Lots
Showing 43401–43450 of 108241 results
Pichet allongé et coupe en cristal de Bohême taillé et coloré.No longer availableDim. h: 8 & 35 cmEstimate: € 30 / 50 -
#107Een bol aardewerken vaasje met gekleurd glazuur.
Vase rond en faïence à glaçure colorée.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 25 / 35 -
#98Een kleine kalebasvormig rijstwijnkruikje van celadonkleurig porselein.
Petit pichet à vin de riz en forme de calebasse en porcelaine couleur céladon.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 30 / 40 -
“Mains qui prient”. Un relief en cuivre martelé. Monogrammé.No longer availableDim. 25 x 17 cmEstimate: € 35 / 50 -
#76“Beteco”. Een oude houten luidspreker.
“Beteco”. Un vieux haut-parleur en bois.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 35 / 45 -
#88Een paar Staffordshire honden uit aardewerk. Eén met barst aan de staart.
Une paire de chiens Pottery Staffordshire. Un avec une fissure dans la queue.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 40 / 50 -
Paire de paniers apéritifs en métal argenté avec récipients en verre transparent.No longer availableDim. 23 x 17 & 35 x 17 cmEstimate: € 5 / 2 -
#73Een oude tennisracket in hoes.
Une vieille raquette de tennis dans un étui.No longer availableDim. 72 cmEstimate: € 15 / 25 -
#259Een lot van zes jachtprenten.
Lot de six estampes de chasse.No longer availableDim. 18 x 45; 18 x 20; 17 x 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
Lot graphique, composé d'une lithographie avec orchidée d'après De Bruyne, une gravure ancienne en couleurs avec vue sur la ville, une petite gravure Der Papiermacher und Kartenmacher, une reproduction avec des barges à queue noire et une lithographie avec un cheval.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#234Een reeks van vier gesneden houten reliëfs.
Une série de quatre reliefs en bois sculpté.No longer availableDim. 32 x 42; 30 x 16 & 26 x 16 cmEstimate: € 30 / 50 -
#192Een lot van twee spiegels, een ronde en een rechthoekige in metalen frame.
Lot de deux miroirs, un rond et un rectangulaire dans un cadre en métal.No longer availableDim. 28 x 20 cm & Ø 20 cmEstimate: € 30 / 50 -
#242“De muziekles”. Twee ingekaderde prenten.
“La leçon de musique”. Deux tirages encadrés.No longer availableDim. 36 x 26 cmEstimate: € 20 / 30 -
#239“Reebok” & “Haas”. Twee reproducties.
#224Drie werken op papier:- Leo Lauryssens - “Kortrijk”. Tekening op papier. Gesigneerd en gedateerd 1958.- Spitaels - “Stadszicht”. Pentekening. Gesigneerd en gedateerd 1988.- F. Van Mol - “St. Erasmusstraat Borgerhout”. Een gravure. Gesigneerd en gedateerd 1986
Trois œuvres sur papier : - Leo Lauryssens - « Courtrai ». Dessin sur papier. Signé et daté 1958. - Spitaels - « Vue de ville ». Dessin à la plume. Signé et daté 1988. - F. Van Mol - “St. Erasmusstraat Borgerhout”. Une gravure. Signée et datée 1986.No longer availableDim. 11,5 x 14,5; 24,5 x 15,5 & 28 x 19,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#232Een messingen kruisbeeld met tinnen Christus. Achter bol glas.
Un crucifix en laiton avec un Christ en étain. Derrière un verre convexe.No longer availableDim. 43 x 33 cmEstimate: € 15 / 20 -
Série de quatre reproductions décoratives représentant les saisons. Dans des cadres en noyer.No longer availableDim. 27,5x 22 cm (kader)Estimate: € 40 / 50 -
#262“Kerkzicht”. Een litho(?). Gesigneerd.
Vue de l'église. Une lithographie (?). Signée.No longer availableDim. 60 x 39 cmEstimate: € 30 / 35 -
#140“Dreef”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Dreef”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 60 cmEstimate: € 25 / 45 -
#161“Vrouw en kind in een interieur”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Femme et enfant dans un intérieur. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 46 x 43 cmEstimate: € 25 / 45 -
#142“Bosrand”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
« Bord de forêt ». Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 48 x 58 cmEstimate: € 25 / 45 -
#168“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek.
“Nature morte aux roses”. Huile sur toile.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 30 / 50 -
#194“Zicht op Ulvenhout vanaf de Bouvignelaan”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1986.
Vue d'Ulvenhout depuis la Bouvignelaan. Huile sur toile. Signée et datée 1986.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 30 / 50 -
#256“Stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#169“Vrouw met kind en geitje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Femme avec enfant et chèvre. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 80 cmEstimate: € 30 / 40 -
Sarcelle à ailes bleues, Pélican brun & Sterne arctique. Trois reproductions avec des oiseaux. La dernière avec de légers dégâts d'humidité sur le côté.No longer availableDim. 34 x 43 cmEstimate: € 20 / 30 -
#298Een lot vazen van Satsuma-aardewerk. 9 stuks.
Lot de vases en faïence Satsuma. 9 pièces.No longer availableDim. h: 6,5 - 31 cmEstimate: € 40 / 50 -
#188“Knives of the world”. Jean-Noël Mouret. Magna Books. Leicester, 1994.
Couteaux du monde. Jean-Noël Mouret. Magna Books. Leicester, 1994. En anglais.No longer availableEstimate: € 25 / 30 -
#69Een aardewerken sierschotel met meerkleurig bloemendecor. Onderaan gemerkt.
Un plat en faïence à décor floral multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. Ø: 30,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#103Een Hotei van gesculpteerd jade.
Un Hotei de jade sculpté.No longer availableDim. h: 6,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
Un pot à lait récent en porcelaine de Chine, à décor de fleurs et d'un papillon en relief. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 25 / 35 -
#212Een album met antieke postkaarten. 225 stuks.
#205Een album met 170 antieke postkaarten.
#85Een lot van elf porseleinen borden, waarbij vijf met decors van vogels (Hutschenreuther) en zes met decors van zoetwatervissen (Mitterteich). Allen gemerkt onderaan.
#82Een grote schaal van geslepen en groen gedubbeld kristal. Gemerkt onderaan. Enkele beschadigingen.
#79Een paar vierkante vazen van porselein met meerkleurig en verguld decor. Onderaan gemerkt. Een met beschadiging aan de binnenrand bovenaan.
#201Chinese porseleinen vaas met een famille rose decor.
#200“Maria”. Een plaasteren beeld op houten voetstuk.
#233Een aansteker en een asbak van geslepen kleurloos kristal.
#202Een kleurloze kristallen coupe.
#249Een lot Venetiaans glaswerk, bestaande uit een vaasje en drie presse-papiers met inclusies. Kleine beschadiging aan het vaasje
#156Een art deco schouwpendule van meersoortig marmer.
#197Een lot kant-, haak- en borduurwerk.
Lot de dentelles, crochet et broderie.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#93Een coupe van geslepen kleurloos en groen kristal. Gemerkt.
Coupe en cristal taillé vert et incolore. Avec marque.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 80 / 120