Lots
Showing 48051–48100 of 108442 results
#226Period: 1921-2010“Uitgestrekt landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1964. Letsel.
”Paysage étendu”. Huile sur toile. Signée et datée 1964. Dégât.No longer availableDim. 50 x 120 cmEstimate: € 80 / 120 -
#221Landschap met ondergaande zon”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#218“Herfststilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#135“Schepen aan de kust”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#216“Brug”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#132“Stilleven met fruit”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fruits”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 55 x 70 cmEstimate: € 100 / 150 -
#92“Huis in het zuiden”. Ets. Gesigneerd buiten de plaat.
#98Period: °1923“Deutschnofen, Süd-Tirol”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 2002.
“Deutschnofen, Trentin-Haut-Adige”. Huile sur panneau. Signé et daté 2002.No longer availableDim. 59 x 49 cmEstimate: € 40 / 60 -
#213“Hoevelandschap”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
”Paysage romantique au moulin”. Huile sur panneau. Dégât en dessous à gauche. +- 1900.No longer availableDim. 50 x 55 cmEstimate: € 100 / 150 -
#203“Dame bij een vijver.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Nature morte aux glaïeuls”. Huile sur panneau. Monogramme.No longer availableDim. 44 x 36 cmEstimate: € 60 / 100 -
#121“Abstract stilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nature morte abstraite”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 54 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#93“Palace Laser”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Palace Laser”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 41 x 52 cmEstimate: € 60 / 100 -
#118Period: 1907 - 1995“Aliante”. Een zeefdruk. Gesigneerd en genummerd 50/150 buiten de plaat.
#114“Kerk”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
”Eglise”. Huile sur toile. Signature illisible.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 60 / 100 -
#110“Marina met meeuwen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Marine et mouettes”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 65 cmEstimate: € 60 / 100 -
”Le donjon de Namur en 1740”. Un dessin de craie sur papier. Illisiblemont signé.No longer availableDim. 52 x 66 cmEstimate: € 40 / 60 -
#90“Landschap met hoeve”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
#87“Riviermonding met kerk”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en “naar Mastenbroek”.
“Eglise près de la bouche d’une rivière”. Huile sur panneau. Signée et inscrit “naar Mastenbroek”.No longer availableDim. 39 x 66 cmEstimate: € 120 / 200 -
#84“Rivierzicht met sluis”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
#80“Compositie”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1989.
#76“Zeilboot aan de oever.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#74“Ou sont les neiges d’automne”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
#71“Landschap”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
#62“Schots kustgezicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘96.
#59“Rozen”. Aquarel op papier. Zonder signatuur.
#53Drie schilderingen op zijde, waarbij twee Thais Boeddhistische voorstellingen en een Indische voorstelling met God Krishna.
Trois pentures sur soie dont deux scènes bouddhistes de Thaïlande et un Krishna d’Inde.No longer availableDim. 49 x 32 & 47 x 42 cmEstimate: € 60 / 100 -
“Karl Brulov” et “French Drawings. 18th Century”. Deux portefolios d’art. Ed. Aurora, Léningrad.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
Une lampe de mineur en cuivre et un vase indien en cuivre à décor multicolore.No longer availableDim. h: 27 & 28 cmEstimate: € 20 / 30 -
Un plat profond en poterie portugaise avec un motif floral. Marqué en bas. Légers dégâts sur les bords.No longer availableDim. Ø: 28 cmEstimate: € 15 / 25 -
Un lot de poterie, composé d'une cruche de poterie Gouda (petit éclat au bord), d'un vase en grès de Guérin et d'un carreau de faïence.No longer availableEstimate: € 20 / 25 -
Un lot de biscuits, composé d'un couple et d'un coupé décoratif en forme de bateau avec un garçon.No longer availableDim. h: 20 & 22 cmEstimate: € 20 / 30 -
Une petite boîte à couvercle en porcelaine de Limoges avec un lys dans le décor. Marquée et signée 'Baroni' en bas.No longer availableDim. Ø 10 cmEstimate: € 20 / 30 -
#20Een ijsemmer van geslepen kristal met vergulde rand.
Rafraîchissoir en cristal taillé au bord supérieur doré.No longer availableDim. Ø 19 cmEstimate: € 30 / 40 -
#18Een gepatineerd plaasteren mannenhoofd.
Une tête d'homme en plâtre patiné.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 30 / 35 -
#17Een blaker van meerkleurig aardewerk van Rouen.
Une applique en poterie de Rouen multicolore.No longer availableDim. l: 20 cmEstimate: € 15 / 25 -
Ramoneur. Une figurine en biscuit multicolore de la série par MI Hummel. Marquée et numérotée 12 2/0. Endommagé à la base. Ainsi qu’une fille en biscuit multicolore de la série Nina - Marco .No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 40 / 50 -
#14“Culprits” & “Out of danger”. Twee groepjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M. I. Hummel. Onderaan gemerkt en genummerd 56/a & 56/b. Het tweede gelijmd.
Coupable & Hors de danger. Deux groupes de biscuits multicolores de la série par M.I. Hummel. Marqués et numérotés en bas 56/a & 56/b. Le second collé.No longer availableDim. h: 17 & 16 cmEstimate: € 40 / 60 -
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor multicolore. Éclat de bordure.No longer availableDim. h: 44,5 cmEstimate: € 30 / 50 -
Un vase en porcelaine de Canton. 19ème siècle. Trou dans le fond (une fois utilisé comme pied de lampe.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 30 / 50 -
Vase en verre opale bleu à décor en relief de carrosses tirées par des chevaux dans une frise. Travail italien.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 15 / 20 -
#193Een Chinees porseleinen thee- en koffieserviesje voor zes personen.
Un service à thé et café en porcelaine de Chine pour six personnes.No longer availableEstimate: € 30 / 35 -
Deux pièces de poterie bleue et blanche, composées d'une assiette décorative de Boch et d'une cruche avec soucoupe. La seconde est endommagée.No longer availableDim. Ø: 40 cmEstimate: € 20 / 25 -
#38Een beertje, een marionet en een pierrot.
Un ours, une marionnette et un pierrot.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 20 / 40