Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.

Lots

Showing 39201–39250 of 107931 results

  • #16
    Goebel, Germany

    “Chimney sweep”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel. Gemerkt en genummerd 12 2/0. Beschadigd aan de basis. Bijgevoegd een meisje van meerkleurig biscuit uit de reeks Nina - Marco.

    Ramoneur. Une figurine en biscuit multicolore de la série par M.I. Hummel. Marquée et numérotée 12 2/0. Endommagé à la base. Ainsi qu’une fille en biscuit multicolore de la série Nina - Marco .
    No longer available
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #8

    Kandjar. Een Perzische dolk met gegraveerde messingen schede en heft, beschadigd aan het heft. XIXde eeuw.

    Kanjar. Un poignard persan avec gaine et garde en laiton gravé, endommagé au niveau de la garde. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. l: 35 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #6

    Een winters landschapje op marmer.

    Un paysage d'hiver sur marbre.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 50
  • #56

    “Zittende kruikdrager”. Een Italiaans terracotta beeldje.

    « Porteur de cruche assis ». Une figurine italienne en terre cuite.
    No longer available
    Dim. h: 17,5 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #40

    “Jongen met vogelkooi” en “meisje met bloemen”. Twee groepjes van biscuit. Onderaan gemerkt.

    « Garçon à la cage à oiseaux » et « Fille aux fleurs ». Deux groupes de biscuit. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm - 18 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #39
    Delft

    Een dekselvaas en een schaal van blauw en wit porselein, onderaan gemerkt Delft.

    Un vase avec couvercle et un plat en porcelaine bleue et blanche, marqué Delft en bas.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm Ø 36 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #42
    Kaiser, Germany

    Drie vazen van biscuit versierd met bloemenmotief, waarvan één met een oor. Onderaan gemerkt Kaiser.

    Trois vases en biscuit décorés d'un motif floral dont un avec une anse. Marqué Kaiser en bas.
    No longer available
    Dim. h: 14 - 18 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #225

    Drie decoratieve reproducties van botanische prenten en eentje met vogeltjes.

    Trois reproductions décoratives d'estampes botaniques et une avec des oiseaux.
    No longer available
    Dim. 35 x 51 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #76

    Een paar menustaandertjes van polychroom biscuit als solifiorevaasjes. Randschade.

    Une paire de porte-menu en biscuit polychrome se présentant comme des vases soliflores. Dommages aux bords.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #192
    W. Van Ryswyck

    “Hert in de natuur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1888.

    "Cerf dans la nature". Peinture à l'huile sur panneau. Signé et daté 1888.
    No longer available
    Dim. 13 x 21,5 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #281
    Capodimonte

    Een jonge vrouw van meerkleurig Italiaans kunststof naar ontwerp van Cedrashi. gemerkt en gedateerd 1985.

    Une jeune femme en plastique italien multicolore d'après un dessin de Cedrashi. Marquée et datée 1985.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #142
    Nicole Halsberghe

    “Kinderkopje”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.

    "Tête d'enfant". Une lithographie. Signé à l'extérieur de la plaque. épreuve d'artiste.
    No longer available
    Dim. 20 x 17 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #140
    Nicole Halsberghe

    Twee werken: - “Portugese vrouw met hond”. Gemengde techniek op papier. 1959. - “Joegoslavische man. Ljublijana, 1967.

    Deux oeuvres: "Portugaise avec chien". Technique mixte sur papier. 1959. - "Homme yougoslave. Ljubljana, 1967.
    No longer available
    Dim. 24,5 x 12,5 & 19 x 11 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #127

    “Vaas met bloemen”. Pastel op zwart papier. Gemonogrammeerd ‘ACK’.

    "Vase aux Fleurs". Pastel sur papier noir. Monogrammé 'ACK'.
    No longer available
    Dim. 47 x 33 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #149

    “Zwijndrecht”. Een houtsnede. Gesigneerd buiten de plaat en binnen de plaat gedateerd ‘25.

    "Zwijndrecht". Une gravure sur bois. Signé à l'extérieur de la plaque et daté '25 à l'intérieur de la plaque.
    No longer available
    Dim. 22,5 x 42 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #116

    “Les chantiers d’Anvers sous Napoleon I, 1804”. Een gravure naar een werk van Hendrik Schaefels door Michiels.

