück”. Een groep van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Uitgave uit de ‘Century Collection’. Gemerkt en gesigneerd door de kunstenaar onderaan. 1995. No. 668.

    "Viel Glück". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Édition de la 'Century Collection'. Marqué et signé par l'artiste en bas. 1995. 668.
    No longer available
    Dim. h: 19,5 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #478
    Goebel, Germany

    “Bald sind wir Drüben”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Uitgave uit de ‘Century Collection’. 1992. Gemerkt onderaan. No. 472.

    ChauBaldve sind wir Drüben. Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Édition de la 'Century Collection'. 1992. Marqué en bas. no. 472.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #473
    Goebel, Germany

    “Der Bücherwurm”. Een beeld van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt onderaan. No. 3/II.

    "Der Bucherwurm". Une image de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 3/II.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #608
    Goebel, Germany

    “Knitting lessons”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt onderaan. No. 256.

    "Cours de tricot". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 256.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #603
    Goebel, Germany

    “Unter der Lanterne”. Een groep van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Eerste editie uit de ‘Trio Collection’. 1996. Onderaan gemerkt en genummerd 10638/20.000. No. 757. Op houten voetstukje.

    "Unter der Lanterne". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Première édition de la 'Trio Collection'. 1996. Marqué et numéroté 10638/20.000 en bas. no. 757. Sur socle en bois.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm (z.s.)
    Estimate: € 55 / 80
  • #468
    Goebel, Germany

    “Wir wünschen Dir das Beste”. Een groep van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Uitgave uit de ‘Century Collection’. 1991 Ontwerp van Helmut Fischer. Gemerkt en gesigneerd door de kustenaar onderaan. No. 600.

    "Wir wünschen Dir das Beste". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Édition de la 'Century Collection'. 1991 Conception par Helmut Fischer. Marqué et signé par l'artiste de la côte en bas. no. 600.
    No longer available
    Dim. h: 21,5 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #463
    Goebel, Germany

    “Follow the leader”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt onderaan. No. 369.

    "Suivez le guide". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. non. 369.
    No longer available
    Dim. h: 18,5 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #618
    Goebel, Germany

    “Gänseliesl”. Een beeld van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt onderaan. No. 47/II.

    "Gänseliesl". Une image de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 47/II.
    No longer available
    Dim. h: 19,5 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #613
    Goebel, Germany

    “Sint Joris en de draak”. Een groep van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 55.

    "Saint Georges et le Dragon". Un groupe de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 55.
    No longer available
    Dim. h: 17,5 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #628
    Goebel, Germany

    “Cinderella”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 337. 1972

    "Cendrillon". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 337. 1972
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #623
    Goebel, Germany

    “Freunde”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 182.

    "Freunde". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 182.
    No longer available
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #458
    Goebel, Germany

    “Brief ans Christkind”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 340. Gesigneerd door de decorateur.

    Brief ans Christkind. Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 340. Signé par le décorateur.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #454
    Goebel, Germany

    “Markt-Christel”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No.175. Laatste uitgave 1997.

    "Markt-Christel". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. N°175. Dernière édition 1997.
    No longer available
    Dim. h: 14,5 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #453
    Goebel, West-Germany

    “Markt-Christel”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 175.

    "Markt-Christel". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. non. 175.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #448
    Goebel, Germany

    “Apfeldieb” & “In Sicherheit”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Beide gemerkt onderaan. No. 56/1 & 56/b. Het eerste met schilfer aan de basis, het tweede met schade aan het voetje.

    "Apfeldieb" & "In Sicherheit". Deux figurines en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Les deux marqués en bas. no. 56/1 & 56/b. Le premier avec éclat à la base, le second avec dégât au pied.
    No longer available
    Dim. h: 17 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #442
    Goebel, Germany

    “Kunstmaler”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt onderaan. No. 304.

    «Kunstmaler ». Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 304.
    No longer available
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #438
    Goebel, Germany

    “Schneiderlein”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 308. 1972.

    "Schneiderlein". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 308. 1972.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #433
    Goebel, Germany

    “Auf Wiedersehen”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt onderaan. No. 65.

    "Auf Wiedersehen". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 65.
    No longer available
    Dim. h: 12,5 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #422
    Goebel, Germany

    “’I’ habs erreicht”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 315. 1955.

    "I’habs erreicht". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 315. 1955.
    No longer available
    Dim. h: 12,5 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #412
    Goebel, Germany

    .

    “Was gibst Neues?”. Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Édition exclusive M.I. Hummelclub 1996/97. Marqué en bas. no. 418.
    No longer available
    Dim. h: 13,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #402
    Goebel, Germany

    “Das Geheimnis”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt onderaan. No. 196/0.

    "Le secret". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 196/0.
    No longer available
    Dim. h: 14,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #418
    Goebel, Germany

    “Sommertanz”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt onderaan. No. 353/0.

    "Sommertanz". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 353/0.
    No longer available
    Dim. h: 14,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #408
    Goebel, Germany

    “Das grosse Ereignis”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt onderaan. No. 333.

    "Das grosse Ereignis". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 333.
    No longer available
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 50 / 75
  • #388
    Goebel, Germany

    “Puppenmütterchen”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt onderaan. No. 67.

    "Puppenmutterchen". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 67.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #398
    Goebel, West-Germany

    “Schlaf gut”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 424. Gesigneerd door de decorateur.

