Lots
Showing 47351–47400 of 108442 results
-
#220Ch. Plantey A.C. Pauillac G. Meffre M.C. 1985 aantal: 1 Bt. base neck
No longer available -
#316Ch. La Croix St. Vincent A.C. Pomerol Vignobles Leydet M.C. 2015 aantal: 5 Bt.
No longer available -
#322Biscardo Enigma I.G.P. Rubicone
M.O. 2018 aantal: 4 Bt.
No longer available -
#44Lot rode Bordeaux
aantal: 2
Ch. Giscours A.C. Margaux 3e grand cru classé M.C. 2016 aantal: 1 Bt.
Ch. Franc Mayne A.C. Saint-Emilion Grand Cru Grand Cru Classé M.C. 2011 aantal: 1 Bt.
No longer available -
#131Terrantez Madeira Barbeito Vintage
K. 1795 aantal: 1 50 cl Genummerde fles 19/24.
No longer available -
#26Lot rode wijn
aantal: 8
Salentein Mendoza
M.D. 2018 aantal: 2 Bt.
Montes Alpha D.O. Valle de Colchagua
M.D. 2018 aantal: 6 Bt. In zijdepapier
No longer available -
#25Lot rode wijn
aantal: 8
Vivaldi D.O.C. Amarone della Valpolicella
M.P. 2016 aantal: 5 Bt.
Biscardo D.O.C. Amarone della Valpolicella
M.O. 2015 aantal: 4 Bt.
No longer available -
#24Lot rode wijn
aantal: 8
Pago de Otazu D.O.P.
M.D. 2016 aantal: 2 Bt.
Machoman D.O.P. Jumilla Casarojo M.P. 2017 aantal: 2 Bt.
The Guv’nor
Felix Solis
aantal: 4 Bt.
No longer available -
#27Lot rode wijn
aantal: 12
Spier Pinotage W. O. Western Cape
2018 aantal: 5 Bt.
Barista Pinotage W.O. Robertson
2019 aantal: 5 Bt.
The Chocolate Block W.O. Swartland
2016 aantal: 2 Bt.
No longer available -
#320Ch. Lacoste-Borie A.C. Pauillac
M.C. 2017 aantal: 6 Bt.
No longer available -
#164Ch. Giscours A.C. Margaux 3e grand cru classé M.C. O.K. 1973 aantal: 12 Bt. Enkele etiketten beschadigd, kist in slechte staat
No longer available -
#125Taylor’s 10 year’s old Tawny Port
O.K. 0 aantal: 1 bt. etiket vuil
No longer available -
#182“De aanbidding der koningen”. Olieverf op doek. Vlaamse school, eind XVIIe eeuw.
L'Adoration des Mages. Huile sur toile. Ecole flamande, fin du XVIIe siècle.No longer availableDim. 88 x 88 cmEstimate: € 400 / 500 -
#162“Boomrijk landschap met links de Heilige Familie met een engel die de passie-instrumenten draagt en rechts de Heilige Augustinus en zijn moeder, de Heilige Monica.” Olieverf op doek. Vlaamse school, eind XVIIe eeuw.
Un paysage arboré avec la Sainte Famille à gauche avec un ange portant les instruments de la Passion et à droite saint Augustin et sa mère, la Sainte Monique. Huile sur toile. Ecole flamande, fin du XVIIe siècle.No longer availableDim. 73 x 85 cmEstimate: € 400 / 600 -
#124Een vierdelig koffie- en theestel van zilver met bakelieten handvatten en dekselknoppen. Engelse keuren. Makersmerk S. Blackensee & Son, Birmingham.
Un service à café et à thé en argent de quatre pièces avec poignées en bakélite et boutons de couvercle. Poinçons anglais. Marque de fabricant S. Blackensee & Son, Birmingham.No longer availableDim. h: 8,5 & 18 cmEstimate: € 300 / 500 -
#538Een handgeknoopt Indisch wollen tapijt.
Un tapis indien en laine noué à la main.No longer availableDim. 257 x 170 cmEstimate: € 80 / 120 -
#521Een messingen luchter met drie gesatineerde kapjes en centrale coupe.
Un lustre en laiton avec trois abat-jours satinés et coupe centrale.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 200 / 250 -
#537Een Franse metalen luchter met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.
