Lots
Showing 46451–46500 of 108442 results
Un lot de cinq cartes anciennes, dont quatre de la Belgique et une d’Europe. Trois sont pliées, 1964.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#110Vier reproducties van botanische prenten, waarvan twee naar Redouté.
#158“Heidezicht” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage de bruyère”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 29 x 37 cmEstimate: € 50 / 100 -
#155“Dorpszicht”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1995.
#151“Winters berglandschap met riviertje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#150“Oude zeeman”. Olieverf op doek. Zonder signatuur.
Paire de paysages nocturnes sur panneau. Monogrammés.No longer availableDim. 26 x 34 cmEstimate: € 200 / 240 -
#148“Uitgestrekt landschap met personages op een veldweg bij een hoeve”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#105Period: 1895 - ?Twee boszichten. Olieverf op doek. Beide gesigneerd.
#145“Leeuw in de wildernis”. Een ets. Gesigneerd buiten de plaat.
#144Period: 1853 - 1935“Portret van Mevrouw Van Damme”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd. en gedateerd 1908.
“Portrait de Mme Van Damme”. Huile sur toile marouflée. Signée et datée 1908.No longer availableDim. 28 x 20 cmEstimate: € 120 / 200 -
#142“Portret van een oude zigeunerin”. Olieverf op board. Gesigneerd.
”Portrait d’une vieille gitane”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 24 x 20 cmEstimate: € 50 / 80 -
#140“Matin. Rue du Billard - Molenbeek”. Olieverf op board.
”Matin. Rue du Billard - Molenbeek”. Huile sur carton.No longer availableDim. 30 x 27 ccmEstimate: € 40 / 60 -
#131Een paar reproducties.
Une paire reproductions.No longer availableDim. 33 x 23 cmEstimate: € 20 / 25 -
#130“Impasse Jacques, Molenbeek”. Olieverf op board.
”Impasse Jacques, Molenbeek”. Huile sur carton.No longer availableDim. 36 x 25 cmEstimate: € 50 / 80 -
#128Period: 1861-1949“La lecture interrompue”. Een ets. Artiestenproef. Gesigneerd buiten de plaat.
#125“Compositie” & “Straatzicht”. Twee grafische werken.
”Composition” & “Scène de rue”. Deux oeuvres graphiques.No longer availableDim. 45 x 40 en 22 x 20 cmEstimate: € 25 / 40 -
#124“Straatzicht te Luik.” Aquarel op karton. Gesigneerd.
”Scène de rue à Liège”. Une aquarelle sur carton. Signé.No longer availableDim. 28 x 19 cmEstimate: € 20 / 30 -
#122“Landschap”. Gouache op papier. Gesigneerd.
#102“Palma de Mallorca”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘51. Met opdracht. Glas stuk.
“Palma de Majorque”. Aquarelle sur papier. Signée et datée ‘51. Avec dédicace. Verre cassé.No longer availableDim. 28 x 22 cmEstimate: € 20 / 30 -
Un lot de cinq pièces de cuivres divers. Deux cruches, une jardinière, une jarre à huile et un vase.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#244“Moeder met kind”. Een gebatikt kunstwerk.
Caractère . Technique mixte sur papier. Signé illisible.No longer availableDim. 29 x 19,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
Animaux abstraits . une paire dessins à l'encre sur papier. Signé et daté 93.No longer availableDim. 16 x 13 cmEstimate: € 30 / 40 -
#114“Veenzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#256Een loper. Handgeknoopt.
Un couloir en laine noué main.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#91Een machinaal geknoopt Oosters wollen kleedje.
Une robe orientale en laine nouée à la machine.No longer availableDim. 165 x 78 cmEstimate: € 10 / 20 -
#90Een spiegellijst in empirestijl met verzilverd bronzen versieringen.
Un cadre de miroir de style Empire avec des décorations en bronze argenté.No longer availableDim. 175 x 95 cmEstimate: € 50 / 80 -
#87Een verchroomde wandkapstok op houten muurplaat.
Un porte-manteau mural chromé sur une plaque murale en bois.No longer availableDim. 60 x 20 cmEstimate: € 10 / 20 -
#84Een gesculpteerde houten beker. Kuba, D. R. Congo.
Une tasse en bois sculpté. Kuba, R.D. Congo.No longer availableDim. h: 11,5 cmEstimate: € 10 / 15 -
#82“Meertje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Lac”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#81“Vrouwelijk naakt”. Een potloodstudie op papier. Gesigneerd.
Nu féminin. Une étude au crayon sur papier. Signée.No longer availableDim. 36,5 x 26,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
#78“De koperslager”. Een prent in laagjes naar Anton Pieck.
Le chaudronnier. Une impression en couches d'après Anton Pieck.No longer availableDim. 25 x 16 cmEstimate: € 20 / 25 -
#76Period: 1922 - 2021“Binnenweg”. Een ets. Gesigneerd en genummerd 85/200 buiten de plaat.
“Binnenweg”. Une eau-forte. Signée et numérotée 85/200 à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 24 x 19 cmEstimate: € 20 / 30 -
#75Drie ingekaderde naaldwerkjes.
Trois broderies encadrées.No longer availableDim. 28 x 28; 46 x 50 & 29 x 39 cmEstimate: € 20 / 25 -
#74“Hoog gras”. Olieverf op doek. Beschadiging.
#73“Bloemenvaas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vase à fleurs. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 50 / 80 -
#71Een witgepatineerde lijst van hout en plaaster.
Un cadre en bois et plâtre patiné blanc.No longer availableDim. 53 x 63 cm (binnenmaat)Estimate: € 15 / 25 -
#67“Stilleven met rozen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte aux roses. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 120 / 200 -
#66Een lot kleurloos glaswerk, bestaande uit een stolp en twee ijsemmertjes.
Un lot de verrerie incolore, composé d'une cloche et de deux seaux à glace.No longer availableDim. h: 14 en 19 cmEstimate: € 10 / 15 -
#61Een reproductie van een Griekse icoon.
Une reproduction d'une icône grecque.No longer availableDim. 48 x 36 cmEstimate: € 20 / 25 -
#57Twee schalen van geslepen kleurloos Boheems kristal.
Deux bols en cristal de Bohême incolore taillé.No longer availableDim. Ø: 19 & 25 cmEstimate: € 20 / 30 -
#41Een ijsemmertje van verzilverd metaal met glazen recipiënt.
Un seau à glace en métal argenté avec récipient en verre.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 10 / 15