Lots
Showing 39201–39250 of 107931 results
Kanjar. Un poignard persan avec gaine et garde en laiton gravé, endommagé au niveau de la garde. XIXème siècle.No longer availableDim. l: 35 cmEstimate: € 100 / 150 -
#6Een winters landschapje op marmer.
Un paysage d'hiver sur marbre.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#56“Zittende kruikdrager”. Een Italiaans terracotta beeldje.
« Porteur de cruche assis ». Une figurine italienne en terre cuite.No longer availableDim. h: 17,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
« Garçon à la cage à oiseaux » et « Fille aux fleurs ». Deux groupes de biscuit. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 16 cm - 18 cmEstimate: € 25 / 35 -
#39Een dekselvaas en een schaal van blauw en wit porselein, onderaan gemerkt Delft.
Un vase avec couvercle et un plat en porcelaine bleue et blanche, marqué Delft en bas.No longer availableDim. h: 44 cm Ø 36 cmEstimate: € 25 / 35 -
#42Drie vazen van biscuit versierd met bloemenmotief, waarvan één met een oor. Onderaan gemerkt Kaiser.
Trois vases en biscuit décorés d'un motif floral dont un avec une anse. Marqué Kaiser en bas.No longer availableDim. h: 14 - 18 cmEstimate: € 25 / 35 -
Trois reproductions décoratives d'estampes botaniques et une avec des oiseaux.No longer availableDim. 35 x 51 cmEstimate: € 40 / 50 -
Une paire de porte-menu en biscuit polychrome se présentant comme des vases soliflores. Dommages aux bords.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 20 / 30 -
#192“Hert in de natuur”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1888.
"Cerf dans la nature". Peinture à l'huile sur panneau. Signé et daté 1888.No longer availableDim. 13 x 21,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#281Een jonge vrouw van meerkleurig Italiaans kunststof naar ontwerp van Cedrashi. gemerkt en gedateerd 1985.
Une jeune femme en plastique italien multicolore d'après un dessin de Cedrashi. Marquée et datée 1985.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 30 / 40 -
#142“Kinderkopje”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.
"Tête d'enfant". Une lithographie. Signé à l'extérieur de la plaque. épreuve d'artiste.No longer availableDim. 20 x 17 cmEstimate: € 30 / 40 -
#140Twee werken: - “Portugese vrouw met hond”. Gemengde techniek op papier. 1959.- “Joegoslavische man. Ljublijana, 1967.
Deux oeuvres: "Portugaise avec chien". Technique mixte sur papier. 1959. - "Homme yougoslave. Ljubljana, 1967.No longer availableDim. 24,5 x 12,5 & 19 x 11 cmEstimate: € 30 / 40 -
"Zwijndrecht". Une gravure sur bois. Signé à l'extérieur de la plaque et daté '25 à l'intérieur de la plaque.No longer availableDim. 22,5 x 42 cmEstimate: € 25 / 35 -
"Les chantiers d'Anvers sous Napoléon Ier, 1804". Une gravure d'après une oeuvre de Hendrik Schaefels par Michiels.No longer availableDim. 28 x 46 cmEstimate: € 25 / 35 -
"Pêcheurs sur la plage de Katwijk". Une reproduction d'après une oeuvre d'Henri Cassiers.No longer availableDim. 25 x 45 cmEstimate: € 30 / 40 -
#28Een bol vaasje van meerkleurig Muranoglas.
Un vase sphérique en verre de Murano multicolore.No longer availableDim. h: 12,5 cmEstimate: € 20 / 30 -
#171“Pompeii”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
« Pompéi ». Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 12 x 20 cmEstimate: € 30 / 40 -
Théière hexagonale en porcelaine de Chine à décor floral bleu et blanc et anse en laiton.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 30 / 40 -
"Vue du village au bord de l'eau". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 100 x 50 cmEstimate: € 25 / 35 -
#102“Bloemenmeisje”. Een aquarel op papier. Gesigneerd.