Un lustre français en métal à six points lumineux et décoré de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 100 / 150 -
#542Twee lage vierkante bijzettafeltjes van zwart graniet. Periode 2000.
Deux tables basses carrées en granit noir. Epoque 2000.No longer availableDim. 40 x 89 x 89 cmEstimate: € 200 / 240 -
#533Een verguld bronzen luchter met vier lichtarmen, versierd met ramskoppen en met gesatineerde glazen kapjes en geslepen centrale coupe.
Lustre en bronze doré à quatre bras de lumière, décoré de têtes de bélier et d'abat-jour en verre satiné et coupe centrale découpée.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#539Een ronde bronzen hanglantaarn met bol glas.
Lanterne suspendue ronde en bronze avec verre convexe.No longer availableDim. h: 91 cmEstimate: € 250 / 280 -
#549Een barokke godslamp van gedreven geel koper. Versierd met drie gevleugelde engelenkopjes.
Une lampe de dieu baroque en laiton martelé. Décorée de trois têtes d'ange ailé.No longer availableDim. H. 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#698Drie vintage chromé lampen, model Sputnik, bestaande uit een hangluchter en twee wandlampen/plafonnières. Jaren ‘60.
Trois lampes vintage chromées, modèle Spoutnik, composées d'un lustre suspendu et de deux appliques/plafonniers. Sixties.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#528Een staande designlamp met glazen coupe. Gemerkt. Design Artemide.
Une lampe design sur pied avec une coupe en verre. Marquée. Design Artemide.No longer availableDim. h: 180 cmEstimate: € 420 / 500 -
#699Een zwartgelakt tweepersoonsbed met smeedwerk.
Un lit double laqué noir avec ferronnerie.No longer availableDim. 200 x 145 cmEstimate: € 40 / 60 -
#541Een rechthoekige salontafel van zwart graniet. Periode 2000.
Une table basse rectangulaire en granit noir. Epoque 2000.No longer availableDim. 27 x 160 x 80 cmEstimate: € 400 / 500 -
#543Een paar gebeeldhouwde natuurstenen consoles.
Une paire de consoles en pierre sculptée.No longer availableDim. 60 x 45 cmEstimate: € 100 / 120 -
#534Een gietijzeren tuinvaas.
Vasque en fonte.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 160 / 180 -
#504Bronzen carrouselpaard.
Cheval de carrousel en bronze.No longer availableDim. 130 x 120 cmEstimate: € 1500 / 1800 -
#524Een paar lantaarnpalen van gietijzer en koper.
Paire de lanternes en fonte et cuivre.No longer availableDim. h: 270 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#509Een smeedijzeren tuinset, bestaande uit een rond tafeltje met twee vouwstoeltjes. 90 cm.
Un salon de jardin en fer forgé, composé d'une table ronde avec deux chaises pliantes. 90 cm.No longer availableDim. h: 75 cm Ø 78 cmEstimate: € 100 / 150 -
#514Een paar grote bronzen tuinvazen in barokke stijl versierd met engelen en guirlandes.
Une paire de grandes vasques en bronze de style baroque, ornées d’angelots et de guirlandes.No longer availableDim. 135 x 150 cmEstimate: € 5500 / 6000 -
#494Een antieke koperen handpomp op houten plaat.
Une pompe à main en laiton antique sur plaque de bois.No longer availableDim. h: 58 cm (pomp)Estimate: € 30 / 50 -
#535Een Engels eikenhouten bureau met negen laden en een kalfslederen blad.
Un bureau en chêne anglais avec neuf tiroirs et un plateau en cuir de veau.No longer availableDim. 90 x 135 cmEstimate: € 120 / 200 -
#525Eikenhouten kleerkast met twee paneeldeuren, mooi gemoulureerd. Onderaan twee laden. XIXde eeuw.
Armoire en chêne à deux portes joliment moulurées. Deux tiroirs vers le bas. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#540Een recente staande klok met koperen wijzerplaat met opschrift “Tempus Fugit”.
Horloge de vestibule récente à cadran en cuivre inscrit “Tempus Fugit”.No longer availableDim. h: 210 cmEstimate: € 40 / 60 -
#545Een gefineerde violontafel in Lodewijk XV-stijl met twee bijpassende gecanneerde stoeltjes en versierd met rocailles.