    "Les chantiers d'Anvers sous Napoléon Ier, 1804". Une gravure d'après une oeuvre de Hendrik Schaefels par Michiels.
    No longer available
    Dim. 28 x 46 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #150

    “Vissersvolk op het strand bij Katwijk”. Een reproductie naar een werk van Henri Cassiers.

    "Pêcheurs sur la plage de Katwijk". Une reproduction d'après une oeuvre d'Henri Cassiers.
    No longer available
    Dim. 25 x 45 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #28

    Een bol vaasje van meerkleurig Muranoglas.

    Un vase sphérique en verre de Murano multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 12,5 cm
    Estimate: € 20 / 30
  • #171

    “Pompeii”. Aquarel op papier. Gesigneerd.

    « Pompéi ». Aquarelle sur papier. Signée.
    No longer available
    Dim. 12 x 20 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #7

    Een zeshoekige theepot van Chinees porselein met blauw-wit bloemendecor en met messingen handvat.

    Théière hexagonale en porcelaine de Chine à décor floral bleu et blanc et anse en laiton.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #45
    Woldershof, Bavaria

    Een tête à tête van verzilverd porselein met theepot, suikerpotje en melkkannetje. Onderaan gemerkt.

    Tête à tête en porcelaine argentée avec théière, sucrier et pot à lait. Marqué en bas.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #111

    “Dorpszicht bij het water”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Vue du village au bord de l'eau". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 100 x 50 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #102

    “Bloemenmeisje”. Een aquarel op papier. Gesigneerd.

    "Fleuriste". Une aquarelle sur papier. Signée.
    No longer available
    Dim. 70 cm x 61 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #80
    Emilio Greco
    Period: 1913 - 1995

    “Vrouwelijk naakt”. Een ets. Gesigneerd en gedateerd 1973.

    "Nu féminin". Une gravure. Signée et datée 1973.
    No longer available
    Dim. 67 cm x 45 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #104

    “Een ballerina”. Een afdruk van een aquarel op papier.

    "Une ballerine". Une reproduction d'une aquarelle sur papier.
    No longer available
    Dim. 92 cm x 62 cm
    Estimate: € 30 / 35
  • #132

    “Zicht op Capri”. Een aquarel op papier. Gedateerd.

    "Vue de Capri". Une aquarelle sur papier. Datée.
    No longer available
    Dim. 27 cm x 21 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #189
    Jules Edouard
    Period: 1880-1959

    “Vier vrouwen”. Ingekleurde gravure. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.

    "Quatre femmes". Gravure coloriée. Signée à l'extérieur de la plaque. épreuve d'artiste.
    No longer available
    Dim. 10 x 17 c;
    Estimate: € 50 / 70
  • #48

    Een paar fotokaders, waarbij één zilver- en één goudkleurig.

    Une paire de cadres photo, un argenté et un doré.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 40
  • #139

    “Personages”. Geschilderd op leder. Ethiopië.

    "Personnages". Peint sur cuir. Ethiopie.
    No longer available
    Dim. 44 x 30 cm
    Estimate: € 45 / 50
  • #128
    Jeanne Demaret

    “Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Vase à fleurs". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 38 x 31 cm
    Estimate: € 25 / 40
  • #163

    Een paar reproducties in een kadertje.

    Deux reproductions dans un cadre.
    No longer available
    Dim. 29 x 39 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #107

    Een reproductie van een oude gravure met zicht op de rede van Antwerpen.

    Reproduction d'une gravure ancienne avec vue sur la rade d'Anvers.
    No longer available
    Dim. 152 x 28 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #251

    Een gepolychromeerd plaasteren Heilig Hartbeeld.

    Statue du Sacré-Cœur en plâtre polychrome.
    No longer available
    Dim. h: 71 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #57

    “Meisje met hoed”. Een gepatineerd plaasteren beeld.

    "Fille au chapeau". Une statue en plâtre patiné.
    No longer available
    Dim. h: 61 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • Een 14 K rooskleurige ketting met hanger in de vorm van een boogschutter.

    No longer available
    Dim. 5,66 g
    Estimate: € 200 / 300
  • #70

    Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct. en een centrale saffier van +- 0,20 ct.

    Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants taille brillant d'un poids combiné de +- 0,30 ct et d'un saphir central de +- 0,20 ct.
    No longer available
    Dim. 2,52 g
    Estimate: € 350 / 450
  • #233

    “De landverhuisster”. Een gepatineerd bronzen beeld op natuurstenen sokkel. Gedateerd 1993 en genummerd 87/3999.

    "L'émigrée". Une statue en bronze patiné sur un socle en pierre naturelle. Daté de 1993 et numéroté 87/3999.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #669

    Een zeshoekige vaas van brons met een cloisonné decor van reigers en bloemen.

    Vase hexagonal en bronze à décor cloisonné de hérons et de fleurs.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #5

    Een paar Medici siervazen van Brussels porselein met vergulde decors. XIXe eeuw.

    Une paire de vases décoratifs Médici en porcelaine de Bruxelles à décors dorés. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #105
    Val Saint Lambert

    Een brede vaas van geslepen kleurloos kristal. Onderaan gemerkt en genummerd 80/178. Kleine schilfer aan de binnenrand.

    Un large vase en cristal incolore taillé. Marqué et numéroté en bas 80/178. Petit éclat sur le bord intérieur.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm Ø: 22 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #35
    Val Saint Lambert

    Een kleine vaas van geslepen kleurloos en mauve kristal. Onderaan gemerkt. Designer H. Lega en genummerd 95/150.

    Petit vase en cristal taillé incolore et mauve. Marqué en bas. Designer H. Lega et numéroté 95/150.
    No longer available
    Dim. h: 19 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #45
    Val Saint Lambert

    Een vaasje van blauw gedubbeld en geslepen kristal. Onderaan gegraveerd. Gaaf.

    Vase en cristal bleu doublé et taillé. Gravé en bas. Intact.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #55

    Twee vazen van geslepen en rood gedubbeld kristal. Zonder merken.

    Deux vases en cristal taillé et doublé rouge. Sans marques.
    No longer available
    Dim. h: 21,5 & 26 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #75
    Val Saint Lambert

    Een veertienhoekige vaas van geslepen en deels blauw gekleurd kristal. Gemerkt met label en gegraveerd onderaan.

    Un vase à quatorze faces en cristal taillé et en partie bleu. Marqué d'une étiquette et gravé sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 16 cm Ø: 20 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #95
    Val Saint Lambert

    Een vaas van geslepen en mauve gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt en genummerd ‘Pièce Unique, 84/957. Zeer kleine schilfer aan de bovenrand.

    Vase en cristal doublé mauve et taillé. Marqué et numéroté en bas 'Pièce Unique, 84/957. Très petit éclat sur le bord supérieur.
    No longer available
    Dim. h: 22,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #135
    Val Saint Lambert

    Een coupe van geslepen en deels gesatineerd blauw gedubbeld kristal met vergulde motieven. Onderaan gemerkt.

    Coupe en cristal taillée partiellement satinée, doublée bleue avec détails dorés. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø: 26 cm
    Estimate: € 240 / 320
  • #65
    Val Saint Lambert

    Een bolle vaas van geslepen en rood gedubbeld kristal. Ontwerp van Xavier Crespo. Gemerkt en genummerd ‘Pièce Unique’, 94/679.

    Vase sphérique en cristal taillé etdoublé rouge. Conception par Xavier Crespo. Marqué et numéroté 'Pièce Unique', 94/679.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #85
    Val Saint Lambert

    Een vaas van geslepen en blauw gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt, genummerd 4/175 en gedateerd 1995.

    Vase en cristal taillé et doublé bleu. Marqué en bas, numéroté 4/175 et daté 1995.
    No longer available
    Dim. h: 21,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #207
    Val Saint Lambert

    Een vaas van geslepen en blauw gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt en genummerd MPV 85/6034.

    Vase en cristal taillé et doublé bleu. Marqué et numéroté MPV 85/6034 en bas.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #197
    Val Saint Lambert

    Een vaas van geslepen en mauve gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt en genummerd 75/150. Zeer kleine schilfer aan de bovenrand.

    Vase en cristal doublé mauve et taillé. Marqué et numéroté en bas 75/150. Très petit éclat sur le bord supérieur.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • ←
  • 1
  • 2
  • 3
  • …
  • 782
  • 783
  • 784
  • 785
  • 786
  • 787
  • 788
  • …
  • 2,157
  • 2,158
  • 2,159
  • →
This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More