Lots
Showing 40251–40300 of 107931 results
#613Een paar Satsuma vazen van Japans aardewerk.
#251Twee gedreven wijwatervaatjes van 800‰ zilver, versierd met beeltenissen van de Madonna met kind. 273,57 gram samen, het grote Duits, het kleine Belgisch. Bijgevoegd een borstel met gedreven zilveren montuur met decor van een zeilschip. Nederland, XIXe eeuw, 835‰.
Deux bénitiers martelés en argent 800‰, décorés d'images de la Vierge à l'Enfant. 273,57 grammes ensemble, le grand allemand, le petit belge. Inclus est un pinceau avec un cadre en argent gaufré décoré d'un voilier. Pays-Bas, XIXème siècle, 835‰.No longer availableDim. h: 12,5 & 25 cmEstimate: € 300 / 340 -
#268Een grote aardewerken vaas met een bloemendecor.
#338Een schaal in meerkleurig glas. Onderaan gemerkt.
#402Een Japans tafelscherm gedecoreerd met bloemen in jade en been achter glas.
Paravent de table japonais à décor de fleurs en jade et os sous verre.No longer availableDim. 45,5 x 62 cmEstimate: € 120 / 200 -
#263Een vaasje en een jardinière van Quimper, we voegen er een aardewerken schotel met een boogschuttersdecor aan toe.
#271Een grote en een kleine designcoupe van roze kristal omstreeks 1960. Onderaan gemerkt. Minuscule schilfers onderaan de voet.
#267Een XVIIIe eeuws gebeeldhouwd engelenkopje, omgebouwd tot kleine console.
Une tête d'ange sculptée du 18ème siècle, transformée en petite console.No longer availableDim. 20 x 38 x 21 cmEstimate: € 75 / 90 -
#121Een art deco bronzen vrouwenprofiel op een marmeren sokkel. Schade aan het patina.
Profil féminin art déco en bronze sur socle en marbre. Dommages à la patine.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 35 / 45 -
#303Een paar metalen lampenvoeten met kap. Nieuwstaat.
#137Een driedelig schouwgarnituur van verguld brons en arduin, bestaande uit een pendule, versierd met engeltjes en twee kandelaars met vijf lichtpunten. Eind XIXe eeuw. Kleine beschadiging bovenaan.
Garniture de cheminée en trois pièces en bronze doré et pierre bleue, composée d'une pendule de cheminée, à décor d'angelots et de deux bougeoirs à cinq points lumineux. Fin XIXème siècle. Petit dommage au sommet.No longer availableDim. 48 cm x 42 cm x 16 cmEstimate: € 300 / 400 -
#261“Sint-Joris”. Een meerkleurig geglazuurde wandplaquette van steengoed. Op de achterkant gemerkt.
#277“Meisje met pop”, “voetballertje” en “meisje”. Drie aardewerken beeldjes. Gemerkt.
#317“Koppel met vogels”. Een paar beeldjes in Italiaans porselein. Onderaan gemerkt.
#313“Juffrouw met bloemenwagen en katten”. Een porseleinen groep. Onderaan gemerkt.
#301“Fruitdrager en vrouw met kuikentjes”. Een paar beeldjes in Italiaans porselein. Onderaan gemerkt.
#107“Three sisters”. Een groep in Spaans porselein. Gemerkt.
#308“Een paspoort maskertje”. Een houten hoofdje afkomstig van Congo.
#298Een oud romeinse aardewerken olielamp afkomstig uit noord afrika. Oortje afgebroken.
Une ancienne lampe à huile romaine en faïence d'Afrique du Nord. Anse cassée.No longer availableDim. 12 x 3 cmEstimate: € 50 / 80 -
#108Een schouwpendule in verguld metaal getooid met een sater met cimbalen. met een gepatineerde bronzen neushoorn, compleet met sleutel. Naar rococovoorbeeld.
#98“Twee Reigers”. Een grote groep in Spaans porselein. Onderaan gemerkt.
#651Een houten beeldje afkomstig van Indonesië.
#628Een precolumbiaans stenen beeldje in de vorm van een hoofd.
#257Een lot van drie stenen kruiken. Waarvan 1 gedateerd 1856.
#658Een apothekersweegschaal in vitrine. We voegen er een gewichtensetje aan toe. Bovenlijst voorste ruitje gelost.
Une balance de pharmacie en vitrine. Nous ajoutons un ensemble de poids. La moulure supérieure de la fenêtre avant a été détachée.No longer availableDim. 41 x 45 x 24 cmEstimate: € 80 / 100 -
#128“Go-go-danseres”. Een bronzen beeld. Italiaans werk, jaren ‘70.
#22Een lot postzegels in twee albums. Voornamelijk Europa. Bijgevoegd een sigarenbandjes verzamelalbum.
Lot de timbres dans deux albums. Europe principalement. On y joint un album de collection de bagues de cigares.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#333“De waterdraagster”, “twee zusters”, “Meisje met duiven”. Drie porseleinen groepjes. Onderaan gemerkt.
#293Een paar messingen kandelaars met telkens 5 lichtpunten. Eclectische stijl.
#93Een Russisch orthodox reisicoon/ triptiekje van verzilverd messing en met email.
#103Een meisjesbuste van wit composiet.
#297Een paar antieke kleurloos kristallen drageoirs.
#327Een zwart glazen vaas met gestileerd decor van bladeren en een vlinder. Gemerkt.
#331“Vrouwelijk naakt met bloemen”. Een porseleinen beeldje.
#323Een geborsteld tinnen koffie- en theestelletje. Vierdelig op dienblad.
#281Een antieke Philips diaprojector in koffertje.
#88Vijf diverse borden van blauw en wit Chinees porselein. Verschillende tuindecors sommige met vogels. XVIIIde eeuw. Eén met haarbarst, een tweetal kleine randschilfers.
Une soucoupe rectangulaire en porcelaine de Chine bleue et blanche. Décor de branchages fleuris, bord en croisillon. Époque Qinglong.No longer availableDim. 28 x 19 cmEstimate: € 40 / 60