Une table violon de style Louis XV en placage avec deux chaises cannelées assorties et décorée de rocailles.No longer availableDim. 111 x 64 cmEstimate: € 120 / 200 -
#520Een palissanderhouten eetkamer, bestaande uit een breed buffet met zes deuren en centraal vijf laden (91 x 380 x 60 cm); een ovale uittrekbare tafel (77 x 220 cm), twee armstoelen en zes stoelen met zalmroze fluwelen bekleding. Met bijpassende luchter met centraal gesatineerd glas en zes richtspotjes. (78 x 14 x 64 cm). Alles met glazen beschermbladen. Periode Art deco. toe te schrijven aan Ateliers De Coene, Kortrijk.
Une salle à manger en palissandre, composée d'un large buffet à six portes et cinq tiroirs centraux (91 x 380 x 60 cm); une table ovale à rallonge (77 x 220 cm), deux fauteuils et six chaises avec revêtement en velours rose saumon. Avec lustre assorti avec verre satiné central et six spots orientables. (78 x 14 x 64 cm). Le tout avec feuilles de protection en verre. Période Art Déco. Attribué aux Ateliers De Coene, Courtrai.No longer availableEstimate: € 3000 / 4000 -
#550Een eikenhouten staande klok in Bretoense stijl met gebeeldhouwde bloemen- en plantenmotieven.
Une pendule en chêne de style breton avec des motifs floraux et végétaux sculptés.No longer availableEstimate: € 200 / 250 -
#554Een contrabarometer met porseleinen ijkplaat.
Contrabaromètre avec cadran en porcelaine.No longer availableDim. 104 x 14 cmEstimate: € 80 / 100 -
#552Een comtoiseklok met gedreven koper rond de wijzerplaat. In eikenhouten staande kast.
Une pendule comtoise avec du cuivre martelé autour du cadran. Dans un coffret en chêne.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#522Een eikenhouten tweedeursgarderobe in régencestijl met gemoulureerde deuren met uitgestoken versieringen.
Une armoire à deux portes de style Renaissance en chêne avec des portes moulurées avec des décorations sculptées.No longer availableDim. 214 x 177 x 64 cmEstimate: € 200 / 300 -
#203Eikenhouten tweedeurskast. Tijdperk Lodewijk XV.
Armoire deux portes en chêne. Epoque Louis XV.No longer availableDim. 224 x 146 x 64 cmEstimate: € 100 / 150 -
#208Een rechthoekige eikenhouten tafel met gebeeldhouwde leeuwenkoppen met ringen op de hoeken en op balusterpoten, eindigend in vier barokke dolfijnen.
Une table rectangulaire en chêne avec des têtes de lion sculptées avec des anneaux aux coins et sur des pieds balustres, se terminant par quatre dauphins baroques.No longer availableDim. 123 x 90 cmEstimate: € 300 / 400 -
#512Een commode tombeau met twee laden, versierd met imitatiemarquetterie, met bronsbeslag en met marmeren blad.
Commode tombeau à deux tiroirs, décorée de marqueterie imitation, avec garnitures en bronze et dessus en marbre.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#562Een Luikse staande klok in eikenhouten kast.
Une horloge grand-père liégeoise dans un coffret en chêne.No longer availableDim. h: 235 cmEstimate: € 120 / 180 -
#564Een paar onyxen lampenvoeten.
Une paire de pieds de lampe en onyx.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 50 / 80 -
#569Een verzilverd metalen koffie en theeservies bestaande uit koffie-en theepot, melk-en suikerpot en dienblad. Dekselknoppen in de vorm van een bloem, buiken versierd met getorste ribben. Gemerkt EPNS en Danmark. We voegen er een verzilverd metalen fruitschaal aan toe, gemerkt Sival.
Un service à café et à thé en métal argenté composé d'une cafetière et d'une théière, d'un bol à lait et à sucre et d'un plateau. Boutons de couvercle en forme de fleur, ventre décoré de côtes torsadées. Marqué EPNS et Danmark. Nous ajoutons ajouté un bol à fruits en métal argenté, marqué Sival.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#686Een oude ‘Tire-vite’ café-automaat. (zonder sleuteltje).
Un vieux distributeur automatique de café 'Tire-vite'. (sans clé).No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 120 / 140 -
#476Een mahoniehouten commode met drie grote en drie kleine laden.
Commode en acajou avec trois grands et trois petits tiroirs.No longer availableDim. 99 x 119 x 54 cmEstimate: € 100 / 150