#80Period: 1913 - 1995“Vrouwelijk naakt”. Een ets. Gesigneerd en gedateerd 1973.
"Nu féminin". Une gravure. Signée et datée 1973.No longer availableDim. 67 cm x 45 cmEstimate: € 35 / 45 -
#104“Een ballerina”. Een afdruk van een aquarel op papier.
"Une ballerine". Une reproduction d'une aquarelle sur papier.No longer availableDim. 92 cm x 62 cmEstimate: € 30 / 35 -
#132“Zicht op Capri”. Een aquarel op papier. Gedateerd.
"Vue de Capri". Une aquarelle sur papier. Datée.No longer availableDim. 27 cm x 21 cmEstimate: € 35 / 45 -
#189Period: 1880-1959“Vier vrouwen”. Ingekleurde gravure. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.
"Quatre femmes". Gravure coloriée. Signée à l'extérieur de la plaque. épreuve d'artiste.No longer availableDim. 10 x 17 c;Estimate: € 50 / 70 -
#48Een paar fotokaders, waarbij één zilver- en één goudkleurig.
Une paire de cadres photo, un argenté et un doré.No longer availableEstimate: € 25 / 40 -
#139“Personages”. Geschilderd op leder. Ethiopië.
"Personnages". Peint sur cuir. Ethiopie.No longer availableDim. 44 x 30 cmEstimate: € 45 / 50 -
#128“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#163Een paar reproducties in een kadertje.
#107Een reproductie van een oude gravure met zicht op de rede van Antwerpen.
Reproduction d'une gravure ancienne avec vue sur la rade d'Anvers.No longer availableDim. 152 x 28 cmEstimate: € 25 / 35 -
#251Een gepolychromeerd plaasteren Heilig Hartbeeld.
Statue du Sacré-Cœur en plâtre polychrome.No longer availableDim. h: 71 cmEstimate: € 20 / 25 -
#57“Meisje met hoed”. Een gepatineerd plaasteren beeld.
"Fille au chapeau". Une statue en plâtre patiné.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 25 / 35 -
Een 14 K rooskleurige ketting met hanger in de vorm van een boogschutter.
No longer availableDim. 5,66 gEstimate: € 200 / 300 -
#70Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct. en een centrale saffier van +- 0,20 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants taille brillant d'un poids combiné de +- 0,30 ct et d'un saphir central de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 2,52 gEstimate: € 350 / 450 -
#105Een brede vaas van geslepen kleurloos kristal. Onderaan gemerkt en genummerd 80/178. Kleine schilfer aan de binnenrand.
#35Een kleine vaas van geslepen kleurloos en mauve kristal. Onderaan gemerkt. Designer H. Lega en genummerd 95/150.
#45Een vaasje van blauw gedubbeld en geslepen kristal. Onderaan gegraveerd. Gaaf.
#55Twee vazen van geslepen en rood gedubbeld kristal. Zonder merken.
#75Een veertienhoekige vaas van geslepen en deels blauw gekleurd kristal. Gemerkt met label en gegraveerd onderaan.
#95Een vaas van geslepen en mauve gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt en genummerd ‘Pièce Unique, 84/957. Zeer kleine schilfer aan de bovenrand.
#135Een coupe van geslepen en deels gesatineerd blauw gedubbeld kristal met vergulde motieven. Onderaan gemerkt.
#65Een bolle vaas van geslepen en rood gedubbeld kristal. Ontwerp van Xavier Crespo. Gemerkt en genummerd ‘Pièce Unique’, 94/679.
#85Een vaas van geslepen en blauw gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt, genummerd 4/175 en gedateerd 1995.
#207Een vaas van geslepen en blauw gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt en genummerd MPV 85/6034.
#197Een vaas van geslepen en mauve gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt en genummerd 75/150. Zeer kleine schilfer aan de bovenrand.
Vase en cristal doublé mauve et taillé. Marqué et numéroté en bas 75/150. Très petit éclat sur le bord supérieur.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 100 / 120