    "Schlaf gut". Un groupe de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 424. Signé par le décorateur.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #393
    Goebel, Germany

    “Zum 20. Geburtstag”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Speciale uitgave n.a.v. het 20-jarig bestaan van de M.I. Hummel club. 1996/97. Onderaan gemerkt. No. 790.

    "Zum 20. Geburtstag". Une figurine de biscuit multicolore de la série de MI Hummel. Édition spéciale à l'occasion des 20 ans du club MI Hummel. 1996/97. Marqué en bas. no. 790.
    No longer available
    Dim. h: 17,5 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #357
    Swarovski

    Zes diertjes van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit een muisje, een zwaan, een groot en een klein beertje, een kleine pinguïn en een vlinder. Op vier presentatiespiegeltjes. Gemerkt.

    Six animaux en cristal incolore taillé, composés d'une souris, d'un cygne, d'un grand et d'un petit ours, d'un petit pingouin et d'un papillon. Sur quatre miroirs de présentation. Marqués.
    No longer available
    Dim. h: 3,5 - 6,5 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #218

    Een driedelig geslepen kleurloos kristallen toiletstelletje.

    Un ensemble de toilette en cristal incolore taillé en trois pièces.
    No longer available
    Dim. h: 10 - 16 cm
    Estimate: € 25 / 30
  • #348

    Een zesdelig toiletstelletje van geel en kleurloos glas. Eéntje beschadigd aan de rand en één stop manco. We voegen er een dekselpotje en een flesje van geslepen kleurloos kristal aan toe.

    Un ensemble de toilette de six pièces en verre jaune et incolore. Un abîmé sur le bord et un bouchon manquant. Nous ajoutons un bocal à couvercle et une bouteille de cristal incolore taillé.
    No longer available
    Dim. H:3-23cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #343

    Een lot kristal bestaande uit een grote en een kleine ijsemmer, een grote vaas en een kleine milieu de table.

    Lot de cristal composé d'un grand et d'un petit seau à glace, d'un grand vase et d'un petit milieu de table.
    No longer available
    Dim. h: 12 - 31 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #223
    Val Saint Lambert

    Een designcoupe van kleurloos kristal. Gemerkt.

    Une coupe design en cristal incolore. Marquée.
    No longer available
    Dim. h:19cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #228

    Vier verschillende kleurloos kristallen karaffen, waarbij twee gemerkt van Saint Louis en één van Baccarat. Eén met lichte randschade aan de stop.

    Quatre carafes en cristal incolore différentes, deux marquées par Saint Louis et une par Baccarat. Un avec des dégâts mineurs au bord du bouchon.
    No longer available
    Dim. h: 26 - 34 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #233

    Een lot van vier kleurloze karaffen van glas en kristal. Eén geslepen, twee met gegraveerde decors, één met verzilverd montuur.

    Lot de quatre carafes en verre incolore et cristal. Une taillée, deux à décors gravés, une à encadrement argenté.
    No longer available
    Dim. h: 25 - 41 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #238

    Een lot van vier verschillende kleurloze karaffen. Glas en kristal. Twee stoppen niet origineel.

    Lot de quatre carafes incolores différentes. Verre et cristal. Deux bouchons non d'origine.
    No longer available
    Dim. h: 27 - 34 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #243
    Val Saint Lambert

    Twee kristallen shakers met verzilverde monturen. Onderaan gemerkt en één met een merkje. Eén montuur erg gecorrodeerd.

    Deux shakers en cristal avec montures argentées. Marqué en bas et un avec une étiquette. Une monture très corrodée.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #371

    Een oorvaasje van Luiks glas met decor van druiventrossen.

    Un vase à oreilles en verre liégeois à décor de grappes de raisin.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #248
    Val Saint Lambert

    Een vaas van kleurloos kristal. Gemerkt.

    Un vase de cristal incolore. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 26,5 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #143
    Val Saint Lambert

    Een vaas van kleurloos kristal met geslepen decor. Gemerkt en genummerd MPU 83/1547.

    Vase en cristal incolore à décor taillé. Marqué et numéroté MPU 83/1547.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #338
    J. G. Durand, France

    Een vaas van kleurloos kristal met geslepen ringdecor. Gemerkt.

    Vase en cristal incolore à décor d’anneaux taillées. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #133
    Val Saint Lambert

    Een langgerekte champagnekaraf van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt onderaan en met label.

    Une carafe à champagne allongée en cristal incolore taillé. Marquée en bas et avec étiquette.
    No longer available
    Dim. h: 48 cm
    Estimate: € 100 / 160
  • #108
    Val Saint Lambert

    Een geslepen kleurloos kristallen karaf met kraantje. Gemerkt en genummerd P U 93/93.

    Carafe en cristal incolore taillé avec robinet. Marqué et numéroté PU 93/93.
    No longer available
    Dim. h: 53,5 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #123
    Val Saint Lambert

    Een geslepen kleurloos kristallen karaf met kraantje. Gemerkt.

    Carafe en cristal incolore taillé avec robinet. Marquée.
    No longer available
    Dim. h: 61,5 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • ←
  • 1
  • 2
  • 3
  • …
  • 768
  • 769
  • 770
  • 771
  • 772
  • 773
  • 774
  • …
  • 2,157
  • 2,158
  • 2,159
  • →
This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More